» »

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Temo vidijo: vsi
««
15 / 25
»»

oo7 ::

Trenutno je film Endgame po svetu v treh dneh zaslužil 305 mio $ in tukaj Amerika ni všteta. Za vikend po svetu lahko pričakujejo še 300 + 300 od amerike torej konec vikenda v Nedeljo zvečer okoli 900 mio $.


Marvel Studios's Avengers: Endgame posted a record-breaking $60 million from Thursday evening previews, the highest preview gross ever ahead of Star Wars: The Force Awakens, delivered $57 million back in December 2015. The film will now begin playing in a record 4,662 locations starting today as it will surely deliver the largest domestic opening ever, the only question now seems to be just how high will it climb?

Aramis ::

Ali je ogled C.Marvel obvezen pred ogledom avengersov? Ali se nič kaj pomembnega ne zamudi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

BigWhale ::

Captain Marvel je Origin Story od Captain Marvel.

Ce te ne moti, da sred filma uleti ena zenska in nardi tist kar pac nardi, pol pac ne rabis gledat. :)) Tko kot ne rabis gledat Hulka, ce te ne zanima zakaj je tam en ogromen zelen tip.

oo7 ::

Aramis je izjavil:

Ali je ogled C.Marvel obvezen pred ogledom avengersov? Ali se nič kaj pomembnega ne zamudi?


Glede na to, da je v filmu vsega skupaj 10-15 minut ne rabiš.

BigWhale ::

Kolk casa je v filmu sploh ni tko zlo pomembno, IMO.

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Kolk casa je v filmu sploh ni tko zlo pomembno, IMO.


Tudi res. Ampak je prav da so imeli največ časa originalni Avengerji + Antman in Nebula. Za te nove bo še prišel čas.

BigWhale ::

Debatirat kaj je prav in kaj ne, je itak brez veze. Pomembno je to, da so zgodbo lepo povezali in zakljucili. Sicer so pa vsi Avengerji originalni Avengerji. :D

Aja, mal me je presenetil tud pricakovan razplet od Captain America.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Debatirat kaj je prav in kaj ne, je itak brez veze. Pomembno je to, da so zgodbo lepo povezali in zakljucili. Sicer so pa vsi Avengerji originalni Avengerji. :D

Aja, mal me je presenetil tud pricakovan razplet od Captain America.


Potem pa ustanovni člani Avengerjev.

Tudi mene je Cap presenetil sem mislil, da bo ščit dal drugemu.

WallSreet ::

Očitno gre tole preko milijarde.

Box Office: 'Avengers: Endgame' Heads for Monster $300 Million U.S. Opening

Disney-Marvel's "Avengers: Endgame" is heading for a record-shattering opening weekend of about $300 million in North America, early estimates showed on Friday.

The fourth and final "Avengers" opened astronomically in North America with a record $60 million from Thursday night previews. It's expected to take in another $80 million on Friday. One estimate placed "Avengers: Endgame" in the $315 million range.

https://variety.com/2019/film/news/aven...

WallSreet ::

Vazelin je izjavil:

https://hop.si/2019/04/26/vzemite-si-se...
:D


LOL ravnokar sem naletel na članek o tem. Seveda sem šel takoj guglat...dobra fora ni kaj. :D

In točno o tem sem včeraj govoril. @M-Power. Dobra ideja in promocija. Tega bo čez dalje več zato tudi pravim, da bo Box Office samo še naraščal.

oo7 ::

WallSreet je izjavil:



In točno o tem sem včeraj govoril. @M-Power. Dobra ideja in promocija. Tega bo čez dalje več zato tudi pravim, da bo Box Office samo še naraščal.



