» »

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Temo vidijo: vsi
««
16 / 25
»»

Bwaze6 ::

Ja, meni se je glede logičnosti zdel precej šibek gilm, pa mi je drugače čisto všeč.


SPOILER ALERT!





Ne razumem njihovega koncepta time travela - napravijo spremembe v preteklosti potem različne "multiverzume", izvirni timeline pa ostane isti? Če ja, zakaj je postaran Captain America v tem univerzumu, in ne v odcepljenem?

Nihanje moči Thanosa (in nekaterih drugih likov) me je spomnil bolj na kakega Aquamana, ki najprej z udarcem dela luknje v jedrske podmornice, potem se pa tepe s krhkimi človečki po nekaj minut... Ni bilo pojasnjeno.

In "rešitev" problema izginulih 3.5 milijard ljudi. Govorijo o tem, da se praktično svetovne vlade sesuvajo. Pol manj ljudi, in velika kriza pomeni veliko manj pridelane hrane.

Kako nahraniš nenadnih 3.5 milijard "beguncev" (ljudi brez legalnega statusa, denarja...), dokler se spet ne vzpostavi vse?

BigWhale ::

Najbolj hecn je to, da je tip pet let placeval narocnino za telefon svoji zeni in hkrati skrbel, da ima polno baterijo. Ajd, mogoce je mel druzinski paket, pa ni odjavil. ;>

oo7 ::

Še vedno jim pa ni uspelo preprečiti treska z prsti samo, da je to zdaj storil nekdo drug.

oo7 ::

Bwaze6 je izjavil:




SPOILER ALERT!





Ne razumem njihovega koncepta time travela - napravijo spremembe v preteklosti potem različne "multiverzume", izvirni timeline pa ostane isti? Če ja, zakaj je postaran Captain America v tem univerzumu, in ne v odcepljenem?




Saj gre za isti univezum. Captain America namesto, da bi 70 let spal zamrzjen je potem živel tistih 70 let in se normalno postaral.
Za tiste, ki so ga čakali je bilo to samo nekaj sekund za njega celo življenje.
Kakšne posledice je imelo to na preteklost pa ne vem če je Back to the future bullshit kolikor so rekli potem nima resnih posledic :P

Bwaze6 ::

Če je vse isto vesolje, kako potem deluje to, da Thor v Dark World obdobju nima več Mjolnirja? Loki v Avengers 1 uide s sceptrom? Zakaj je položaj Kamnov tako pomemben, to, da je naenkrat en več, pa ne? Kako je Nebula še živa, če je dobesedno ubila mlajšo sebe? Aja, to že pojasnejo da ne deluje, kot ne morejo iti nazaj in ubiti baby Thanosa.

Nisem edini, ki je to opazil, a kašne rešitve ne vidim...

And then there's Cap, who winds up living out his life with Peggy Carter in the past. This conflicts with what we know to be Peggy's history in the MCU, as she married a man who Cap saved during World War II, a man with whom she had children. If Cap and Peggy got together in the past, then that aspect of her history would have to be altered... creating a different timeline. (Though, yes, one could argue that Steve Rogers was always the guy she married and that he and Peggy basically kept that info hidden for 70 years. But really, that's a stretch.) And if a different timeline was created, how did elderly Cap make it back at the end of the film, as he doesn't arrive on the Quantum platform where he left from? Perhaps the Tony Stark in that other reality gave him some kind of upgraded Quantum GPS device that allows him to pop in and out between realities.

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Še vedno jim pa ni uspelo preprečiti treska z prsti samo, da je to zdaj storil nekdo drug.


Ja to je zaradi Iron Mana, ker ni hotel preprečiti, kar se je zgodilo. Zaradi hčerke. Ampak pripeljati izginule ljudi nazaj. Ampak v nobenem primeru niso šli v preteklost, ampak so praktično kradli iz drugega realitya (kamne, kladiva, itd)

Bwaze6 ::

Če bi bile vse spremembe v drugi resničnosti (kot to za primer Time stonea lepo pokaže Ancient One), potem se s skokom nazaj Captain America ne bi mogel postarati v to vesolje, saj spreminja alternativnega, ne tega?

