» »

Samoobramba - posledice

Samoobramba - posledice

krneki0001 ::

Ja seveda, nekoga, ki si ga zalotil pri vlomu v svojem stanovanju boš z dobrimi besedami razveselil in bo s tabo počakal policaje. Kaj mu naj vice govorim, da bo jokal od veselja in ne bo mogle pobegnit? Katero stvar ti kadiš ali pa piješ, ker zelo očitno ti škodi?

Dej ti rajš nazaj na naš planet pridi živet, da boš spregledal, da niso vsi ljudje dobri. So ti "vanzemaljci" preveč možgane pokvarili z mislimi, da so vsi ljudje dobri (mogoče so dobri, ampak za mesni burek in pečenke (kot hrana)).
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Mcsin ::

krneki0001 je izjavil:

Meni nekdo vdre v hišo in jaz ga zalotim. Z eno samo orenk brco v koleno ga onesposobim, da obleži do prihoda policije. Kakšno kazen bom dobil za njehovo poškodovano koleno? On seveda ne bo nič dobil, ker ga bodo morali, reveža, na nosilih odnest iz mojega stanovanja.



Normalno, ker nekateri pridržanje osebe zalotene pri kaznivem dejanju razumete kot polomljena kolena, rebra, čeljust...

jype ::

nebivedu> Ja seveda, nekoga, ki si ga zalotil pri vlomu v svojem stanovanju boš z dobrimi besedami razveselil in bo s tabo počakal policaje. Kaj mu naj vice govorim, da bo jokal od veselja in ne bo mogle pobegnit? Katero stvar ti kadiš ali pa piješ, ker zelo očitno ti škodi?

A nimaš pri bajti nobene slivovke al pa kej podobnga? Kaj pa ponudiš gostom?

nebivedu> Dej ti rajš nazaj na naš planet pridi živet, da boš spregledal, da niso vsi ljudje dobri. So ti "vanzemaljci" preveč možgane pokvarili z mislimi, da so vsi ljudje dobri (mogoče so dobri, ampak za mesni burek in pečenke (kot hrana)).

Sem prepričan, da k tebi ni še nihče vlomil, glede na to da imaš pred bajto volka privezanega.

krneki0001 ::

Mcsin je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Meni nekdo vdre v hišo in jaz ga zalotim. Z eno samo orenk brco v koleno ga onesposobim, da obleži do prihoda policije. Kakšno kazen bom dobil za njehovo poškodovano koleno? On seveda ne bo nič dobil, ker ga bodo morali, reveža, na nosilih odnest iz mojega stanovanja.



Normalno, ker nekateri pridržanje osebe zalotene pri kaznivem dejanju razumete kot polomljena kolena, rebra, čeljust...


Verjetno se ne bo kr mirno usedel in počakal na policaje.

jype je izjavil:

nebivedu> Ja seveda, nekoga, ki si ga zalotil pri vlomu v svojem stanovanju boš z dobrimi besedami razveselil in bo s tabo počakal policaje. Kaj mu naj vice govorim, da bo jokal od veselja in ne bo mogle pobegnit? Katero stvar ti kadiš ali pa piješ, ker zelo očitno ti škodi?

A nimaš pri bajti nobene slivovke al pa kej podobnga? Kaj pa ponudiš gostom?

nebivedu> Dej ti rajš nazaj na naš planet pridi živet, da boš spregledal, da niso vsi ljudje dobri. So ti "vanzemaljci" preveč možgane pokvarili z mislimi, da so vsi ljudje dobri (mogoče so dobri, ampak za mesni burek in pečenke (kot hrana)).

Sem prepričan, da k tebi ni še nihče vlomil, glede na to da imaš pred bajto volka privezanega.

Slivovke pa nimam, pa tudi če bi jo imel, je nebi delil z lopovom, ki sem ga ujel pri vlomu v moj dom.

Psa nimam privezanega pred hišo nobenega. Pri meni sta oba haskija spuščena.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

jype ::

nebivedu> Psa nimam privezanega pred hišo nobenega. Pri meni sta oba haskija spuščena.