Ja samo ne moreš v BO primerjat en samostojen MCU film z Avengerjim. Samostojen film ne bo nikoli dosegel tega kar bodo zdaj Avengerji. Black panther ali Captain marvel ali Iron man 3 ali CA civil war so potrebovali, do 1 milharde 1 mesec ali več Endgame bo to dosegel v torek ali sredo ni primerjave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:



In točno o tem sem včeraj govoril. @M-Power. Dobra ideja in promocija. Tega bo čez dalje več zato tudi pravim, da bo Box Office samo še naraščal.



Ja samo ne moreš v BO primerjat en samostojen MCU film z Avengerjim. Samostojen film ne bo nikoli dosegel tega kar bodo zdaj Avengerji. Black panther ali Captain marvel ali Iron man 3 ali CA civil war so potrebovali, do 1 milharde 1 mesec ali več Endgame bo to dosegel v torek ali sredo ni primerjave.


Dejstvo je da bodo MCU filmi v prihodnosti dosegali po 2+ milijardi (če ne še bistveno več). Ko se bo Indija začela razvijati in ko bodo odprli svoj market takrat bo šele veselo lol. Podobno se zdaj dogaja na Kitajskem. Jaz sem včeraj ko sem objavil tisti komentar zapisal, v "bližnji prihodnosti" in ne že z naslednjimi filmom ;). Drugače pa imaš prav kar se tiče naslednjih filmov, kljub temu sem mnenja, da bomo kar pogosto videli milijardo+. Samo čakam kdaj bosta Disney in google podpisala kakšen dogovor glede promocij velikih filmov.

PS: Zdaj pravijo že 330 milijonov...NORO

3-Hour Runtime Doesn't Choke 'Avengers: Endgame': Record $140M+ Opening Day; Unprecedented $315M-$330M Weekend - Midday B.O. Update
https://deadline.com/2019/04/avengers-e...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Za primerjavo zadnja dva MCU filma.

Captain Marvel film je na Kitajskem v mesecu in pol v blagajno prinsesl 154 mio $

Endgame pa je od torka, do danes 216 mio $



To je slaba primerjava, glede, da gre za slab film in na drugi strani dober film.

Če bodo pustili Avengerse v kinu recimo 1 mesec in pol, potem bi moral iti čez 3 milijarde brez problema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

WallSreet ::

Recimo bom podal eno idejo glede promocije filma (po mojem mnenju se bo to v bližnji prihodnosti tudi zgodilo).

https://startrocket.me/

Zdaj si pa predstavljaj tak oglas z letečo Thanosovo glavo in datumom primiere filma LMAO :))

https://vimeo.com/262820429

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:



In točno o tem sem včeraj govoril. @M-Power. Dobra ideja in promocija. Tega bo čez dalje več zato tudi pravim, da bo Box Office samo še naraščal.



Ja samo ne moreš v BO primerjat en samostojen MCU film z Avengerjim. Samostojen film ne bo nikoli dosegel tega kar bodo zdaj Avengerji. Black panther ali Captain marvel ali Iron man 3 ali CA civil war so potrebovali, do 1 milharde 1 mesec ali več Endgame bo to dosegel v torek ali sredo ni primerjave.


Dejstvo je da bodo MCU filmi v prihodnosti dosegali po 2+ milijardi (če ne še bistveno več). Ko se bo Indija začela razvijati in ko bodo odprli svoj market takrat bo šele veselo lol. Podobno se zdaj dogaja na Kitajskem. Jaz sem včeraj ko sem objavil tisti komentar zapisal, v "bližnji prihodnosti" in ne že z naslednjimi filmom ;). Drugače pa imaš prav kar se tiče naslednjih filmov, kljub temu sem mnenja, da bomo kar pogosto videli milijardo+. Samo čakam kdaj bosta Disney in google podpisala kakšen dogovor glede promocij velikih filmov.

PS: Zdaj pravijo že 330 milijonov...NORO

3-Hour Runtime Doesn't Choke 'Avengers: Endgame': Record $140M+ Opening Day; Unprecedented $315M-$330M Weekend - Midday B.O. Update
https://deadline.com/2019/04/avengers-e...


