» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
14 / 91
»»

Anney ::

Lumia.

zero_max ::

Še 2 vprašanji:
1. Katera zaščitna prevleka za zaslon je najboljša ...recimo v vrednosti do 15 eur. Steklo,plastika ali nekaj tretjega?
2. Kateri ovitek, ki dobro zaščiti telefon pred padci in razlitjem tekočin pride v poštev? Cena do 15 eur.


Hvala za pomoč!

SumTingWong ::

Steklo. Sicer mi še mobitel ni padel na tla, ampak folija je za zaščito pred praskami, steklo se naj bi razpočilo namesto ekrana.

http://www.aliexpress.com/item/Tempered...
+
http://www.aliexpress.com/item/New-Desi...
5$ skupaj :))

zero_max ::

SumTingWong je izjavil:

Steklo. Sicer mi še mobitel ni padel na tla, ampak folija je za zaščito pred praskami, steklo se naj bi razpočilo namesto ekrana.

http://www.aliexpress.com/item/Tempered...
+
http://www.aliexpress.com/item/New-Desi...
5$ skupaj :))


S poštnino, carino, ... vred je cena ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero_max ()

SumTingWong ::

Ja, pri takih cenah ni nic dodatkov. Do 22€ si prost dajatev. Lahko se kaj kupis.

zero_max ::

SumTingWong je izjavil:

Ja, pri takih cenah ni nic dodatkov. Do 22EUR si prost dajatev. Lahko se kaj kupis.


Super!
(Zbrisal del komentarja, ker se ni nanašal na to temo. Hvala, PINki.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero_max ()

PINki ::

Za ta vprašanja uporabi ustrezno temo. Vse predebatirano in obrazloženo.

treshold2 ::

Da li so dobri kitajski mobiteli po kvaliteti ? Mislim na NOA,Lenovo,Acer ali Xiaomi . Kateri je najboljši od teh 4 ? Kupujem ga ker imam plan da spremenim mobitel, želim Android, a Lumia 630 ni v zmožnosti da dobije upgrade na Windows 10. Hvala !
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

OvCa77 ::

treshold2 je izjavil:

Da li so dobri kitajski mobiteli po kvaliteti ? Mislim na NOA,Lenovo,Acer ali Xiaomi . Kateri je najboljši od teh 4 ? Kupujem ga ker imam plan da spremenim mobitel, želim Android, a Lumia 630 ni v zmožnosti da dobije upgrade na Windows 10. Hvala !

Lahko tudi na 630 naložiš Windows 10 preko insajder programa ki je isto sranje drugo pakovanje.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

treshold2 ::

OvCa77 je izjavil:

treshold2 je izjavil:

Da li so dobri kitajski mobiteli po kvaliteti ? Mislim na NOA,Lenovo,Acer ali Xiaomi . Kateri je najboljši od teh 4 ? Kupujem ga ker imam plan da spremenim mobitel, želim Android, a Lumia 630 ni v zmožnosti da dobije upgrade na Windows 10. Hvala !

Lahko tudi na 630 naložiš Windows 10 preko insajder programa ki je isto sranje drugo pakovanje.


Sem probal, toda sem imel težave z uporabo pa sem vrnil nazaj na WP 8.1 . Tudi nimam veliki izbir aplikacija na Store.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

Umagaan ::

Živjo,
kupujem nov mobilni telefon, v cenovnem rangu cca 200EUR, brez naročnine in vezave. Uporabljam ga predvsem za klice, SMS in MMS, pa za fotografiranje, občasno internet (novice, vreme, odpiralni časi ipd), GPS. Velikost ekrana cca 5in. Operacijski sistem android.

Zaenkrat imam ogledan Samsung galaxy J5. Kakšne so alternative? Na trgu je taka poplava da sploh ne vem kje naj začnem :(

Hvala in LP :)

treshold2 ::

Umagaan je izjavil:

Živjo,
kupujem nov mobilni telefon, v cenovnem rangu cca 200EUR, brez naročnine in vezave. Uporabljam ga predvsem za klice, SMS in MMS, pa za fotografiranje, občasno internet (novice, vreme, odpiralni časi ipd), GPS. Velikost ekrana cca 5in. Operacijski sistem android.

Zaenkrat imam ogledan Samsung galaxy J5. Kakšne so alternative? Na trgu je taka poplava da sploh ne vem kje naj začnem :(

Hvala in LP :)


Si gledal LG Magna, tudi moreš da kupiš Xiaomi Redmi Note 2 16GB 4G LTE , zelo dobar telefon .

http://salomon.si/oglas/telefonija/mobi...
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

Siddh ::

Umagaan je izjavil:

Živjo,
kupujem nov mobilni telefon, v cenovnem rangu cca 200EUR, brez naročnine in vezave. Uporabljam ga predvsem za klice, SMS in MMS, pa za fotografiranje, občasno internet (novice, vreme, odpiralni časi ipd), GPS. Velikost ekrana cca 5in. Operacijski sistem android.

