» »

Velik padec dobička v Samsungu

1
2
»

blackbfm ::

5-ka je dobila že menjavo polnilcev, baterij in on/off/sleep gumba na nekaterih serijah

Ja očitno ostali nimajo s tem tok problemov. Sicer pa dvomim da bi samsung ali pa kdorkoli drug lahko enostavno ignoriral če bi se izkazalo da so polnilci in baterije nevarne..khm saj zato jih je apple menjal ane>:D

pri samsungu po enem letu telefon outdated in totalno neuporaben

ogromno ljudi nima telefona niti na nivjou s2 pa jih še kako uporabljajo..

Taka ignoranca, kot si jo je samsung privošču na svojem support-u je pripeljala do tega padca, ter seveda kilavi produkti, ki so bili vedno korak za konkurenco.


kilavi produkti hah ne seri.. samsung ima lastno proizvodnjo, rešitve in že po definiciji ne more bit "za" konkurenco..

Pri apple-u skrbijo za stranke, no vsaj trgovina od apple-a. Od njih vsake par mesecev dobim darilo (trenutno že 2 priročnika)..


Vsak bi skrbel če bi ti 1x prodal pa 2x računal..:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

klinker ::

Se kako je lahko za konkurenco.
LG, Sony, itd...se Huawey ima boljse aparate.
Samsungu je ostal samo se PR, nic vec.
Jst sem jih imel 3, pa nikoli vec fona od Samsunga
Zadnjic sem Alpha sprobal. Sej za ga drzat v roki je ql, alu pa to, dela pa z en drek...enako kot rezervni S2 ki ga imam doma.
Samsung dandanes ni nic vec kot en kitajc. Note je lahko recemo neka malo svetlejsa izjema, ostalo pa za konkurenco.

PrihajaNodi ::

Sony je tudi crap. Zadnje kar je pokazal so bile xperie arc. Arc s in ray. To je bilo 2008.

sisemen ::

PrihajaNodi je izjavil:

Appla pa si ne more privoščiti bo sigurno odšel na WP platformo.


A ti mislis, da ljudje ne uporabljajo Apple pofla zato ker si ga ne morejo privoščit? :D :D :D Če mi ga daš zastonj ga ne bi okrog nosil, bi me bilo sram.

sisemen ::

klinker je izjavil:

Za tvoj info, imam kup frendov z iPhone-i in so tehnicno se kako podkovani.


Tudi jaz. Ampak, vsi po vrsti so nastopači, kar vidiš lepo tudi na drugi "opremi". Moram rect, da za to je pa treba Applu čestitat, ni se več treba pretirano trudit s karakterjem neznanca, ima iProdukt, je pozer. Nisem se imel priloznosti srecat izjeme.

klinker ::

Jao boze. Pejte na partis take trolat no.
Ker tisti ki so kupli nekega Androida za 700€ so pa vrhunec inteligence in so ga kupli zaradi njegove uporabnosti :))
Ze samo to, da tako razmisljate in vas to tako gane, pove vse.

kanzyani ::

Sem imel sgs2 in se par andoridov prej, zdej presaltu na iphone6 in ne grem na android nazaj. Povezava z kompom (mac-om) je zakon, sinhronizacija spletnih strani, sprejemanje klicev kr na kompu, pisanje smsjev itd. Vse dela out of the box. Ne rabis se zafrkavat s petimi razlicnimi appi da bi dosegel nekaj podobnega. Nevem zame je res zakon, android poskrbi sam za eno stran, ce ga hoces pa na komp priklopit je pa cisti srot (mac, linux), za winse niti ne vem.

klinker ::