Aja, nism vedu, pol pa ok, lahko brcaš.

Gavran ::

Mavrik je izjavil:

V civiliziranem svetu je pač praksa, da če ti človeka ni treba udariti za lastno varnost, ga ne smeš. Kateri del je tu nejasen?



Nejasno je to, da ugotoviš, da bi moral udariti šele ko si ti razbit.
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

jype ::

Gavran> Nejasno je to, da ugotoviš, da bi moral udariti šele ko si ti razbit.

Umikanje nikoli ni kaznivo ali sankcionirano.

ZaphodBB ::

Pustiš, da te prvi udari (da se vidi modrica), pa ga potem orenk nalomiš, ker se zaradi njegovega udarca nič več ne spomiš niti ne veš kaj si delal. Pol greš pa še k dohtarju zaradi hudega glavobola in vsak dan naslednjih par dni na urgenco, ker si kao večkrat padel v nezavest (ob recimo hitrem vstajanju iz kavča, ko si šel po stopnicah,...). Zraven pa trdiš, da se še nič ne spomniš. In bo še plačeval zate.

Japajade, samoobramba velja samo med dejanjem napada. Če ti ubraniš napad in udariš napadalca se to šteje, da si ga napadel nazaj. Vir - oče je bil zaprt, ker je nekoga prebutal v samoobrambi.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

krneki0001 ::

Mogoče je pa čas, da se uvedejo zakoni kot v ameriki. Moja lastnina je moja lastnina in če kdo pride nepovabljen nanjo, ga pač lahko ustrelim. Bo hitro manj kraj. (bo pa več ubojev, ker se bodo ljudje, ki so že tako skregani, še dodatno med sabo streljal - ampak tudi tega bo hitro konec, ker bo zmanjkalo slovencev)
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

ZaphodBB ::

krneki0001 je izjavil:

Mogoče je pa čas, da se uvedejo zakoni kot v ameriki. Moja lastnina je moja lastnina in če kdo pride nepovabljen nanjo, ga pač lahko ustrelim. Bo hitro manj kraj. (bo pa več ubojev, ker se bodo ljudje, ki so že tako skregani, še dodatno med sabo streljal - ampak tudi tega bo hitro konec, ker bo zmanjkalo slovencev)

Pazi, da ne boš slučajno sosedu na parcelo stopil.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

krneki0001 ::

ZaphodBB je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Mogoče je pa čas, da se uvedejo zakoni kot v ameriki. Moja lastnina je moja lastnina in če kdo pride nepovabljen nanjo, ga pač lahko ustrelim. Bo hitro manj kraj. (bo pa več ubojev, ker se bodo ljudje, ki so že tako skregani, še dodatno med sabo streljal - ampak tudi tega bo hitro konec, ker bo zmanjkalo slovencev)

Pazi, da ne boš slučajno sosedu na parcelo stopil.


Brez skrbi, mene to kaj počne sosed na svojem ne zanima. Ga je bilo treba pa že parkrat opozorit, da naj se zase briga, ker je hotel gledat in komentirat, kaj počnem na svoji zemlji.

ZaphodBB je izjavil:

Pustiš, da te prvi udari (da se vidi modrica), pa ga potem orenk nalomiš, ker se zaradi njegovega udarca nič več ne spomiš niti ne veš kaj si delal. Pol greš pa še k dohtarju zaradi hudega glavobola in vsak dan naslednjih par dni na urgenco, ker si kao večkrat padel v nezavest (ob recimo hitrem vstajanju iz kavča, ko si šel po stopnicah,...). Zraven pa trdiš, da se še nič ne spomniš. In bo še plačeval zate.

Japajade, samoobramba velja samo med dejanjem napada. Če ti ubraniš napad in udariš napadalca se to šteje, da si ga napadel nazaj. Vir - oče je bil zaprt, ker je nekoga prebutal v samoobrambi.


Sej je dost da te on enkrat in ga ti samo enkrat dobro odmerjeno nazaj. Pa se bo ulegel, po možnosti še kaj polomil, ko bo s celega dol padel.