Ko bodo v prihodnosti filmi dosegali 2 miljarde kot ti praviš jih večina potem ne bo dosegla 3 ali 4 miljarde tako, kot jih zdaj večina ne more 2 miljarde.

Na Indijo ne bi računal kaj kmalu tam imajo svoje filme npr Captain Marvel je v Indiji označen v box office kot super hit in je film prinesel vsega skupaj 14 mio $


Kar se pa tiče Kitajske pa tudi tam še vedno prevladujejo njihovi domači filmi. Npr infinity war je bil mega uspešnica na Kitajskem z 359 mio $ ampak še vedno ne dosega števolk kot njihovi domači filmi npr Wolf warrior 2 (2017) 854 mio$ ali letošnji The Wandering Earth 694 mio $.

D3m ::

A vi ste delničarji, da se tok o številkah pogovarjate?
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

A vi ste delničarji, da se tok o številkah pogovarjate?


Ja večina še ni gledala filma tako, da se izogibamo spoilerjem potem pa rečemo kakšno o financah :)

Drevesce ::

Danes gledal film. Zame osebno so ga preveč "hypali" in sem posledično pričakoval nekaj, kar očitno niso bili sposobni uresničiti. Trenutna ocena na imdb je za moje ocene bistveno previsoka.

Film sicer je gledljiv in ni problema zdržati teh treh ur, se mi je pa vse skupaj zagravžalo, kako na silo so morali združiti ženske bojevnice v tisto sceno (škoda, ker se je začelo res epsko). Komični vložki me sicer niso motili, so bili dobro povezani vendar jih je bilo celo zame morda na trenutke odtenek preveč. Pa še kar nekaj lukenj ima film, ki si jih pisatelji ne bi smeli privoščiti.

Končna ocena 8/10

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

T-Back ::

RegulusDraco je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Ne preveč spojlat dečki:D

če filma nisi videl pač ne brat teme. Koliko časa misliš da te bomo čakali?

+1

BigWhale je izjavil:

A je ze kdo sploh gledal film? :D

-Ti ga po moje nisi.

abyssus je izjavil:

Na redditu se je spamalo, da ni after-credit scene. Kako zaj? :)

BigWhale je izjavil:

Na redditu so zgleda sami trolli, ki nimajo pojma.

-Največji troll in lažnivec si ti. Res ne vem ali samo trolaš tukaj po forumu ali pa sploh nisi gledal filma.
Mogoče si ga gledal v kakšni drugi dimenziji.
V glavnem ne verjet kaj piše BigWhale, ker vas samo nateguje.

oo7 je izjavil:

Dobra novica je, da Captain Marvel nima preveč časa v filmu :D

-To je največji fail filma. Vsi jo na koncu pričakujejo (več ali manj se je to pričakovalo , že zaradi samega filma o CM ki je bil ravno kar) nje pa od nikoder. Pol pa kr naekrat uleti, ko je v bistvu že prepozen.

Mato989 je izjavil:


Mi pa ni jasno zakaj briše prispevek z intervjujem kjer se jasno vidi kako neradi imajo Marvelco soigralci... kot kaže je kriv lady boner, jasno kaj pa drugega pristransko moderiranje!

-Kot rečeno je BigWhale največji troll tega foruma. Poleg tega moderira, kot se mu dvigne.

BigWhale je izjavil:


Mato989 je izjavil:

Mi pa ni jasno zakaj BigWhale briše prispevek z intervjujem kjer se jasno vidi kako neradi imajo Marvelco soigralci... kot kaže je kriv lady boner, jasno kaj pa drugega pristransko moderiranje!


Zato ker smo ze precejkrart napisali, da je lepljenje linkov brez konteksta nezazeljeno in ker smo ze nekajkrat napisali, da nehajte z vasimi seksisticnimi izpadi.