No no, ce je SGS2 najboljse kar si imel od androida te razumem. So pa novejsi, od konkurence, precej boljse naprave sploh zaradi novejsega Androida ki je ze precej boljsi.
Povezave z raznimi desktopi so no problem, za maca rabis en app, na ostalih pa dela bp.
Je lazje androida furat tu kot pa iPhone.
Sicer je pa to OT, ker ni tema za primerjavo med tem in onim, samo haterji se pac morajo vedno oglasit z otrocjimi stavki tipa, mene bi blo sram imet kaj od Apple ipd...kar je pa ze malo bolano, tako kot uni ki imajo Apple za oh in sploh nekaj najboljsega pod soncem.
Najboljse pac dandanes ne obstaja. Vsaka naprava ima svoje prednosti in slabosti in je samo stvar osebe, kaj preferira in kaj ne.
Sam, ce gledam vse 3 platforme, izbiram iskljucno Nexuse za Android, Lumie za WP in pa iPhone. Pa to ne pomeni da je ostalo krs, samo meni pac ne lezi, to je to. Ne privilegiram pa nobene platforme. Vse so po svoje ql in vse imajo svoje hibe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

kanzyani ::

Vem OT: priklopit in skopirat dol datoteke se da povsod, ceprav un android file transfer je najvecji krs od softwerja ever. To da lahko sprejemam klice na kompu in pisem smsje je mal drugac in to je to kar sm mislu. Tud wp nima nic podobnega.

Na sihtu delam z nexus5, sgs4, htc one,z2 itd, pa so lahko na 4.4 androidu (sgs2 je biu na 4.1) pa ni nobene razlike, mogoce delajo mal hitrejs v principu pa se zmeri isto. Samo navijanje specsov ostalo pa isto...

MuadDib ::

klinker je izjavil:

MuadDib je izjavil:

zez je izjavil:

Samsung ima zame res preveč modelov. Razumem, da jih ima v različnih cenovnih razredih, ne razumem pa, da ima npr. 5 modelov v enem cenovnem razredu, ki se med sabo skoraj ne razlikujejo. Po eni strani je to prednost, ker lahko eksperimentirajo in kdaj naredijo kakšen "nor" telefon, kot je bil npr. prvi Note. Če jim uspe super, če ne imajo še milijon drugih modelov. Ker npr. Apple, ki ima dejansko enega oz. dva modela ne more it v ene skrajnosti, ker če se ta en model ne izkaže, "propade" celotna mobilna devizija.


V mojih oceh se se noben apple model ni izkazal... apple je pac za tehnicno nepismene, kar pa dandanes ne mores vec biti (in seveda tiste ki se hocejo bahat da imajo nekaj pod palcem). Apple je pac "prestizna" znamka, ki omogoca tocno to, kar so nakradli od drugih.

To, da pa Samsung dela vec modelov je pa enostavno zato, ker imajo vec narocnikov in prilagodijo izdelek na prodajalca.

Je pa en velik minus applu, da ne izdela telefona z dvema SIM!


Ti pa nimas vec od 15 let sklepam, ker take izjave dajajo froci na partisu.
Za tvoj info, imam kup frendov z iPhone-i in so tehnicno se kako podkovani.
Kot drugo...ko gledam folk zunaj z Androidi, pa vecina niti ne ve kaj pomeni root, custom rom, flash, amoled, lcd, gorilla glass, itd...ko jim omenis da ta fon ima to pa ono te samo debelo gledajo 8-O
Pac, sama masa je vsa tehnicno nepodkovana, ne glede na to kak fon ima v zepu, tolko v vednost.


Glede na to da se spuscas na osebni nivo, si ze potrdil da imas iThing, ali pa si ga zelo zelis in bos malo pocakal, da ga bos mogoce kupil za 700eur (mogoce pa rabljenega za 400eur?).

Jaz sem povedal samo svoje mnenje, ki temelji na mojih dosedanjih izkusnjah. Imam nekaj sodelavcev z iPhonom, ki se jim vidi, da se enostavno vem mecejo s tem. Saj ne recem, s kaksnim Galaxyem S4 tudi, pa vseeno je malce drugace, ce se znas spopadat s primerno osnovo in zacenjas razumevat delovanje telefona (vsaj meni je tako). Ti pa dam popolnoma prav da si marsikdo kupi androida, po moznosti se kaksnega precenjenega, ker mu je nekdo svetoval, naj pusti iPhone pri miru, saj je prevec problemov z njim. Seveda iPhone user ne bo nikoli priznal da ima tezave, ker bi mu potem ego padel...