Pol ga pa še nekje v kaki temni ulici počakaš, pa ga nalomiš ko psa, brez prič, brez kamer, da nima koga tožit.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Sej je dost da te on enkrat in ga ti samo enkrat dobro odmerjeno nazaj. Pa se bo ulegel, po možnosti še kaj polomil, ko bo s celega dol padel.

Svetujem ti dihalne vaje, po možnosti udeležbo v kakšni skupini kjer se zbirajo ljudje, ki imajo težave s kontroliranjem oz. z izbruhi agresije.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

imagodei ::

krneki0001 je izjavil:

Mogoče je pa čas, da se uvedejo zakoni kot v ameriki. Moja lastnina je moja lastnina in če kdo pride nepovabljen nanjo, ga pač lahko ustrelim. Bo hitro manj kraj.

Očitno ta logika v ZDA ne deluje. Ali se ti pač zdi, da imajo tam izjemno malo kraj?
- Hoc est qui sumus -

krneki0001 ::

imagodei je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Mogoče je pa čas, da se uvedejo zakoni kot v ameriki. Moja lastnina je moja lastnina in če kdo pride nepovabljen nanjo, ga pač lahko ustrelim. Bo hitro manj kraj.

Očitno ta logika v ZDA ne deluje. Ali se ti pač zdi, da imajo tam izjemno malo kraj?


V ZDA ne, v sloveniji bi, ker bi vsakdo samo svojega golfa čuval (v zda je to potrošna roba in se zaradi tega bolj malo sekirajo, pri nas je golf največ kar lahko ustvariš v življenju).

zaphodBB, Brez problema krotim svojo agresivnost in jo kontroliram.

Gre bolj zato, da ste tukaj same "pičkice" in vsi bi bežal, pa se nekaj umikal. Zakaj? A vas je iz povsod potem tako lahko pregnat? Sej so meje, kdaj se splača umaknit, ampak tako nizko postavljenih mej še na kakem "lepota.si" forumu nimajo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

jype ::

nebivedu> Gre bolj zato, da ste tukaj same "pičkice" in vsi bi bežal, pa se nekaj umikal. Zakaj?

Zato, ker nismo idioti.

ZaphodBB ::

Gre bolj zato, da ste tukaj same "pičkice" in vsi bi bežal, pa se nekaj umikal.

Moja babica je dejala - "Kdor teče ma cel pleče, kdor drži jih pa dobi."
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Invictus ::

krneki0001 je izjavil:


Gre bolj zato, da ste tukaj same "pičkice" in vsi bi bežal, pa se nekaj umikal. Zakaj? A vas je iz povsod potem tako lahko pregnat? Sej so meje, kdaj se splača umaknit, ampak tako nizko postavljenih mej še na kakem "lepota.si" forumu nimajo.

Zato ker nismo kreteni in ker se nam ne splača tepst.

Če pa srečamo takega idiota, se pa raje umaknemo. Če nam to kreten še naprej teži in grozi, obstajajo pravna sredstva, ki so precej učinkovita.

Če pa ta kreten še noče nehati, pa obstajajo tudi druge združbe, ki se jih da najti, za pomiritev takih osebkov. V skrajnem primeru je pa Slovenija polna kraških vrtač, kjer te še hudič ne najde.

Normalni pač raje delamo, in se takih lotimo na drug način. Pretep je samo pomanjkanje samozavesti in odraz kretenizma posameznika.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vitez ::

Invictus je izjavil:


Normalni pač raje delamo, in se takih lotimo na drug način. Pretep je samo pomanjkanje samozavesti in odraz kretenizma posameznika.


Bi te rad videl, kako bi se ti z drugimi metodami lotil lokalnega pretepača. Tip bi te razbil in zbežal v noč, ti pa potem na urgenci tuhtaj o drugih metodah in kdo je sploh on.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

chort ::

Sej je enostavno... če imaš na dotični lokaciji nekaj/nekoga, kar ti ogromno pomeni in je nepremične narave, se pač fajtaš. Če nimaš, zakaj bi se? Zaradi ega? Ne hvala.

jype ::

Vitez> Bi te rad videl, kako bi se ti z drugimi metodami lotil lokalnega pretepača. Tip bi te razbil in zbežal v noč, ti pa potem na urgenci tuhtaj o drugih metodah in kdo je sploh on.