-Ja tvoji izpadi so pa dovoljeni, a ne?
Kje piše, da vse tisto kar ti rečeš je pa zakon?

BigWhale je izjavil:

Ne, tistih 14 milijonov moznosti nima nobene veze. Vse se je vse zgodil zarad ene podgane.

-Ah spet kr neki. To da se vse zgodi zaradi tiste podgane sploh ni res edino, kar je, je da se vrne Antman, vse ostalo je stvar zgodbe, ki bi jo lahko speljali tudi kako drugače.

RegulusDraco je izjavil:


bolj kot podgana mene živcira dejstvo da je bil kombi v skladišču. Na koncu Antman and the Wasp je bil ta kombi na vrhu nekega bloka ali garažne hiše...zdaj pa je v skladišču. Zakaj?! kdo ga je spravil tja in zakaj?!

Podgana je naključni dogodek..to, da je nekdo dal avto v skladišče pa mi pravi da je bil še nekdo v ekipi, za katerega ne vemo. Kaj se s to osebo zgodi? Kje je zdaj? Kaj počne? :... :D razumeš zdaj zakaj je trapasto analizirat fantazijski film?

Kar se tiče kombija, kaj sedaj naj bi 5 let stal na tisti strehi, ja itak da so ga pospravil spodaj v skladišče ali karkoli je že to bilo.

oo7 je izjavil:


Tudi mene je Cap presenetil sem mislil, da bo ščit dal drugemu.

-Ista fora kot s CM. Sedaj bodo forsirali črnega Captain America.

oo7 je izjavil:

D3m je izjavil:

A vi ste delničarji, da se tok o številkah pogovarjate?


Ja večina še ni gledala filma tako, da se izogibamo spoilerjem potem pa rečemo kakšno o financah :)

-Ah saj drugega itak ne zna.
BDW
Itak se spoila že zadnjih pet strani.
Moja ocena 10/10 prvi dve uri...

BigWhale je izjavil:

Debatirat kaj je prav in kaj ne, je itak brez veze. Pomembno je to, da so zgodbo lepo povezali in zakljucili.

-To je pa spet kr neki. Ravno na koncu je bilo vse speljano na brzino, kr neki zaključek, kot bi jim zmanjkalo idej, kako bi nadaljevali.
Tako da 8/10

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-Back ()

yoco ::

Drevesce je izjavil:

Danes gledal film. Zame osebno so ga preveč "hypali" in sem posledično pričakoval nekaj, kar očitno niso bili sposobni uresničiti. Trenutna ocena na imdb je za moje ocene bistveno previsoka.

Film sicer je gledljiv in ni problema zdržati teh treh ur, se mi je pa vse skupaj zagravžalo, kako na silo so morali združiti ženske bojevnice v tisto sceno (škoda, ker se je začelo res epsko). Komični vložki me sicer niso motili, so bili dobro povezani vendar jih je bilo celo zame morda na trenutke odtenek preveč. Pa še kar nekaj lukenj ima film, ki si jih pisatelji ne bi smeli privoščiti.

Končna ocena 8/10

Enako mnenje. Dober film, a mi je Infinity War mnogo boljši.

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Tudi mene je Cap presenetil sem mislil, da bo ščit dal drugemu.


Mah jaz sem pricakoval, da se bo tako razpletlo, komu je dal scit niti nima veze. Bolj je problematicno to, da so nardili en kup paradoksov s tem koncem in so prekrsili se svoja pravila, ki so jih razlozili tekom filma.

Torej, a k je sel Cap nazaj v cas, da bo vrnil kamne, kako jih je vrnil? Receno je bilo, da jih bodo vrnili tja kjer so jih vzeli in to tocno takrat, ko so jih vzeli. A je sel na Asgard in kako je Reality Stone spravil nazaj v Jane? :D Kaj pa Soul Stone? A pride Black Widow nazaj, ker je vrnil kamen?Kako je lahko obstajal v tem casu, ce se je vrnil nazaj v leto 1945? Plus, kolk je bil star v letu 1945? 20 let? Zdej bi jih potem moral imeti 94.