Zaenkrat imam ogledan Samsung galaxy J5. Kakšne so alternative? Na trgu je taka poplava da sploh ne vem kje naj začnem :(

Hvala in LP :)


Za te stavri ki jih rabiš je kakšna Lumia čisto dovolj. Recimo 640 ali pa kakšna iz 700 serije. Sicer ni android ampak, za tak denar je dober nakup.


treshold2 ::

Od 7xx samo 735 bo imel upgrade na Windows 10.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

grašek ::

Pozdravljeni,

kupujem nov telefon. Nakup bo preko Telemacha na vezavo. http://telemach.si/oec/mob-naprave
Kupujem do nekje 10€ Max na mesec, mogoče malo več če se res splača.
Moje zahteve so: 720P zaslon, 1080P snemanje ter solidna kvaliteta.

Hvala

SumTingWong ::

Imajo pa ravno 5 naprav na voljo. Če ti ni 13€ preveč, potem definitvno LG G3. Do 10€ pa M4 Aqua.

e-marko ::

Mene je frajlica v poslovalnici prepričevala, da so imeli kar nekaj težav z M4 Aqua. Odpoved zvočnika menda. Me je kar prestrašila, ker sem se tudi sam odločal za M4. Sedaj pa ne vem... Mika me novi A3 2016, ki pa ni odporen na prah in vlago. Mobilca pa večkrat uporabljam v prahu.

Lp
...somebody, somewhere...

fraising ::

AvtoR ::

Z! Vprašanje v kakšnem stanju je baterija, zamenjava zahteva večji poseg.

zero_max ::

2 vprašanji glede Lenovo Vibe P1M - black + na eni id splettnih trgovin stane slabih 190 eur (prosta prodaja, brez vezave).

1. Katere so slabosti tega telefona?
2. Ali lahko 'preklopim' z Androida na Cyanogen?

Hvala za pomoč!

buttcrack ::

Na šihtu mi nudijo LG Leon in Huawei Y6. Kaj se mi bolj splača vzet?

zero_max ::

V čem je fora modelov, ki imajo baterije, ki jih ni moč vzeti ven? Je smiselno kupiti tak model telefona? So baterije za smartphone poceni?


1. Xiaomi Redmi 3

2. Lenovo Vibe P1M

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero_max ()

Siddh ::

Ponavadi sam telefon zastari, preden je baterija potrebna menjave.


zero_max ::

Imata zgornja modela z nepremično baterijo 'rok trajanja' 3 leta?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero_max ()

jedateruk ::

Razmišljam, da bi kupil Lenovo P70. V lastnostih piše, da ima 13M fotoaparat, v raznih opisih in forumih pa vidim, da naj bi bil notri slab fotoaparat, tudi pri 4000 mAh naj baterija ne bi bila dobra. Če ima kdo ta mobilc, naj ga opiše.

4ever ::

Pozdravljeni, kakšen flagship telefon se najbolj splača kupiti?
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 4ever ()

zero_max ::

A je res nemogoče pri teh telefonih z nesnemljivo baterijo potegniti ven baterijo?

SumTingWong ::

Ni nemogoce, moras pa imeti malo smisel za odpiranje, da ne kar lomiš nekaj tam. In pa zelo pomembno - pravo orodje!

bechanirej ::

Živjo,
jaz se pa odločam za menjavo mobija in trenutno so kandidati teli telefoni:
- Sony Xperia M4 Aqua
- LG G4C
- HTC desire 626
- Huawei P8 Lite

Zanima me kateri mobi bi priporočili in ali ima kdo izkušnje s kakšnim od njih?
Hvala za odgovore že vnaprej :)

facepalm ::

Dilema bi bila le med M4a in P8l. Ostala 2 sta razred nizje.
Ce je M4a 16gb verzija, potem jo priporocam. Ce ne, pa je odvisno od tebe, kaksne kompromise si pripravljen skleniti.

cabac ::

Zdravo,

kupujem nov mobilni telefon, v cenovnem rangu do 100EUR, brez naročnine in vezave (razen če je kje res kakšen ugoden paket). Primarno ga bom uporabljal predvsem za klice, sporočila in internet (mail, novice), občasno pa GPS in fotografiranje. Operacijski sistem naj bo android. Že na budgetu se vidi, da nisem nek mobitel navdušenec, ampak vseeno rabim nekaj malo boljšega... pomembna mi je relativna kvaliteta (glede na budget, kar pač od tega lahko pričakujem) in notranji pomnilnik, saj imam pri zdajšnjem največ težav zaradi tega, ker ne morem naložiti dovolj aplikacij. Poplava na trgu je res nora, tako da se ne znajdem najbolj. Aja, pa lahko naročim tudi iz tujine, če so kje slučajno telefoni bolj ugodni.