Mene so že dvakrat poizkusili, pa nikoli niso dovolj hitro tekli.

Obakrat so jih policisti sicer izpustili, ker so vsi takšni še mladoletni, če ne fizično pa vsaj mentalno.

chort> Sej je enostavno... če imaš na dotični lokaciji nekaj/nekoga, kar ti ogromno pomeni in je nepremične narave, se pač fajtaš. Če nimaš, zakaj bi se? Zaradi ega? Ne hvala.

Ja, to drži. Če se spravijo na primer na mamico z dojenčkom v vozičku, tudi če je ne poznaš, je nasilno ukrepanje zoper njih nekaj povsem drugega kot če se tepeš samo zato, da ti nebivedu ne bi rekel, da si pussy. V takem primeru te tudi noben zdrav sodnik ne bi obsodil za nasilje, ne glede na to koliko jih je in kako pričajo proti tebi, če žrtev prepričljivo priča tebi v prid in zoper njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

first_line ::

jype je izjavil:

Vitez> Bi te rad videl, kako bi se ti z drugimi metodami lotil lokalnega pretepača. Tip bi te razbil in zbežal v noč, ti pa potem na urgenci tuhtaj o drugih metodah in kdo je sploh on.

Mene so že dvakrat poizkusili, pa nikoli niso dovolj hitro tekli.

Obakrat so jih policisti sicer izpustili, ker so vsi takšni še mladoletni, če ne fizično pa vsaj mentalno.


Ha ha ha, a ni malo čudno, da se mladoletniki spravljajo nate? Da se ti to zgodi večkrat pa še kaj pove o tebi :D

jype ::

first_line> Ha ha ha, a ni malo čudno, da se mladoletniki spravljajo nate? Da se ti to zgodi večkrat pa še kaj pove o tebi :D

Takrat sem tudi jaz bil še mladoleten, pa imel sem manj kot 70 kil. Odkar jih imam 100, se začuda do mene nihče ne obnaša nespoštljivo (razen kakšnega forumskega fitnesača, ampak to me ne moti).

first_line ::

Ja ja, včeraj zjutraj a ne?

jype ::

first_line> Ja ja, včeraj zjutraj a ne?

V resnici nazadnje novembra 1998 na Nazorjevi ulici. Tekel sem do policijske patrulje na Slovenski cesti, ob kateri so se napadalci začuda malce ohladili. Policist je bil verjetno nebivedu, ker je poskušal prepričat fante, da naj se spravijo nanj, če si upajo. Niso si, ne vem čemu.

dottor ::

Podobno zgodbo z pridržanjem je imel tudi moj oče. Pred 15+ leti so nam vdrli v garažo/delavnico kje rje oče delal avte za dirkarijo. 2 đankija. Oče gr epogleda kaj je za en ropot v garaži pa ga napadeta. Imela sta nesrečo da je oče padu ob kamjonski pajser. Kako se je končalo z njima dvema je verjetno vsakemu jasno. Oče bil pridržan na policiji, bila podana tožba iz strani obeh. Dan ko je bil izpuščen "jih je šel obiskat" v bolnico. Tožbo se kar na 1x odmaknili. Pa policija je spet bla pri nas doma, če jim je slučajno šel grozit...

Tudi sam če vidim da kdo iziva pretep, ali je preveč pogumen se raje odmaknem. Do sedaj sem se "moral" tepst 1x pa še to ker so se trije spravli name in nisem imel kam bežat... Vsak je dobil svoj del batin - tudi jaz (eni več drugi manj) in se je zadeva nekako umirila...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

krneki0001 ::

jype je izjavil:

chort> Sej je enostavno... če imaš na dotični lokaciji nekaj/nekoga, kar ti ogromno pomeni in je nepremične narave, se pač fajtaš. Če nimaš, zakaj bi se? Zaradi ega? Ne hvala.