BigWhale ::

T-Back je izjavil:


-Največji troll in lažnivec si ti. Res ne vem ali samo trolaš tukaj po forumu ali pa sploh nisi gledal filma.
Mogoče si ga gledal v kakšni drugi dimenziji.
V glavnem ne verjet kaj piše BigWhale, ker vas samo nateguje.


Lej, ce sem jaz sedel do konca in cakal na end credits, je prav, da tud vsi drugi pocakajo. :>

bambam20 ::

Brez uspeha Ironmana 2007 danes ne bi imeli Avengersov. Krog je zaključen v popolnosti.

neverlucky ::

Drevesce je izjavil:

Danes gledal film. Zame osebno so ga preveč "hypali" in sem posledično pričakoval nekaj, kar očitno niso bili sposobni uresničiti. Trenutna ocena na imdb je za moje ocene bistveno previsoka.

Film sicer je gledljiv in ni problema zdržati teh treh ur, se mi je pa vse skupaj zagravžalo, kako na silo so morali združiti ženske bojevnice v tisto sceno (škoda, ker se je začelo res epsko). Komični vložki me sicer niso motili, so bili dobro povezani vendar jih je bilo celo zame morda na trenutke odtenek preveč. Pa še kar nekaj lukenj ima film, ki si jih pisatelji ne bi smeli privoščiti.

Končna ocena 8/10


Vsi superheroj filmi so prepleteni s tako ogromno luknjami, da sploh me ves kje zacet. Ce so ti vsec taki filmi, te take stvari res ne bi smele niti malo motit.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tudi mene je Cap presenetil sem mislil, da bo ščit dal drugemu.


Mah jaz sem pricakoval, da se bo tako razpletlo, komu je dal scit niti nima veze. Bolj je problematicno to, da so nardili en kup paradoksov s tem koncem in so prekrsili se svoja pravila, ki so jih razlozili tekom filma.

Torej, a k je sel Cap nazaj v cas, da bo vrnil kamne, kako jih je vrnil? Receno je bilo, da jih bodo vrnili tja kjer so jih vzeli in to tocno takrat, ko so jih vzeli. A je sel na Asgard in kako je Reality Stone spravil nazaj v Jane? :D Kaj pa Soul Stone? A pride Black Widow nazaj, ker je vrnil kamen?Kako je lahko obstajal v tem casu, ce se je vrnil nazaj v leto 1945? Plus, kolk je bil star v letu 1945? 20 let? Zdej bi jih potem moral imeti 94.



Jane ni imela v sebi nikoli kamna ampak tekočo snov Aether. Kasneje je Colektor to tekočino spremenil v reality stone.
Soul stone zahteva dušo in, ker so šli nazaj v času je bila Gamora še živa in tako je bila potreba nova duša za katero se je žrtvovala Nataša.
Captain America pa se je na koncu filma first Avenger na letalu boril z Red skull-om katerega je space gem posrkal v vesolje kasneje ga lahko vidiš ravno na tisti gori kjer je Soul stone. Captain America pa je ostal na letalu in strmoglavil v zamrzjeno jezero kjer je spal okoli 70 let. Zaradi tega je bil Captain america tako mlad v Endgame pa se je vrnil v svoj čas in namesto, da bi 70 let spal zamrzjen je živel teh 70 let in se normalno postaral.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tudi mene je Cap presenetil sem mislil, da bo ščit dal drugemu.


Mah jaz sem pricakoval, da se bo tako razpletlo, komu je dal scit niti nima veze. Bolj je problematicno to, da so nardili en kup paradoksov s tem koncem in so prekrsili se svoja pravila, ki so jih razlozili tekom filma.