Vzamem raje primerno ugoden android phone, ki ima podporo za 2 sim kartici (da nosim na koncu "le" dva telefona s sabo in ne treh) in je seveda polno konfigurabilen in rootan ze v osnovi oz. je rooting mozen s toolom od proizvajalca (huawei). Zal pa so proizvajalci tisti, ki ne razvijajo vec podpore za svoje modele naprej, kar pa ne moremo valiti na androida (nexus ima recimo skos sodobno razlicico androida na voljo).

nekikr ::

Imam nekaj sodelavcev z iPhonom, ki se jim vidi, da se enostavno vem mecejo s tem.
Ven se mečejo s telefonom, ki ga ima vsak tretji, ki ga talajo pri Telekomu v akciji in ki, konec koncev, stane bagatelo? Zdaj, ali imaš totalne reveže (tudi v glavi) za sodelavce, stare do 18 let, ali pa si sam velik revež, in potem na to gledaš tako kot gledaš, čeprav stanje sploh ni tako.
A se lastniki Cliov po tvoje tudi ven mečejo? :)

MuadDib ::

nekikr je izjavil:

Imam nekaj sodelavcev z iPhonom, ki se jim vidi, da se enostavno vem mecejo s tem.
Ven se mečejo s telefonom, ki ga ima vsak tretji, ki ga talajo pri Telekomu v akciji in ki, konec koncev, stane bagatelo? Zdaj, ali imaš totalne reveže (tudi v glavi) za sodelavce, stare do 18 let, ali pa si sam velik revež, in potem na to gledaš tako kot gledaš, čeprav stanje sploh ni tako.
A se lastniki Cliov po tvoje tudi ven mečejo? :)


Lastniki cliov?? ti so kvecjemu lahko zalostni da so si kupili avto, kjer lahko olje tankas in bencin dolivas :D

Sodelavcev si ne morem izbirat, vendar so pa ti tako mlajsi od mene kot tudi starejsi. Ca 5% ljudi ima v nasem podjetju trenutno iPhone. Primerjava je pa dejansko dobra s cliotom ;)

Pri telekomu jih talajo? for free? ja pol pa pridem enga vzet pa ga naprej prodam. Tukaj v Avstriji bi marsikdo placal 500+ eur zanj :D

McMallar ::

Odvisno v kaksni firmi delas. Moji kolegi na Dunaju so vecinoma imeli iPhone ali Androide, pa so bili vsi tehnicen kader. Tudi ostali so bili tam nekje 50-50 z izjemo sluzbenih BlackBerry-jev. Ne vem zakaj mislis, da se folk preserava in dela frajerja s tem da ima Apple. Po dveh letih uporabe Androida in iOS definitivno raje izberem iOS - ima nekaj smotanih lastnosti ampak problemov imam pa z njim veliko manj.

Tisti, ki bi placal 500+ eur za iPhone in si ga zeli, si ga bo tudi kupil...
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

MuadDib ::

McMallar je izjavil:

Odvisno v kaksni firmi delas. Moji kolegi na Dunaju so vecinoma imeli iPhone ali Androide, pa so bili vsi tehnicen kader. Tudi ostali so bili tam nekje 50-50 z izjemo sluzbenih BlackBerry-jev. Ne vem zakaj mislis, da se folk preserava in dela frajerja s tem da ima Apple. Po dveh letih uporabe Androida in iOS definitivno raje izberem iOS - ima nekaj smotanih lastnosti ampak problemov imam pa z njim veliko manj.

Tisti, ki bi placal 500+ eur za iPhone in si ga zeli, si ga bo tudi kupil...