Ja, to drži. Če se spravijo na primer na mamico z dojenčkom v vozičku, tudi če je ne poznaš, je nasilno ukrepanje zoper njih nekaj povsem drugega kot če se tepeš samo zato, da ti nebivedu ne bi rekel, da si pussy. V takem primeru te tudi noben zdrav sodnik ne bi obsodil za nasilje, ne glede na to koliko jih je in kako pričajo proti tebi, če žrtev prepričljivo priča tebi v prid in zoper njih.


Mamica bi se ustrašila in nebi pričala, ostali bi pa pričali, kako si jih napadel in jim povzročil poškodbe, pa še za strah in podobno bi te obrali. Sodnik bi pa še pogledal tvoje finančno stanje, pa njihovo in bi tebe kaznoval z velikim zneskom, njim pa izrekel "vzgojni ukrep" v opomin, da nj se ne tepejo več.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

ZaphodBB ::



Mamica bi se ustrašila in nebi pričala, ostali bi pa pričali, kako si jih napadel in jim povzročil poškodbe, pa še za strah in podobno bi te obrali. Sodnik bi pa še pogledal tvoje finančno stanje, pa njihovo in bi tebe kaznoval z velikim zneskom, njim pa izrekel "vzgojni ukrep" v opomin, da nj se ne tepejo več.

Se pravi ti bi se tepel za lasten ego, za mamico z dojenčkom pa ne? Pa praviš, da nimaš psiholoških problemov.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

krneki0001 ::

jype je izjavil:

first_line> Ja ja, včeraj zjutraj a ne?

V resnici nazadnje novembra 1998 na Nazorjevi ulici. Tekel sem do policijske patrulje na Slovenski cesti, ob kateri so se napadalci začuda malce ohladili. Policist je bil verjetno nebivedu, ker je poskušal prepričat fante, da naj se spravijo nanj, če si upajo. Niso si, ne vem čemu.


Danes ni več takih policistov. Ne upajo več opasača in kapce pospravit, pa se postavt po robu napadalcem. Raje gledajo od daleč in ko je vsega konec pridejo "pomagat" napadenemu. Razen če so cigani iz dolenjskega v igri. Takrat pomagajo ciganom in kaznujejo pretepenega "civila".
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Jaz bi ti vseeno svetoval, da ukreneš kaj glede zagrenjenosti in potlačene jeze...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

krneki0001 ::

ZaphodBB je izjavil:



Mamica bi se ustrašila in nebi pričala, ostali bi pa pričali, kako si jih napadel in jim povzročil poškodbe, pa še za strah in podobno bi te obrali. Sodnik bi pa še pogledal tvoje finančno stanje, pa njihovo in bi tebe kaznoval z velikim zneskom, njim pa izrekel "vzgojni ukrep" v opomin, da nj se ne tepejo več.

Se pravi ti bi se tepel za lasten ego, za mamico z dojenčkom pa ne? Pa praviš, da nimaš psiholoških problemov.


Ne sklepaj narobe in ne preveč sklepat po sebi. Nikjer nisem napisal, kaj bi jaz naredil v takem primeru, sem samo napisal, kako bi se za jypeta končalo v tem primeru.

ZaphodBB je izjavil:

Jaz bi ti vseeno svetoval, da ukreneš kaj glede zagrenjenosti in potlačene jeze...


Nobene jeze in zagrenjenosti, samo provokacija pičkic.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

jype ::

nebivedu> Ne sklepaj narobe in ne preveč sklepat po sebi. Nikjer nisem napisal, kaj bi jaz naredil v takem primeru, sem samo napisal, kako bi se za jypeta končalo v tem primeru.

Pa se kljub tvojim nebulozam ni. Nisem sicer "reševal" mamice, pa do pretepa na koncu sploh prišlo ni, je pa žrtev vsemu strahu navkljub pričala meni v prid.

chort ::

Jype, seveda, osnove kavalirstva štejejo med nekaj, kar vsaj meni ogromno pomeni, tako da bi mamico z otrokom z veseljem branil.