Ok, bojda vse te alternativne resničnosti izginejo, ko vrneš kamne v preteklosti nazaj na svoje mesto - in potem timeline s Thanosovim skokom v sedanjost nima posledic za preteklost. To, da se je Captain America postaral v to vesolje, pač pomeni, da gledamo to vesolje z Rogersom, ki je šel nazaj, si spremenil identiteto in zapečkarsko živel, obenem pa je bil v mlajši različici zamrznjen v ledu.

oo7 ::

Kaj je pa Ancient one rekla Hulku glede spreminjanja drugih resničnosti? Sprva ni hotela dati kamna ravno zaradi njene resničnosti potem pa mu ga je dala zaradi Dr Stranga ?

Vazelin ::

Še moje mnenje po ogledu. Sem kar malce razočaran, verjetno sem pričakoval preveč. Film je pod Infinity War (IW).

Osebno so mi bili Avengers filmi do IW zelo meh. IW sem pogledal brez vseh pričakovanj (pred ogledom se mi je zdel še Thanos precej beden lik) ampak kakšna nora filmska izkušnja je to bila. Glede na ostale Avengerse jim je uspel tak preskok, kot z Winter Soldier napram prvemu bednemu Captain Americi! IW je sigurno 9/10 material. Preprosto ima ogromno hudih scen, npr. na Nidavelirju. Bi rekel da Empire Strikes Back v Marvel universumu ;) Thanos pa tako ali tako eden boljših mamojebcev v filmih.:D

No, da pridem do End Game. Glede na IW sem imel ogromna pričakovanja. IW je upravičeno poskrbel za hype, ki pa ga imo EG ne upraviči (povsem). Najprej, film bi lahko BP skrajšali nekje 20-30min, brez da bi izgubili karkoli bistvenega in ne bi bilo nobene škode. Začetek je obetaven, ko iščejo Thanosa, v nadeljevanju mi je bilo pa hitro jasno na čem bo poanta. Skratka, Marvel je naredil nek poklon na vse, kar so posneli v zadnjih 10 letih. Humorni vložki so mi bili celo dejansko kul, in niso bili samo filerji. Thor je imel kar posrečene line, sploh tam proti koncu, ko unega tam trolla. Ne me narobe razumet. Film je dober, to je zagotovo. Ni pa magičnosti na nivoju IW. Tudi glavna bitka mi je bila razred boljša v IW. Moja ocena cca 8/10. T

Še vedno top filma v MCUju IW in Winter Soldier. :)

ps: pa vedno ko slišim za Buck-a (winter soldier) se spomnim na one liner iz Kill Bill:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Infinity war film je na Kitajskem v 2 mesecih prinsel v blagajno 359 mio $

End war od tork, do danes prinesel v blagajno 330 mio $ :)) NORO

Me prav zanima kakšno bo stanje po končani nedelji se pravi prvi vikend in potem po 1 tednu.

WallSreet ::

Padel nov rekord: $1.2 Billion...Avengers Endgame obliterates records with $1.2 billion global debut

Oh, Snap! 'Avengers: Endgame' Crushes $1.2B+ Global, $859M Overseas Bow; Obliterates All-Time Records - International Box Office
https://deadline.com/2019/04/avengers-e...

LOL še enkrat več kot IW. Sem ti rekel @M-Power da bo buzz samo še naraščal ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

opeter ::

WallSreet je izjavil:

LOL še enkrat več kot IW. Sem ti rekel @M-Power da bo buzz samo še naraščal ;)


Res je, druga dva Diznijeva filma bosta kmalu padla s prestola (Titanic in Avatar).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

ni nujno da avatar pade
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

WallSreet je izjavil:



LOL še enkrat več kot IW. Sem ti rekel @M-Power da bo buzz samo še naraščal ;)


Ja samo ne moreš druge MCU filme primetjat z Endgame in pričakovat, da bo zdaj kar vsak dosegel miljardo ali pa celo dve to se ne bo dogajalo.
Endgame je hype 10 letih veliko finale zato je tako kot je ;)

opeter je izjavil:



Res je, druga dva Diznijeva filma bosta kmalu padla s prestola (Titanic in Avatar).