Ok... res je da delam v podjetju, ki se sestoji v glavnem iz tehnicnih sodelavcev, pri katerih je ca 1% uporabnikov na applu, v prodaji je pa seveda razmerje drugacno. Hkrati pa so to ljudje, ki ti hocejo pamet zasolit, da so oblacila znane znamke seveda kvalitetnejsa od ostalih, avto mora imet stiri obrocke ali pa trikrako zvezdo itd. Po tem pac privzamem da so preseratorji, ki ponavadi namesto svoje pameti uporabijo svoj jezik za napredovanja in zvisanja plac, ko pa je treba kaj naredit pa hitro komu podturijo in se sami s tem (tujim) delom hvalijo... Seveda so to le moje izkusnje in lahko da ziviva v cisto drugacnih svetovih, vendar pa sem jaz osebno to dozivel in zato avtomatsko tistega, ki pride v cotah neke znamke, vrze na mizo svoj iPhone in kljuce svojega amgja na mizo pac za preseratorja.

Invictus ::

@MualDiB

To je samo tvoja percepcija ker pač ne poznaš ostalih poslov in poslovnih krogov. Sem že pisal o tem tukaj ...

Iphone je ravno tako preserancija kot Galaxy 5s. Cena ista. Samo zakaj je Samsung Galaxy 5s nek tehnično podkovan user, uporabnik Iphona pa preerator, pa meni ni jasno ... Samo zato ker zna neko brezzvezno drobnarijo na Androidu nastavit?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tomaz- ::

MuadDib je izjavil:

McMallar je izjavil:

Odvisno v kaksni firmi delas. Moji kolegi na Dunaju so vecinoma imeli iPhone ali Androide, pa so bili vsi tehnicen kader. Tudi ostali so bili tam nekje 50-50 z izjemo sluzbenih BlackBerry-jev. Ne vem zakaj mislis, da se folk preserava in dela frajerja s tem da ima Apple. Po dveh letih uporabe Androida in iOS definitivno raje izberem iOS - ima nekaj smotanih lastnosti ampak problemov imam pa z njim veliko manj.

Tisti, ki bi placal 500+ eur za iPhone in si ga zeli, si ga bo tudi kupil...


Ok... res je da delam v podjetju, ki se sestoji v glavnem iz tehnicnih sodelavcev, pri katerih je ca 1% uporabnikov na applu, v prodaji je pa seveda razmerje drugacno. Hkrati pa so to ljudje, ki ti hocejo pamet zasolit, da so oblacila znane znamke seveda kvalitetnejsa od ostalih, avto mora imet stiri obrocke ali pa trikrako zvezdo itd. Po tem pac privzamem da so preseratorji, ki ponavadi namesto svoje pameti uporabijo svoj jezik za napredovanja in zvisanja plac, ko pa je treba kaj naredit pa hitro komu podturijo in se sami s tem (tujim) delom hvalijo... Seveda so to le moje izkusnje in lahko da ziviva v cisto drugacnih svetovih, vendar pa sem jaz osebno to dozivel in zato avtomatsko tistega, ki pride v cotah neke znamke, vrze na mizo svoj iPhone in kljuce svojega amgja na mizo pac za preseratorja.


Ne, MuadDib, to, kar ti praviš, ni preserancija. To so ljudje, ki so očitno v svojem poslu uspeli, ti pa si nekje daleč zadaj in se pač tolažiš z edinim sredstvom, ki ti je na voljo: da to vsi preseratorji.. Ker edini svet, ki j epriznan s tvoje strani, je tvoj svet.. Svet, kjer vlada "razum", kjer se vse kupuje glede na P&P.. Get a life, tega ni več.. Ti "preseratoji" so najverjetnje vse to zaslužili, kakorkoli že.. Če se je to zgodilo delno tudi na tvojih plečih, še ne pomeni, da so "negativci".. Izkoristili so dano priložnost, kot bi jo najverjetneje lahko tudi ti ali jaz.. Nočem te nikakor opredeljevat, ampak tvoje pisanje definitvno izhaja iz dejstva, da je morda tukaj malce nevoščjivosti..
No, sam izhajam iz podjetja, v katerem je cca 40% uporabnikov Appla, ostali pa so na Androidu. Očitno imam ogromno srečo, ker se dejansko vsi konkretno razumemo, nihče se ne "meče ven" s svojim telefonom, nihče ne očita drugemu, da je karkoli.. Očitno tudi IQ nekaj pripomore k temu, poleg pregovorne slovenske FOVŠLJIVOSTI..