Torej, a k je sel Cap nazaj v cas, da bo vrnil kamne, kako jih je vrnil? Receno je bilo, da jih bodo vrnili tja kjer so jih vzeli in to tocno takrat, ko so jih vzeli. A je sel na Asgard in kako je Reality Stone spravil nazaj v Jane? :D Kaj pa Soul Stone? A pride Black Widow nazaj, ker je vrnil kamen?Kako je lahko obstajal v tem casu, ce se je vrnil nazaj v leto 1945? Plus, kolk je bil star v letu 1945? 20 let? Zdej bi jih potem moral imeti 94.



Kar se tiče paradoksov pa tudi meni ni preveč jasno. Npr debeli Thor je na Azgardu kar vzel Mjolnir in ga odnesel v svoj čas. Torej suhi Thor v tistem času sploh ni imel Mjolnir-ja ?

T-Back ::

BigWhale je izjavil:

T-Back je izjavil:


-Največji troll in lažnivec si ti. Res ne vem ali samo trolaš tukaj po forumu ali pa sploh nisi gledal filma.
Mogoče si ga gledal v kakšni drugi dimenziji.
V glavnem ne verjet kaj piše BigWhale, ker vas samo nateguje.


Lej, ce sem jaz sedel do konca in cakal na end credits, je prav, da tud vsi drugi pocakajo. :>

Aj a, če si ti čakal potem je PRAV naj vsi. No tukaj pokažeš kakšen človek si res. Vse si povedal. Fuj.
Bi bil vsaj tiho.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Brez uspeha Ironmana 2007 danes ne bi imeli Avengersov. Krog je zaključen v popolnosti.


Res je.
Ironman je začel MCU
Thor in Captain America pa sta prva dva začela zgodbo o kamnih.

T-Back ::

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tudi mene je Cap presenetil sem mislil, da bo ščit dal drugemu.


Mah jaz sem pricakoval, da se bo tako razpletlo, komu je dal scit niti nima veze. Bolj je problematicno to, da so nardili en kup paradoksov s tem koncem in so prekrsili se svoja pravila, ki so jih razlozili tekom filma.

Torej, a k je sel Cap nazaj v cas, da bo vrnil kamne, kako jih je vrnil? Receno je bilo, da jih bodo vrnili tja kjer so jih vzeli in to tocno takrat, ko so jih vzeli. A je sel na Asgard in kako je Reality Stone spravil nazaj v Jane? :D Kaj pa Soul Stone? A pride Black Widow nazaj, ker je vrnil kamen?Kako je lahko obstajal v tem casu, ce se je vrnil nazaj v leto 1945? Plus, kolk je bil star v letu 1945? 20 let? Zdej bi jih potem moral imeti 94.



Kar se tiče paradoksov pa tudi meni ni preveč jasno. Npr debeli Thor je na Azgardu kar vzel Mjolnir in ga odnesel v svoj čas. Torej suhi Thor v tistem času sploh ni imel Mjolnir-ja ?

Ne razumeš pomena potovanja skozi čas, oziroma "kontinuum" kako so si ga oni zamislili in tudi razložili tekom filma, če si dobro gledal tam, ko so se "kregali", ko na koncu Antman reče: kaj potem je film Nazaj v prihodnost "kr neki".
Kar se tiče Black Widow po vsej verjetnosti pride nazaj, če je mišljeno snemanje njenega samostojnega filma. Saj konec koncev se je tudi Gamora vrnila pa čeprav je bilo rečeno, da se to ne da povrnit.

oo7 ::

T-Back je izjavil:


Kar se tiče Black Widow po vsej verjetnosti pride nazaj, če je mišljeno snemanje njenega samostojnega filma. Saj konec koncev se je tudi Gamora vrnila pa čeprav je bilo rečeno, da se to ne da povrnit.


Ne njena zgodba je zaključena. Njen film se bo dogajal pred vsem tem. Tako kot TV serija Vandavison.