Možno je ampak je še prehitro o tem govoriti. Odvisno kakšen bo padec drugi teden.
Jaz sem še vedno mnenja, da bo na koncu okoli 2,5 Miljarde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

Imo Avatarja ne bo presegel. Avatar je bil fenomen, ki so ga hodili gledati precej časa. Folk je šel večkrat v kino.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Endgame je v samo 5 dneh prehitel celoten box office od Captain Marvela.


Amerika 3 dnevi + otvoritveni četrtek


The Avengers - $207,438,708
Avengers: Infinity War - $257,698,183
Avengers: Endgame - $350,000,000 ( ta številka še ni točna lahko niha za 10 mio gor ali dol)
Star Wars: The Force Awakens - $247,966,675
Star Wars: The Last Jedi - $220,009,584

Vazelin ::

Upam da se brata Russo spravita še snemanje kakšnih trilerjev in podobnega.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Imo Avatarja ne bo presegel. Avatar je bil fenomen, ki so ga hodili gledati precej časa. Folk je šel večkrat v kino.


Avatar je bil v kinih 34 tednov.
Infinity war je bil npr za primerjavo 20 tednov

In infinity war je na koncu zmanjkalo 700 mio $ do Avatarja

Infinity war otvoritveni vikend 257 mio USA + 382 mio po svetu + Kitajska z zamudo 191 mio = 830 mio $

End game USA 350 mio + ostali 859 mio = 1,2 Miljarde

Se pravi 370 mio $ več kot IW. Zdaj je pa vse odvisno od padca v drugem tednu ampak trenutno po tem izračunu bi rekel, da je Avatarjev rekord ogrožen.

Vazelin ::

Z upoštevanjem inflacije ali brez?:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

T-Back ::

oo7 je izjavil:


Jaz sem še vedno mnenja, da bo na koncu okoli 2,5 Miljarde.

Spet kr neki, ene same številke in zasrana tema s temi številkami. Te številke pomenijo samo hipe, nimajo pa te številke nobene veze z kvaliteto filma.
Že neštetokrat povedano odpri si temo Box office tega in tega filma in potem notri po mili volji nabijaj te številke, ne pa smetit po takih temah. Če bo koga to zanimalo bo tam notri buljil v te številke.

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Imo Avatarja ne bo presegel. Avatar je bil fenomen, ki so ga hodili gledati precej časa. Folk je šel večkrat v kino.


Avatar je bil v kinih 34 tednov.
Infinity war je bil npr za primerjavo 20 tednov

In infinity war je na koncu zmanjkalo 700 mio $ do Avatarja

Infinity war otvoritveni vikend 257 mio USA + 382 mio po svetu + Kitajska z zamudo 191 mio = 830 mio $

End game USA 350 mio + ostali 859 mio = 1,2 Miljarde

Se pravi 370 mio $ več kot IW. Zdaj je pa vse odvisno od padca v drugem tednu ampak trenutno po tem izračunu bi rekel, da je Avatarjev rekord ogrožen.


Ponavadi je 50% drop (popravi me če se motim). Poleg tega je bil Kitajski release že ta teden kar pomeni da bi lahko bil drop še večji kot ponavadi. Morda lahko Rusi zapolnijo luknjo glede nato da premiere še ni bilo. Upam da potolčejo Avatarja. Sem imel pa prav glede milijarde že od samega začetka sem vedel da bodo podrli rekord (edini tule ki je verjel lol)

bambam20 ::

Bwaze6 je izjavil:

Če bi bile vse spremembe v drugi resničnosti (kot to za primer Time stonea lepo pokaže Ancient One), potem se s skokom nazaj Captain America ne bi mogel postarati v to vesolje, saj spreminja alternativnega, ne tega?