McMallar ::

Ocitno res ziviva v razlicnih svetovih. Ce si pac v okolju, kjer gres lahko ob 18h v MediaMarkt in kupis MacBook Pro, ker ti je crknil notebook in ga pac otrok potrebuje za domaco nalogo ali pa na poti domov kupis se en iPad za zeno, potem en iPhone se zdalec ni preserancija. Najboljse je, ko se pri eni stopnji folk neha pogovarjati o tem, koliko kaj stane in kaksno placo ima. Ce bo nekdo prisel z novim Mercedesom ga bomo vsi vprasali kje in kdaj ga je kupil in ne koliko je zanj placal. Se pac enostavno ve, da se si ga kdo zeli si ga lahko privosci...
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

tomaz- ::

Točno tako.. Raje ne povem, s čim se vozim, hehe

McMallar ::

Ce si tisti, za katerega mislim, potem vem :)
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

MuadDib ::

McMallar je izjavil:

Ocitno res ziviva v razlicnih svetovih. Ce si pac v okolju, kjer gres lahko ob 18h v MediaMarkt in kupis MacBook Pro, ker ti je crknil notebook in ga pac otrok potrebuje za domaco nalogo ali pa na poti domov kupis se en iPad za zeno, potem en iPhone se zdalec ni preserancija. Najboljse je, ko se pri eni stopnji folk neha pogovarjati o tem, koliko kaj stane in kaksno placo ima. Ce bo nekdo prisel z novim Mercedesom ga bomo vsi vprasali kje in kdaj ga je kupil in ne koliko je zanj placal. Se pac enostavno ve, da se si ga kdo zeli si ga lahko privosci...


Ravno ta zadnji stavek je tisti, ki me najbolj skrbi pri teh ljudeh... Ne recem, en od sodelavcev vozi mercko, uporablja tudi telefon (nimam pojma kaksen), ven se pa vseeno ne mece...

Najhuje se mi zdito, kar sem ze veliko preveckrat dozivel, da si clovek kupi najnovejsega iPhona (stirka je bila takrat aktualna), pa zato seveda starega ne potrebuje vec, vendar ga obdrzi za rezervo ce novi crkne. Ker ga je seveda vzel na obroke, saj si ga drugace tako ali tako ne more privoscit, pa potem pride s foro, ce bi mu posodil 5 eur do place, ker nima niti za kruh... Ravno to je potem razlog da imam taksno misljenje o preseratorjih...

Utk ::

Nekateri imajo za preseratorje tiste, ki se oblačijo v meso, nekateri tiste, ki se v armanija, pa tiste, ki imajo iphone, android, staro nokio, nekateri pa tiste, ki si vsak dan kupijo friško štruco kruha.
So what? Zakaj se bi kdo ubadal s tem? Je pa res da imaš lahko imaš diamanten iphone, pa ga ne nosiš preseratorsko, lahko se pa pripelješ s starim razsutim cliotom pa iz tega narediš cirkus kot da si direktor vesolja. To spet ni odvisno od tega koliko imaš.

MuadDib ::

Invictus je izjavil:

@MualDiB

To je samo tvoja percepcija ker pač ne poznaš ostalih poslov in poslovnih krogov. Sem že pisal o tem tukaj ...

Iphone je ravno tako preserancija kot Galaxy 5s. Cena ista. Samo zakaj je Samsung Galaxy 5s nek tehnično podkovan user, uporabnik Iphona pa preerator, pa meni ni jasno ... Samo zato ker zna neko brezzvezno drobnarijo na Androidu nastavit?


