» »

Ni driverjev?

Ni driverjev?

Jerry000 ::

Formatiram prenosnik dell inspiron n7010 in vidim na uradni strani da sploh nimajo driverjev za windows 7 32bit?? Je to možno? Kje bi lahko dobil driverje za ta prenosnik 32bit win7? Iz drugih strani ne upam ravno downloadat

hojnikb ::

Maš kak dober razlog, da nameščaš 32bitne winse ?

Sicer pa lahko najdeš tudi 32bitne driverje, samo ne na dellovi strani, ampak od proizvajalcev posameznih komponent...
#brezpodpisa

Jerry000 ::

ker mam samo te trenutno :), sam če ne bo drgač bom pač moral 64 si zrihtat. Kako je pa z usb bootanjem? Rabim kak program za to? Nisem še nikoli iz USB nameščal

hojnikb ::

zrihtaj si 64bitne.

za usb bootanje maš rufus
#brezpodpisa

Jerry000 ::

Samo vprašam, torej z tem programom si naredim bootable usb...kaj pa potem ko bom želel imeti USB nazaj tako kot je bil? Torej da bo navaden usb in ne bootable, ga lahko samo navadno formatiram ali moram še kaj posebej narediti?

hojnikb ::

samo formatiraš
#brezpodpisa

Jerry000 ::

ok hvala

Jerry000 ::

Tale dell ima čudne driverje...za network in wireless mi napiše da ni pravi system...inštaliral sem win 7 home 64bit...je mogoče zato ker je home edicija? Ima licenco za home, samo nekako sklepam da ima licenco za 32bit in ne za 64bit (laptop ni moj, zato ne vem veliko :) )



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bios problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
303203 (2354) crniangeo
»

32-64 bit

Oddelek: Pomoč in nasveti
353163 (2455) 4ever
»

windows 8 (nakup) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Operacijski sistemi
29056483 (38224) mtosev
»

Linux Linpus zamenjati z Windows XP

Oddelek: Operacijski sistemi
455660 (4081) gregor3000

Več podobnih tem