Moram pa priznat, da se mi v življenju nikoli ni bilo potrebno pretepat. Daleč od tega, da nisem nikoli bil v situaciji, ki je klicala po tem in kazala na to. Nisem 50 kilski anoreksik, prav tako nisem 120 kilski nabildanež, se pravi sem ena čist navadna tuna (ki res ne bi bla rada Calvo, mogoče kvečjemu kaka Tuna Postira). Še z vsakim, ki se je spravljal name sem se nekako uspel pogovorit, vse skupaj vržt na kako poceni foro ali se preprosto umaknit.

Nekaj od situacij sledi:
- gimnzija, všeč sem bil napačni (oz pravi ampak takrat zasedeni) pupi, posledično me je pred vhodom čakalo 10 kovinarjev. Posledica? Obrat na mestu, šel do hodnika, izvedel tipično čefursko taktiko novačenja kolegov in bil čez minuto zunaj s 15 kolegi. Epilog? 26 ljudi je šlo skupaj na pivo.
- gimnazija, razlogi podobni (druga pupa), na tabli se med glavnim odmorom pojavi napis, da bom po šoli mrtev. Nesojeni spolni partner pupe se seveda ni upal sam, zato je "najel" kolega, da me razbije. Njegov kolega je imel raje direkt pivo kot najprej pretep in šele potem pivo. Z obema (naročnikom in izvršiteljem) se še zdaj včasih dobim na pivu. Pupa ne vem kje je.
- KMŠ, študentski žur, bil sem (pre)pameten, zato mi je grozila anihilacija s strani treh polomljenoslovenščino govorečih osebkov. Odgovoril v perfektni beograjščini, povedal da sem pijan kot kanta in da če nimajo smisla za humor. Epilog? Guess what, ne pivo - rakija, častili oni.
- Napoli, taksistu (ki me je na prehodu za pešce skoraj povozil) sem stegnil fakiča. Možakar je isti moment skočil iz avta s pištolo (ne vem če je bila prava in nekako nočem vedet), jo nameril vame in se začel dret. Nekako sem mu dopovedal, da sem nervozen, ker se s punco kregava, nakar sva šla na kozarec grape in obdelala vse ženitne težave.

Lahko bi še našteval, ampak mislim da je point pokazan. (Skoraj) vedno se da dovolj zavlačevat ali gobezdat, da napadalca agresija mine.

Nekateri bi rekli da sem pussy (čisto možno, da je res), ampak sam imam svojo nepretepenost za veščino. Dokazovat se pa sam sebi in svoji okolici na tak način ne rabim.

jype ::

Kudos. Jaz sem ponavadi pobegnil tudi pred puncami, tako da vsaj s tem nisem imel težav :)

krneki0001 ::

Aha, da se gobezdat, včasih pa ne gre. Stojim na postaji pred levom in čakam avtobus. Pridejo izza hrbta trije in en me s kolom udari po glavi. Na srečo ni dobro zadel in ko so vidl, da bodo tepeni, začnejo bežat proti metalki, pred metalko prvega ujamem in poleti skozi šipo v izložbo, drugi izgubi par zob od kolegovega lesenega kola (tretji je s kolom mahnil proti meni in zadel svojega kolega) in tretji zbeži v diskač do varnostnika. Oba z varnostnikom vred končata na tleh s parimi šljivami. Dobil sem 7 mesecev pogojne.

Od takrat naprej raje orenk polomim, pa še malo zagrozim (po možnosti slikam osebno, da vem kje iskat), da ne upajo tožit in imam mir.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

St235 ::

res je, da se gobezdat, sploh na forumih.

jype ::

nebivedu> Na srečo ni dobro zadel in ko so vidl, da bodo tepeni, začnejo bežat proti metalki,

Good enough for me. Meni ni treba laufat za reveži, da bi sebi dokazal, da sem retardiran.

dottor ::

Enako. Če začnejo bežat ni treba se meni odmikat...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

chort ::

nebivedu, svaka čast, jaz bi verjetno ubral drugo taktiko (svoje cajte bil občinski prvak v krosu, tekaškem, ne moto) in spizdil. Verjamem pa, da je tvoja z vidika odganjanja bolj efektivna.

krneki0001 ::

jype, ii bi se itak usedel, pa se smilil samemu sebi.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

jype ::

Mhm, odkar se mu je to zgodilo ves čas nosi to zgodbo na sebi, da se ga ne bi ponesreči še kdaj kdo lotil.