Sem ze prej nakazal da je tudi Samsung podobna zgodba, pri tem pa pozabljate na ugodnejse ponudnike.

Najbolj brezvezna se mi zdi tale bitka med apple userji in samsung userji - apple userji mislijo da je samsung edini proizvajalec android telefonov, samsung uporabniki pa kako se apple userji se posrat ne morejo brez dolocenega appa ;)

Invictus ::

@MualDiB

Predvsem si malo svoje možgane prevetri če ljudi grupiraš glede na njihovo znamko telefona.

Ljudje pač kupijo tisto kar si lahko, ali kar si želijo. Pa čeprav preplačajo. Včasih pa preprosto nimaš izbire.

Si še premlad da bi to razumel ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MuadDib ::

Invictus je izjavil:

@MualDiB

Predvsem si malo svoje možgane prevetri če ljudi grupiraš glede na njihovo znamko telefona.

Ljudje pač kupijo tisto kar si lahko, ali kar si želijo. Pa čeprav preplačajo. Včasih pa preprosto nimaš izbire.

Si še premlad da bi to razumel ...


Popolnoma razumem kar zelis povedat... Pa vendar ne morem razumet da lahko za nekaj vrzes toliko denarja ven, ko lahko imas spodobno napravo za veliiiiiiiko manj... Moje mnenje je se vedno, da je telefon v prvi vrsti za telefonirat, ce je treba se kaksen sms napisat in je to to. Sluzba me je naucila se da je treba obcasno s telefonom kaksen email odpisat pa da je dobro zadevo povezat s kaksnim cloud drive-om. Vse to smo lahko poceli ze z nokio 6080 ali podobnim (ok, razen cloud drive-a). Je pac tako da si osebno raje kupim stanovanje, kot pa da zmecem ven za avto, telefon in ostale stvari, ki se mi zdijo samo brezvezno stran metanje denarja (saj to je to, v kar nas hocejo trgovci prepricat, da potrebujemo vse te stvari).

Je pa res da pac vsak po svoje, se mi pa vseeno ne zdi tisti normalen, ki caka v vrsti od zgodaj zjutraj, da dobi jabolko za jurja...

Invictus ::

MuadDib je izjavil:

Pa vendar ne morem razumet da lahko za nekaj vrzes toliko denarja ven, ko lahko imas spodobno napravo za veliiiiiiiko manj... Moje mnenje je se vedno, da je telefon v prvi vrsti za telefonirat, ce je treba se kaksen sms napisat in je to to. Sluzba me je naucila se da je treba obcasno s telefonom kaksen email odpisat pa da je dobro zadevo povezat s kaksnim cloud drive-om.

Zato ker jih ne rabš.

Nekateri pač rabimo več od telefona kot samo telefoniranje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MuadDib ::

Invictus je izjavil:

MuadDib je izjavil:

Pa vendar ne morem razumet da lahko za nekaj vrzes toliko denarja ven, ko lahko imas spodobno napravo za veliiiiiiiko manj... Moje mnenje je se vedno, da je telefon v prvi vrsti za telefonirat, ce je treba se kaksen sms napisat in je to to. Sluzba me je naucila se da je treba obcasno s telefonom kaksen email odpisat pa da je dobro zadevo povezat s kaksnim cloud drive-om.

Zato ker jih ne rabš.

Nekateri pač rabimo več od telefona kot samo telefoniranje.