Hvala, lp.

TOP ::

Za ta denar nek GSm za slikarjenje ne pričakuj neke kvalitete,če že pa novo poglej mal kako Lenovo ali pa kakega Kitajca biš največ dobil,za ta denar ne pričakuj pa ne vem kaj,predusem ko boš naložu gor več aplokacij bo začelo štekanje in lag.

treshold2 ::

cabac je izjavil:

Zdravo,

kupujem nov mobilni telefon, v cenovnem rangu do 100EUR, brez naročnine in vezave (razen če je kje res kakšen ugoden paket). Primarno ga bom uporabljal predvsem za klice, sporočila in internet (mail, novice), občasno pa GPS in fotografiranje. Operacijski sistem naj bo android. Že na budgetu se vidi, da nisem nek mobitel navdušenec, ampak vseeno rabim nekaj malo boljšega... pomembna mi je relativna kvaliteta (glede na budget, kar pač od tega lahko pričakujem) in notranji pomnilnik, saj imam pri zdajšnjem največ težav zaradi tega, ker ne morem naložiti dovolj aplikacij. Poplava na trgu je res nora, tako da se ne znajdem najbolj. Aja, pa lahko naročim tudi iz tujine, če so kje slučajno telefoni bolj ugodni.

Hvala, lp.


Za taj denar ne boš našel dobar in hitar telefon. Boljše če ne iščeš veliko od telefona kupi Lumia 535, zelo dobar telefon. Upgrade je seveda mogoč na Windows 10, in dela zelo dobro . Nov je 125EUR v Simobil ampak imaš na Salomon že od 80-110 EUR. Z Android na to ceno ne boš zelo zadovoljen :)
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Prodajam Lumio 830 (še 11 mesecev garancije), če te zanima se javi v ZS.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

treshold2 ::

Anney je izjavil:

Prodajam Lumio 830 (še 11 mesecev garancije), če te zanima se javi v ZS.


Če ima Windows 10 Mobile, še boljše , Windows 10 Mobile je boljši kot Windows Phone 8.1.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

scipascapa ::

Obssesen ::

Nexus 5x 16GB ali Moto G-3 16GB. Prvi za 260-270€, drugi za okoli 200€? Kaj rabim - dobro kamero in nezatikajoč Snep.

Tony710 ::

Kolega mi ponuja galaxy J5 za 120 eur. Pa me zanima mnenje o tem telefonu?

SumTingWong ::

Za povprečnega uporabnika zadovoljiv. Pa za to ceno tudi.

Tony710 ::

Torej nic nadpovprecnega? No saj gledw telefonov nisem ravno kaj posebej zahteven tako da..

SumTingWong ::

AMOLED je super ekran. Imaš poln LTE. HD na 5" je dovolj. RAM je šibka točka se mi zdi . Kamera je mid-range. Baterijo boš pa videl, čez dan bi te mogla zdržat. Procesor pa kolikor sem ga sprobal ni za neke heavy igre.
Jaz bi ga vzel za to ceno.

Tony710 ::

Hvala za info.

12bot34 ::

Je xperia z3 compact še zmeraj dober nakup?
Ali je trenutno kaj boljšega. Išče se nek telefon za vsakdanjo uporabo, mora pa nujno imeti radio, fajn je pa da tudi baterija ni švoh.
ps. Ne bom vzel preko paketa ampak mislim iz tujine naročiti, saj se mi zdi, da me bo ceneje prišlo.

Thunder wave ::

Še vedno z njo nimaš kaj zgrešiti, sploh pri tej velikosti. Če bi rad daljšo softwarsko podporo pa poglej za Z5 Compact, ki pa je seveda dražja.

12bot34 ::

Mogče veš, kje bi jo najceneje dobil? Oz. poznate še kakšno alternativo?

Flea ::

Samsung Galaxy A5 (2016) - okrog 340€. Kaj podobno dobrega za ta denar?

slotech5 ::

Flea je izjavil:

Samsung Galaxy A5 (2016) - okrog 340€. Kaj podobno dobrega za ta denar?


iphone 5s v hoferju za 329€.

facepalm ::

Xperia z3 compact za cca 330eur
Asus Zenfone2 za cca 250eur

pegaso ::

Ravno dobil Xiaomi Mi4S 64GB, ki bo za sina.
XIAOMI Mi4S

mat11 ::

Se ti bi dalo testirat GPS? Kako hitro najde in koliko točno. Prejšni MI4 so imeli probleme.
mat
««
14 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633199129 (1780) kanarin
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021597 (2566) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810332 (8079) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798876 (56755) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315889 (14113) boris82

Več podobnih tem