Ok, bojda vse te alternativne resničnosti izginejo, ko vrneš kamne v preteklosti nazaj na svoje mesto - in potem timeline s Thanosovim skokom v sedanjost nima posledic za preteklost. To, da se je Captain America postaral v to vesolje, pač pomeni, da gledamo to vesolje z Rogersom, ki je šel nazaj, si spremenil identiteto in zapečkarsko živel, obenem pa je bil v mlajši različici zamrznjen v ledu.



To sploh nima logike, ker alternativni svetovi,če bi že obstajali ne vplivajo eden na drugega. Vsako dejanje v preteklosti vpliva na prihodnost. Zato je moteče, da sedanja Nebula sebe iz preteklosti in se ne zgodi nič. Če ubiješ sebe iz preteklosti ne moreš obstajat v prihodnosti.

Če že poznajo potvanje skozi čas, bi lahko enostavno šli v preteklost in Thanosa fental, ko se je ta rodil in konec. Če je lahko šel Stotnik Amerika 70 let v preteklost, bi lahko šli tudi toliko nazaj do rojstva Thanosa.

Samo to bi potem pomenilo, da filma sploh ne bi imeli. Hehe.. Si to želite?

Sam film je sicer soliden, tisto, kar naredi film brezčasno odličen je seveda zaključek, ko se vsi skupaj zberejo in se poklonijo Toniju Starku in seveda postarnai Stotnik.


Kdor no jokal, da bere spoilerje si je pa sam kriv, ker film se predvaja v Sloveniji od srede in če je tako šrkt, da v 5-ih dnevih ni šel v kino je pa njegov problem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T-Back ()

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Imo Avatarja ne bo presegel. Avatar je bil fenomen, ki so ga hodili gledati precej časa. Folk je šel večkrat v kino.


Avatar je bil v kinih 34 tednov.
Infinity war je bil npr za primerjavo 20 tednov

In infinity war je na koncu zmanjkalo 700 mio $ do Avatarja

Infinity war otvoritveni vikend 257 mio USA + 382 mio po svetu + Kitajska z zamudo 191 mio = 830 mio $

End game USA 350 mio + ostali 859 mio = 1,2 Miljarde

Se pravi 370 mio $ več kot IW. Zdaj je pa vse odvisno od padca v drugem tednu ampak trenutno po tem izračunu bi rekel, da je Avatarjev rekord ogrožen.


Ponavadi je 50% drop (popravi me če se motim). Poleg tega je bil Kitajski release že ta teden kar pomeni da bi lahko bil drop še večji kot ponavadi. Morda lahko Rusi zapolnijo luknjo glede nato da premiere še ni bilo. Upam da potolčejo Avatarja. Sem imel pa prav glede milijarde že od samega začetka sem vedel da bodo podrli rekord (edini tule ki je verjel lol)


Ja saj sem upošteval tudi Kitajsko zdraven pri Iw. Se pravi 370 mio Endgame več kot IW.
Bo zelo blizu Avatarja trenutno sem še vedno pri 2,5 miljarde :D
Če bo 50% padec potem pomeni 1,2 drugi teden 1,8 potem pa še 900 do Avatarja.

bambam20 ::

Vazelin si bo žile porezal, če IW prehiti po njegovem "mojstrovino" Avatar.

opeter ::

Vazelin je izjavil:

Imo Avatarja ne bo presegel. Avatar je bil fenomen, ki so ga hodili gledati precej časa. Folk je šel večkrat v kino.


Nič ni večno in vse se da preseči.

Sicer pa so tudi pri nas osebe, ki gredo večkrat v kino:
https://www.rtvslo.si/kultura/film/bo-s...

madli
# 28.04.2019 ob 08.55

Zelo dober film. Sem ga že šel 2x gledat in upam da prehiti Avatarja po zaslužku ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

bambam20 je izjavil:

Vazelin si bo žile porezal, če IW prehiti po njegovem "mojstrovino" Avatar.