Lepo so vas, nekatere, prepricali trgovci ;)

McMallar ::

Jaz sem si kupil (in zeni) iPhone zato, ker sem hotel da stvar dela "out of the box" in se mi ni dalo vec zajebavati z raznimi drugimi telefoni. Zena je prakticno vztrajala na iPhone-u, jaz pa nisem nasel nic drugega kar bi bilo primerno s taksno diagonalo. Ce rabim vecje, imam tablico. Kar se pa cene tice, kakor komu. Jaz sem vtaknil kartico, odtipkal PIN in sel ven iz trgovine... Zato pa imas taksno ponudbo... Da bi pa sedaj rekel "u, kaksen revez je ta tip, ima Huawey telefon ali pa Nokio 3310" - le zakaj? Ali pa da bi nekoga podcenjeval zaradi avta? Zakaj? Ce mi pa nekdo to direktno v glavo mece se pa nasmehnem in si mislim svoje. Pac z leti prides tudi do tega... :)
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

francek1 ::

MuadDib je izjavil:

Invictus je izjavil:

MuadDib je izjavil:

Pa vendar ne morem razumet da lahko za nekaj vrzes toliko denarja ven, ko lahko imas spodobno napravo za veliiiiiiiko manj... Moje mnenje je se vedno, da je telefon v prvi vrsti za telefonirat, ce je treba se kaksen sms napisat in je to to. Sluzba me je naucila se da je treba obcasno s telefonom kaksen email odpisat pa da je dobro zadevo povezat s kaksnim cloud drive-om.

Zato ker jih ne rabš.

Nekateri pač rabimo več od telefona kot samo telefoniranje.


Lepo so vas, nekatere, prepricali trgovci ;)

Pri takih izjavah se samo nasmehnem; enih se je razvoj očitno izognil v velikem ovinku...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

cleanac ::

MuadDib je izjavil:

Lepo so vas, nekatere, prepricali trgovci ;)


Predvidevam, da piješ samo vodo iz potoka, v nasprotnem primeru si ravnotako "žrtev" trgovcev.

Enostavno ne dojameš, da nam trg nudi izbiro, in če je nekdo pripravljen plačati nekaj 100€ več za določen feature je to njegova stvar. Za nekatere se svet neprestano vrti, kljub temu, da se je zate ustavil nekaj let nazaj. Po telefonu sodeč nekje leta 2006.

Invictus ::

MuadDib je izjavil:


Lepo so vas, nekatere, prepricali trgovci ;)

Pa kaj, si ti ravno iz jame zlezel?

Ali pa iz kakih soc-realističnega bunkerja?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nekikr ::

Je pa res da pac vsak po svoje, se mi pa vseeno ne zdi tisti normalen, ki caka v vrsti od zgodaj zjutraj, da dobi jabolko za jurja...

Kaj pa tisti, ki čaka na invite, da se bo lahko postavil v virtualno vrsto in upa, da bo potem lahko kupil telefon? Ker se gre za Android je najbrž to povsem sprejemljivo?

Utk ::

nekikr je izjavil:

Je pa res da pac vsak po svoje, se mi pa vseeno ne zdi tisti normalen, ki caka v vrsti od zgodaj zjutraj, da dobi jabolko za jurja...

Kaj pa tisti, ki čaka na invite, da se bo lahko postavil v virtualno vrsto in upa, da bo potem lahko kupil telefon? Ker se gre za Android je najbrž to povsem sprejemljivo?

Ne ni. Meni je čisto jasno, da si nekdo želi iPhone ali kaj podobnega, če pa v vrsti čaka nanj od jutra do polnoči, je pa z njim sigurno nekaj narobe. Če bi lahko naslednji dan, ali pa čez 3, dobil brez problema.

nekikr ::

Se strinjam. Seveda. Ampak vedno je izpostavljen iPhone, ko se to zgodi pri kakšni Androidni zadevi je pa vseeno in uporabniki še vedno personifikacija razsvetljenstva.

blackbfm ::

Meni je čisto jasno, da si nekdo želi iPhone ali kaj podobnega, če pa v vrsti čaka nanj od jutra do polnoči, je pa z njim sigurno nekaj narobe. Če bi lahko naslednji dan, ali pa čez 3, dobil brez problema.


v preteklosti je blo tko, čakat eno noč v skulirani družbi, al pa mesce da si prišel do iphona..

zdaj pa res nima več smisla ker jih ponujajo na vsakem vogalu, pa še kultura ljudi na teh "eventih" je padla ker so večinoma preprodajalci

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

MuadDib ::

cleanac je izjavil:

MuadDib je izjavil:

Lepo so vas, nekatere, prepricali trgovci ;)


Predvidevam, da piješ samo vodo iz potoka, v nasprotnem primeru si ravnotako "žrtev" trgovcev.