BigWhale ::

T-Back je izjavil:


Aj a, če si ti čakal potem je PRAV naj vsi. No tukaj pokažeš kakšen človek si res. Vse si povedal. Fuj.
Bi bil vsaj tiho.


Dude, seriously? :)))) Sej ti nisem mucka ubil, no.

T-Back ::

Če bi mi mačka ubil še ne bi bil tak problem, ja seriously, drugič se takih stvari vzdrži, drugače bodo sledile sankcije!
Maš srečo, da je to forum.

oo7 ::

Nisem čakal, do konca ampak kolikor sem vem Endgame nima end credit scene vsaj ne tradicionalnega. Glede na to, da je Spiderman Far from Home zadnji film v fazi 3 mogoče bodo tam nakazli kam bodo šli naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

To, da imajo na voljo potovanje skozi čas se mi ne zdi v redu in je ena taksna potuha in izgovor, s katerim potem rešujejo stvari.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

To, da imajo na voljo potovanje skozi čas se mi ne zdi v redu in je ena taksna potuha in izgovor, s katerim potem rešujejo stvari.


Potovanja v času po moje ne bodo več uporabljati to so bile izredne razmere.

oo7 ::

A je še kdo dobil občutek, da je bil Thanos v endgame brez rokavice skoraj tako močan kot v IW z rokavico ?
Zato so najbrž Thora naredili takega v Endgame, ker če bi bil Thor z Iw potem pomoje Thanos brez rokavice ne bi imel veliko šans ?

WallSreet ::

Update:

And as for the weekend, this morning the range is between $349M-$356M off the widest theatrical release ever of 4,662.
https://deadline.com/2019/04/avengers-e...

Nekje sem prebral da ima film oceno A+ in da je bilo do zdaj še vedno tako da so imeli filmi z oceno A+...3x multiplier. Če prav razumem to pomeni, da če bo Box Office ob koncu weekenda 1 Billion+, da bo na koncu film presegel 3 milijarde dolarjev?

No movie with an A+ Cinemascore has had less than a 3x multiplier.

Update 2 :

Film je že presegel 644 milijonov dolarjev lol
'Avengers: Endgame' Thunders To $487M Overseas & $644M Global Through Friday; China Tops $300M Today; Historic $1B+ WW Opening In Sight
https://deadline.com/2019/04/avengers-e...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

oo7 ::

A+ to misliš na cinemascore ? To je pač ocena filma tako kot je na IMDB ali RT samo, da cinemascore dobi oceno direktno od ljudi v kinih, ki so si ogledali film.

BigWhale ::

Joj, dejte mal bolj na easy s temi box office update-i .... :D

Vazelin ::

Še kar drži 9.2 na imdb lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Man in Hong Kong reportedly beaten up outside cinema for leaking Avengers: Endgame spoilers

https://www.asiaone.com/asia/man-hong-k...

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Joj, dejte mal bolj na easy s temi box office update-i .... :D


Težko kajti ravno zdaj prvi teden bo najbolj napeto :)
Sploh pa gre za film, ki se po dolgem času lahko približa rekorderju Avatarju.
Endgame je mogoče eden in edini film, ki lahko ogrozi Avatar v naslednjih 5-10 letih.
Tukaj se zdaj piše box office zgodovina :))

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Joj, dejte mal bolj na easy s temi box office update-i .... :D


Težko kajti ravno zdaj prvi teden bo najbolj napeto :)
Sploh pa gre za film, ki se po dolgem času lahko približa rekorderju Avatarju.
Endgame je mogoče eden in edini film, ki lahko ogrozi Avatar v naslednjih 5-10 letih.
Tukaj se zdaj piše box office zgodovina :))


Samo ni čisto pošteno primerjat. Nadaljevanja oziroma franšize v povprečju zaslužijo več kot izvirni film (film, ki ni nadaljevanje in ne pripada obstoječi franšizi).

oo7 ::

Za primerjavo otvoritveni dan se pravi četrtek zvečer in petek.

