» »

Snemanje v šoli?

Snemanje v šoli?

tjaz051 ::

Zdravo!
Stvar je taka,namrec kolega je snemal pouk med slovenskim jezikom. nekdo ga je izdal in mu je racnatelj rekel ceu poslje posnetek na racunalnik da nebo klical policije. Na posnetku je bil kolega,ki je vedel da snema in se zato tudi obnasal malo drugace'. Zdaj pa me zanima vase mnenje kajti ravnatelj ta posnetek kaze celi soli usem uciteljeljem in kao kaze vedenje prijatelja ki je na posnetku,ucencu ki je snemal ke pa se rekel'hvalabogu da si snemal da smo videli kako se obnasajo pri uri'

torej imam vprasanje ali ravnatelj lahko kaze posnetek kar tako navpoprek po soli na katerem je prijatelj delal'pizdarije' u videou je pa posneta tudi ucitrljica?.

hvala za idgovore

Mehmed ::

Ravnatelj mu je rekel, da ne bo klical policije, ce mu da posnetek?
A pa je un na posnetku tudi mentalno izzvan ali samo avtor?

noob96 ::

Eh reč da bo šlo vse skupi na sodišče pa v lokalni časopis, pa boš kr hiter dobil nazaj

shadeX ::

Ma je že kul kar je ravnatelj naredu. Kakršne pizdarije dela mularija pri pouku, to ne moreš verjet. Sploh pa ta fantič ki se "je obnašal malo drugače", samo zato da bi izpadu car med sošolci, naj bo kar kaznovan.

Edino pravilno.

Mesar ::

Tudi če ne sme... misliš, da nebo? Veš kaj vse se zna dogajat v zbornici... no če gledaš tu in tam malo TV tak veš :))
Your turn to burn!

dragonlord ::

Mene bolj kot posnetek skrbi slovnica....

Mehmed ::

Bo treba posnetek pogledat, da vidimo kaj pocnejo pri slovenscini danes.

Mesar ::

:))
Your turn to burn!

SeMiNeSanja ::

Ko kamera laufa smo frajerji in korajžni, ko pa ravnatelj dobi posnetek v roke, smo pa posrani?

Definitivno si bo posnetek pogledala šolska psihologinja, ki bo potem presodila, če vaju je potrebno napotiti v najbližjo psihiatrično ustanovo, ali pa bo morda zadoščal kakšen konkreten pogovor s starši in ustrezen vzgojni ukrep.

Pa ne se tolažiti, da se na psihiatriji ne bo treba učiti slovenščine!

Furbo ::

tjaz051 je izjavil:

Zdravo!
Stvar je taka,namrec kolega je snemal pouk med slovenskim jezikom. nekdo ga je izdal in mu je racnatelj rekel ceu poslje posnetek na racunalnik da nebo klical policije. Na posnetku je bil kolega,ki je vedel da snema in se zato tudi obnasal malo drugace'. Zdaj pa me zanima vase mnenje kajti ravnatelj ta posnetek kaze celi soli usem uciteljeljem in kao kaze vedenje prijatelja ki je na posnetku,ucencu ki je snemal ke pa se rekel'hvalabogu da si snemal da smo videli kako se obnasajo pri uri'

torej imam vprasanje ali ravnatelj lahko kaze posnetek kar tako navpoprek po soli na katerem je prijatelj delal'pizdarije' u videou je pa posneta tudi ucitrljica?.

hvala za idgovore


Ravnatelj vaju malo nateguje, takoj ko dobi posnetek, ima dokaz.

Klicanje policije zaradi posnetka na telefonu? A je učiteljica med predavanjem seksala s kom?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mesar ::

Kaj pa če reče, da ga je že zbrisal? :))
Your turn to burn!

SeMiNeSanja ::

Pogovor s psihologinjo jima vseeno ne gine :P

AnotherMe ::

dragonlord je izjavil:

Mene bolj kot posnetek skrbi slovnica....


Slovenščina? Kje točno jo sploh vidiš?

2f4u ::

Torej družba,

NOVE TEHNOLOGIJE - potrebujejo pravila...

NE SMETE snemati brez dovoljenja, ne samo vednosti ostalih. Če sem bolj podroben mislim celo pisnega dovoljenja! Tudi zvok se snema. Ni vprašanje brisanja, ker lahko "OD-brišemo".

Vem, je fajn, pa se zaj..ate, ampak
NE NAREDITE DRUGIM, KAR NE ŽELITE DA NAREDIJO VAM !!!

Vse višje od 5 razreda OS, boste morali začet prevzemat odgovornost za obnašanje! V vseh pogledih od multimedije, drog, alkohola, ponočevanja... do spolnosti, ki jo izvajate. Da ne bo pomote, podpiram to, ampak s tem pride tudi odgovornost!

AndrejS ::

Gleda na avtorjevo slovnico me zanima , če bo snemal tudi popravni izpit iz slovenščine .

dreta ::

AndrejS je izjavil:

Gleda na avtorjevo slovnico me zanima , če bo snemal tudi popravni izpit iz slovenščine .


Zna posneti nadaljevanko ;)

SeMiNeSanja ::

AndrejS je izjavil:

Gleda na avtorjevo slovnico me zanima , če bo snemal tudi popravni izpit iz slovenščine .

Samo tam bo situacija obratna - spakovala se bo učiteljica (od vsega hudega in srčnih bolečin).

Gandalfar ::

Dovolj bo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemanje v / na javnem prostoru

Oddelek: Loža
377735 (6648) SeMiNeSanja
»

Srednja šola- popravni izpit

Oddelek: Šola
184793 (4234) KruceFix
»

Plačljivi popravni izpit

Oddelek: Šola
71519 (1288) matobeli
»

snemanje med poukom

Oddelek: Loža
457948 (6598) Mehmed

Več podobnih tem