Enostavno ne dojameš, da nam trg nudi izbiro, in če je nekdo pripravljen plačati nekaj 100€ več za določen feature je to njegova stvar. Za nekatere se svet neprestano vrti, kljub temu, da se je zate ustavil nekaj let nazaj. Po telefonu sodeč nekje leta 2006.


Voda na zalost ze zdavnaj ni vec dovolj cista (zaradi prehitrega napredka tehnologije in prepocasnega napredka recyclinga), da bi jo lahko pil iz vodnjaka.

Res nam trg nudi izbiro, tako kot si lahko kupis tudi kaksnega gailardota, vendar se mi ne zdi smotrno, ce se lahko peljem s kaksnim stilotom ravno tako s tocke a v tocko b, pa se prostor imam za prtljago, da pac ne govorim o ceni.

Imas prav, ce se je nekoga uspelo prepricat da "potrebuje" tisti dolocen feature, potem naj le vrze ven tisto svojo placo za en telefon, samo naj pol ne jamra da nima! To je moj point!

Da je treba it s tehnologijo naprej - ja, v sluzbi vsekakor, kar pa ne pomeni, da moram tudi privat kupovat nekaj, cesar nikoli ne bom potreboval (po pravici povedano sem se zelo dolgo upiral "pametnim" telefonom, pa vendar je narava sluzbe zahtevala, da imam vpogled v emaile tudi na poti), zato pac gledam na taksne ljudi, ki spet CAKAJO v vrsti na nov iShit. Ce bi si slucajno kdaj omislil kaksno taksno zadevo zaradi zahteve delodajalca, mi bo prvo kupil to delodajalec in drugo ne bom cakal v vrsti ampak bo delodajalec aparat narocil in ko bo prisel, ga bom lahko zacel uporabljat. Ne poznam pa nobenega zaposlenega cloveka, ki bi potreboval vse funkcije, ki jih nudi "pametni" telefon (nekateri sploh ne vejo zanje, ker imajo telefon, da se hvalijo z njim).

Kaj in kje se je cas ustavil, naj le presodijo tisti, ki vejo kako stvari potekajo dandanes.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: VaeVictis ()

VaeVictis ::

Ah tole kreganje Apple vs. Android je totalna oslarija.

Imaš ljudi, ki si želijo neki telefon (pa naj bo to novi Android, iPhone, Window Phone ali pa najnovejši Vertu) in bodo šli v službo in bili pripravljeni delati toliko in toliko sekund, minut, ur, dni, ..., da ga bodo lahko kupili.

Enako lahko rečemo za določeni avtomobil, potovanje ali pa kaj drugega....

Ljudje imajo pač določene želje in za uresničiteve želja so pripravljeni delati in denar tudi porabiti.

Zdej, če nekdo pa gleda, da je vsak, ki ima boljši avto, kolo, telefon ali pa večji bančni račun,... od njega "preserator", je pa enostavno navaden revež, ki se s tem, da ima manj od tega "preseratorja" ter se rad postavi na svoj "moralni prestol" in se tolaži s tem, da on pa ni tak, ker kupuje samo stvari, ki jih rabi...

V resnici, pa je ponavadi taka oseba nesposobna zaslužiti več in je vse ostalo samo izgovor...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719759 (16646) louser
»

Galaxy Note7 ni pohrustal vsega dobička

Oddelek: Novice / Rezultati
147695 (5978) next3steps
»

Samsung ponovno ujel veter v jadra

Oddelek: Novice / Rezultati
169553 (7756) mdural
»

Samsungov dobiček in tržni delež padla (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5129387 (26971) zmaugy

Več podobnih tem