Takole nekako:



nebivedu> jype, ii bi se itak usedel, pa se smilil samemu sebi.

To delam tudi kadar me nihče ne pretepe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

Ti pa si patetičen. Ampak si pa enako retardiran ko si na biciklu. Delaš namreč iste stvari. Kršiš zakone, delaš prekrške, ...
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

jype ::

Eh, to se tebi zdi, ker ne znaš relativistično računat.

Pri meni vsi semaforji svetijo modro.

krneki0001 ::

Jype, Na kakšni drogi si? LSD ima ponavadi take učinke. Pa preveč MDMA tudi (ekstazi). Pri teh dveh drogah se barve lahko menjajo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

St235 ::

krneki0001 je izjavil:

Ti pa si patetičen. Ampak si pa enako retardiran ko si na biciklu. Delaš namreč iste stvari. Kršiš zakone, delaš prekrške, ...


Daj prosim pojasni, kolk koleščkov ti mora falit, da tisto nakladanje zgoraj primerjaš s prometnimi prekrški na kolesu?

jype ::

Jaz samo poskušam ugotovit, kako dobro nebivedu v resnici nadzira svojo jezo.

Zaenkrat ne kaže najbolje.

garamond ::

krneki0001 je izjavil:

Jype, Na kakšni drogi si? LSD ima ponavadi take učinke. Pa preveč MDMA tudi (ekstazi). Pri teh dveh drogah se barve lahko menjajo.
On drvi tako hitro, skoraj s svetlobno hitrostjo -- da se barve svetlobe premaknejo. Podoben efekt kot pri sireni rešilca, ki gre mimo, samo da je vizualno :D

Smurf ::

jype je izjavil:

Jaz samo poskušam ugotovit, kako dobro nebivedu v resnici nadzira svojo jezo.

Zaenkrat ne kaže najbolje.

Pa sej je sam priznal, da nima nobene kontrole nad sabo. Ko ga razbesnis, ocitno polomi vse naokoli kar se premika. Cudez, da je samo na pogojni.

krneki0001 ::

Smurf je izjavil:

jype je izjavil:

Jaz samo poskušam ugotovit, kako dobro nebivedu v resnici nadzira svojo jezo.

Zaenkrat ne kaže najbolje.

Pa sej je sam priznal, da nima nobene kontrole nad sabo. Ko ga razbesnis, ocitno polomi vse naokoli kar se premika. Cudez, da je samo na pogojni.


Pogojen je bilo konec že nekje pred 15imi leti. Od takrat naprej imam mir. Ni nobenga, ki bi upal tožit.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Vitez ::

Kaj tu ste same idealne žrtve, ki vas je vedno nekdo napadel, ste bežali, bili tepeni...? samo vprašam.

Mogoče vas je premalo skupaj, zgledate nesamozavestni...

Smurf ::

Vitez je izjavil:

Kaj tu ste same idealne žrtve, ki vas je vedno nekdo napadel, ste bežali, bili tepeni...? samo vprašam.

Mogoče vas je premalo skupaj, zgledate nesamozavestni...

Nti ne, jaz bi recimo nebivedu brez problema tozil. Se posebej, ce bi grozil. Pa glede na to, da ima ze nasilno zgodovino, ne bi imel dosti dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

uporaba strašilne pištole v silobranu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6216069 (9263) kr3ten

Kempo borilna veščina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6217590 (16412) bluefish
»

Teleskopska palica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9242122 (34947) solatko

Potreba po samoobrambi - kateri trening bi mi biu primeren? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26151311 (46013) bluefish

Več podobnih tem