Avatar je meni 7.5 material, End Game pa 8/10, tako da ne eno ne drugo v mojih očeh ni mojstrovina.;) Je pa dejstvo, da je Avatar 2009 pomenil v kinematografiji veliko več revolucionarnosti, kot End Game 2019 - če gledamo tehnični vidik.

Imo ga ne bo:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

RDJ bo spet zaslužil goro denarja. 50 mio $ + 2,5% od filma :))

Ostali Avengerji CA, Thor, Hulk, Black widow in Hawkeye pa menda vsak po 15.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

RDJ bo spet zaslužil goro denarja. 50 mio $ + 2,5% od filma :))

Ostali Avengerji CA, Thor, Hulk, Black widow in Hawkeye pa menda vsak po 15.


Ampak to mora biti res zakon da igraš v takšen blockbusterju. Pa niti ne toliko zaradi denarja ampak predvsem zaradi izkušnje in dogodivščine. Biti del takšnega projekta in team-a mora biti res izjemna izkušnja. Me prav zanima kakšne pogoje moraš izpolnjevati da lahko igraš v takšnem filmu. Koliko treninga je potrebno vložiti v ta projekt itd. Da o samem snemanju ne izgubljam besed, verjetno se imajo prav fajn :D. Zaradi enega filma si prepoznaven po celem svetu. Najboljša stvar pa je ta, da s svojim karakterjem navdušuješ ljudi po celem svetu ne glede na starost. To mora biti res noro dober občutek...verjetno je denar na koncu še najmanjši problem.

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

RDJ bo spet zaslužil goro denarja. 50 mio $ + 2,5% od filma :))

Ostali Avengerji CA, Thor, Hulk, Black widow in Hawkeye pa menda vsak po 15.


Ampak to mora biti res zakon da igraš v takšen blockbusterju. Pa niti ne toliko zaradi denarja ampak predvsem zaradi izkušnje in dogodivščine. Biti del takšnega projekta in team-a mora biti res izjemna izkušnja. Me prav zanima kakšne pogoje moraš izpolnjevati da lahko igraš v takšnem filmu. Koliko treninga je potrebno vložiti v ta projekt itd. Da o samem snemanju ne izgubljam besed, verjetno se imajo prav fajn :D. Zaradi enega filma si prepoznaven po celem svetu. Najboljša stvar pa je ta, da s svojim karakterjem navdušuješ ljudi po celem svetu ne glede na starost. To mora biti res noro dober občutek...verjetno je denar na koncu še najmanjši problem.


Tudi RDJ je imel skromen začetek. Za prvi film Iron man je dobil okoli pol miljona $. Potem pa se je dogovril o teh 2,5% in že v Ironman-u je imel 10 mio + 2,5%.
Npr v filmu Spiderman Homecoming je za 15 minut dobil mislim,d a okoli 20 mio $ medtem, ko je tom Holland, ki je igral Spidermana za glavno vlogo dobil 500 tisoč $.

bambam20 ::

Za Spidermana lahko najdejo brze problema zamenjavo, Za Tonya Starka oz. RDJ-ja pa ne. RDJ je postavil tako visoke standarde glede tega in po moje ga nihče ne bo mogel nikoli nadomestit. RDJ je vizuelno dobesedno kopija stripovskega Tony Starka.


Tukaj so precej dobro opravili svoje delo tudi pri izbiri pravega igralca.

Veliko slabše so delo opravili rpi Hawkeyeu ampak ok. Niti ni tako pomemben lik, tako da je vseeno. Izbira igralca je napačna.

oo7 ::

Kaj pa če Avengerji sploh ne morejo spremeniti časa, ki se jim je že zgodil torej, ko so šli v preteklost sploh niso mogli vplivati na prihodnost.
Acient One je rekla Hulku če odstraniš en kamen se čas razcepi.
Torej vse kar so rabili narediti Avengerji je bilo, da so dobili kamne pred Thanosom in na koncu jih dali na prvotno mesto se pravi v rokavico in naredili tresk z prsti in realnost se je spremenila.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Za Spidermana lahko najdejo brze problema zamenjavo, Za Tonya Starka oz. RDJ-ja pa ne. RDJ je postavil tako visoke standarde glede tega in po moje ga nihče ne bo mogel nikoli nadomestit. RDJ je vizuelno dobesedno kopija stripovskega Tony Starka.