The Avengers - $80,813,985
Avengers: Infinity War - $106,334,939
Avengers: Endgame - $156,700,000
Star Wars: The Force Awakens - $119,119,282
Star Wars: The Last Jedi - $104,684,491

Endgame bo na koncu zaslužil po svetu več kot Force awekens ampak v Ameriki pa ne verjamem, da bo podrl rekord $936,662,225 ki ga drži ravno Epizoda 7 Force awekens.



Phantomeye je izjavil:



Samo ni čisto pošteno primerjat. Nadaljevanja oziroma franšize v povprečju zaslužijo več kot izvirni film (film, ki ni nadaljevanje in ne pripada obstoječi franšizi).


To je res. MCU je gradil 11 let in zdaj Endgame žanje uspeh...
Avatar pa je to dosegel z ničle.

bambam20 ::

Danes šel gledat tole čudo v kino, čeprav sem že vnaprej vedel kdo vse umre v filmu. Po eni strani se zadeva vleče kot kurja čreva, po drugi strani pa je film tako čudovito zaključen, da sem potočil solzico ali dve. Krasna zadeva, krasno izpeljano vse skupaj.

A. ja. Thor. Ahaha.. No, Thor ga pa seka in je prava popestritev.


Če je Infinity War akcijsko naravnana, je pa end game precej bolj v umirjenem tonu. Nič zato.

Upsa... captain marvel se vedno pojavi ob pravem času. Ni moteč element, čeprav je Larsonova igra lesena.

Ocena
9.3 do 10

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

neverlucky ::

oo7 je izjavil:

A je še kdo dobil občutek, da je bil Thanos v endgame brez rokavice skoraj tako močan kot v IW z rokavico ?
Zato so najbrž Thora naredili takega v Endgame, ker če bi bil Thor z Iw potem pomoje Thanos brez rokavice ne bi imel veliko šans ?


Meni se zdi da te moci neprestano preskakujejo. V enem momentu lahko Thanos brez rokavice nabije celo armado avengerjev, v nekem drugem momentu, ga samo Thor s kladivom nabije, pa ceprav ima rokavico.

Nisem fan superheroj filmov, a kolikor sem slisal od kolegov je point da gledas efekte pa napade, ki so v filmu. Ne smes pa gledat toliko, koliko ima kaj smisla.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:


Ocena
9.3 do 10


Dobra ocena.

oo7 ::

neverlucky je izjavil:

oo7 je izjavil:

A je še kdo dobil občutek, da je bil Thanos v endgame brez rokavice skoraj tako močan kot v IW z rokavico ?
Zato so najbrž Thora naredili takega v Endgame, ker če bi bil Thor z Iw potem pomoje Thanos brez rokavice ne bi imel veliko šans ?


Meni se zdi da te moci neprestano preskakujejo. V enem momentu lahko Thanos brez rokavice nabije celo armado avengerjev, v nekem drugem momentu, ga samo Thor s kladivom nabije, pa ceprav ima rokavico.

Nisem fan superheroj filmov, a kolikor sem slisal od kolegov je point da gledas efekte pa napade, ki so v filmu. Ne smes pa gledat toliko, koliko ima kaj smisla.


Ja v IW ko je imel Thanos že kar nekaj kmanov so ga na Titanu premagali Dr Strange, Spiderman, Ironman, Starlord in tista z antenami. Samo takrat je potem zamočil Starlord.
V Endgame pa je brez rokavice bil skoraj, da bolj močnejši.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


V Endgame pa je brez rokavice bil skoraj, da bolj močnejši.


To je bil maljši Thanos. :D
««
15 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thor: Love and Thunder [Thor 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8414006 (3960) Ganon
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235342 (11371) opeter

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

Oddelek: Sedem umetnosti
182122 (1534) abyssus
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112557 (10894) opeter

Več podobnih tem