» »

Hlajenje na slotu

Hlajenje na slotu

Freak ::

Kakšno hlajenje imajo procesorji na reži ( slot 1)??:O

OZZY ::

:) Isto kot vsi ostatali samo da so hladilniki prirejeni za slot 1.

glavic ::

jaz bi slot1 hladil vodno :D
ceprav je clovek malpretirjaval s tremi pelti...



celoten postopek :>
Musselli bizi

alien-w ::

odvisno kater proc imas. ce imas slotket noter, potem je cooler drugacen od unga za p2

Freak ::

Mam celerona 500:D

glavic ::

mah ce nimas navitga je dobr navaden retail hladilnik..
ce pa mas pa ksnega orba ubod.
Musselli bizi

Freak ::

Problem je v tem ,da ga uspem navit potem pa mi ob zagonu napiše " CPU is unworkable or has been changed! Check CPU SOFT MENU" Navit mi ga je uspel do 624.:|

alien-w ::

zato ker imas v BIOSu nastelan "CPU error hold" nastiman na ENABLED, disablej to, pa bi mogl delat!

Freak ::

Oh!:8):8):8)

Freak ::

Na koliko pa lahko povečam voltažo, da mi bo delal navit, ne da bi mi bilo treba kupovat dodatnih hladilnikov?8-O

kayot ::

IR_Babun dela vodne bloke.Pošl mu mail pa ga vprašte. Zlo pocen zadeve.Jest sm kupu vodn blok pa zastom mi je dal zravn prtrdilni sistem. Splača se

alien-w ::

hja, mal sprobavej, pa probi najprej z nizjo voltazo, potem pa pocas visaj. Kero plato mas? Pa pazi na temperature! ce imas original intelov cooler, potem na kej vec kot 75FSBja ne bi jest sel s tem procom. A zdej ga lahko navijas?

Freak ::

Ja navijam ga lohk sam mi vedno napiše CPU is unworkable or has been changed. Ko pa sem to v BIOS-u popravil pa se mi lahko zažene sam v varnem načinu?
Plata: Abit BH6:|

glavic ::

mah plata je dobra za navijat. ta error tud men parkrat napise pa grem se 1x v bios in sejvam pa kr dela. tko da ce navijas ni treba takoj V povecat. ko ti bo zmrznu pejt v bios poveci za 0.05 ali 0.1 pa probavi dokler ne rikne itd.
mah probajev :D:D
Musselli bizi

Freak ::

kaj pa varni način?8-O

glavic ::

kaj z njim ? :|
Musselli bizi

alien-w ::

ker OS mas?

Freak ::

Če v BIOSU izklopim tist CPU error hold mi ga zažene v varnem zagonu:|

CCD ::

Ima:
BH-6 plato (slot 1)
Celerona 500
OS je Windows 98

pa neki čudnega z množilnikom - je bil in je kao na 6, FSB pa originalno na 100Mhz (600Mhz). I don't belive it.8-O8-O:\:\

Dalmatinc ::

omas waw mogoče so ti dal pa že naviga nt he he :D

Freak ::

mislim, da ma omas samo navitga pentiuma 1 na 133 Mhz. Jst sm tist k ma navitga na 600!:D

CCD ::

Dalmatinka: Ja, res je kar Freak prav. Jest sm sam napisou kaj ma on v svojem računalniku, ker pač vem. Sam mam P120@133 pa glih tko laufa Win98 pa Office 2000 kt nor. Igre so pa drugo...:D:D:D

Freak ::

omas: a se nisi glih zadnč hvalu, kako ti laufa oz je laufu GTA?:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z novim bios-om!

Oddelek: Navijanje
161148 (971) Tic
»

CPU is unworkable or has been changed

Oddelek: Pomoč in nasveti
5869 (743) pingo76
»

Napaka pri zagonu PC-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
101095 (1006) Lith
»

Celeron 2 600@900

Oddelek: Navijanje
211429 (1181) matevzm
»

Cel 600 na BH6 preko slotketa HELP !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131180 (986) Jeri

Več podobnih tem