Tukaj so precej dobro opravili svoje delo tudi pri izbiri pravega igralca.

Veliko slabše so delo opravili rpi Hawkeyeu ampak ok. Niti ni tako pomemben lik, tako da je vseeno. Izbira igralca je napačna.



Originalni Avengerji teh sem se že toliko navadil,da za nobenega ne vidim, da bi ga lahko zamenjali.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Kaj pa če Avengerji sploh ne morejo spremeniti časa, ki se jim je že zgodil torej, ko so šli v preteklost sploh niso mogli vplivati na prihodnost.



Poglej, če ti nekoga ubiješ v preteklosti je nemogoče, da ta oseba obstaja v prihodnosti.

Drugo je, v kakšnem procentu vplivaš na razvoj dogodkov. Če bi šel v pretelost, ko je bil Hitler ša mlad študent in bi ga usmrtil, bi se nacizem še vedno zgodil in z njim 2 svetovna vojna, ker si usmrtil napačnega človeka.

Simpl kot pasulj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T-Back ()

WallSreet ::

Sicer sem že kar nekajkrat zapisal da mi tovrstni filmi niso preveč všeč in da sem si mogoče pogleda 2 filma iz celotne MCU zbirke...vendar moram priznati da se mi zdi vse skupaj zanimivo predvsem iz vidika ideje in dejstva da lahko takšni filmi (s super junaki) navdušijo ljudi po celem svetu. To se mi zdi fino. Upam da se DC hitro postavi na noge in da dobi MCU konkurenco. Si predstavljate čez 10 let grand final MCU vs DC. Box Office $5 Billion+.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj pa če Avengerji sploh ne morejo spremeniti časa, ki se jim je že zgodil torej, ko so šli v preteklost sploh niso mogli vplivati na prihodnost.



Poglej, če ti nekoga ubiješ v preteklosti je nemogoče, da ta oseba obstaja v prihodnosti.

Drugo je, v kakšnem procentu vplivaš na razvoj dogodkov. Če bi šel v pretelost, ko je bil Hitler ša mlad študent in bi ga usmrtil, bi se nacizem še vedno zgodil in z njim 2 svetovna vojna, ker si usmrtil napačnega človeka.

Simpl kot pasulj.


Ja spet odvisno katera pravila za time travel upoštevaš.



Linear timeline (with time loops): whatever happened, happened. Going into the past can't change the past because it already happened, you simply enable it to happen. Example: Twelve Monkeys, The Terminator (just the first)

Grandfather paradox: if you go back in time and kill your own grandfather, then you can't have existed to go back and kill him. Example: Surprisingly few, Donnie Darko comes close. Many others (such as Looper) subvert the idea.

Butterfly effect: any small change in the past will have massive impacts on the future. Example: The Butterfly Effect

Fluid timeline: a mixture of all of the above where what changes have an impact is decided based on in-story logic. Example: Back to the Future, Terminator 2: Judgement Day

Vazelin ::

Preveč se poglabljate v podrobnosti.:D
Niso film za to posneli lol.

Tisto je sploh patetično (je omenil že BigWhale) in sicer sceno z mobitelom. Tam sem malo lolnil v dvorani, če sem pošten

bambam20 je izjavil:


Veliko slabše so delo opravili rpi Hawkeyeu ampak ok. Niti ni tako pomemben lik, tako da je vseeno. Izbira igralca je napačna.

Mah meni tudi ta tip nič ne paše k tej vlogi. Ne vem zakaj. Sploh mi je precenjen. Nekako so ga vštulili v akcijske filme.

Si je pa RDJ uspel izboriti res nore pogoje. No, saj prva misel na Marvel je praktično on.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Koga pa bi potem predlagal za Hawkeye potem ? Men se zdi Renner čisto pravi ampak najbrž tudi zato, ker sem se ga že navadil.

Vazelin je izjavil:


Tisto je sploh patetično (je omenil že BigWhale) in sicer sceno z mobitelom. Tam sem malo lolnil v dvorani, če sem pošten



Kaj je že bilo z mobitelom ?

Takoj, ko pride z kina moram nujno pogledat še enkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

Takoj, ko pride z kina moram nujno pogledat še enkrat.

Bo treba še enkrat v kino, če želite sklatiti Avatar:))

Kaj je že bilo z mobitelom ?

Išči BW post :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Koga pa bi potem predlagal za Hawkeye potem ? Men se zdi Renner čisto pravi ampak najbrž tudi zato, ker sem se ga že navadil.

Ne vem. Meni je tip malo tečen, kot akcijski junak. Ne vem zakaj. Preprosto mi ni za to. V tisti The Hurt Locker mi je bil kul. Drugje pa precej povprečno.


ps: škoda ker niso Killmongerja iz panterja še za kak movie uporabili
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Aha sem našel. Res, da je izginila polovica prebivalstva ni bila pa zdaj taka apokalipsa kot pri Walking dead. Ljudje so živeli naprej.

Vazelin je izjavil:




ps: škoda ker niso Killmongerja iz panterja še za kak movie uporabili



Za kater ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

ne vem. če so Lokija uporabili v več filmih bi lahko tudi Kilmongerja:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

ne vem. če so Lokija uporabili v več filmih bi lahko tudi Kilmongerja:D


Tako dober negativec pa spet ni bil. Sem pa slišal, da je možno, da ga bi spet uporabili v Black pantherju 2.

Je pa bil enkrat Michael B Jordan ta, ki igra Killmongerja pameten, da bi bil Killmonger lahko enakovreden nasprotnik Thanosu :))

Redorange ::

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Takoj, ko pride z kina moram nujno pogledat še enkrat.


Zena pride po petih letih nazaj in ga poklice po telefonu. Kr tko v prvih nekaj minutah po tem, ko je nazaj. Telefon je bil pet let prklopljen na polnilec in nekdo je pet let placeval narocnino. :>

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Takoj, ko pride z kina moram nujno pogledat še enkrat.


Zena pride po petih letih nazaj in ga poklice po telefonu. Kr tko v prvih nekaj minutah po tem, ko je nazaj. Telefon je bil pet let prklopljen na polnilec in nekdo je pet let placeval narocnino. :>


Se ne spomnim tega. Možno, da sem bil ravno takrat na minusu.

T-Back ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Takoj, ko pride z kina moram nujno pogledat še enkrat.


Zena pride po petih letih nazaj in ga poklice po telefonu. Kr tko v prvih nekaj minutah po tem, ko je nazaj. Telefon je bil pet let prklopljen na polnilec in nekdo je pet let placeval narocnino. :>

Zakaj? Ok da ga že na pokliče v prvih par minutah je lahko naključje. Toda zakaj bi bil telefon priklopljen 5 let na polnilca? Saj ga je uporabjal v teh 5 letih.

BigWhale ::

Zenin telefon! :))

bambam20 ::

BigWhale je izjavil:


Telefon je bil pet let prklopljen na polnilec in nekdo je pet let placeval narocnino. :>



Preko trajnika? Na trajniku pa dovolj denarja.

Vazelin ::

bambam20 je izjavil:

BigWhale je izjavil:


Telefon je bil pet let prklopljen na polnilec in nekdo je pet let placeval narocnino. :>



Preko trajnika? Na trajniku pa dovolj denarja.

Scena je bila neumna. Dumb as fuck če smo pošteni
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Zenin telefon! :))


Tega nisem videl. Žena od koga ?
««
16 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thor: Love and Thunder [Thor 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8413932 (3886) Ganon
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235217 (11246) opeter

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

Oddelek: Sedem umetnosti
182109 (1521) abyssus
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112515 (10852) opeter

Več podobnih tem