» »

Na Lumiah se bo bohotil logotip Microsoft

1
2
»

galu ::

IE na WP podpira sinhronizacijo z Googlovim računom, da avtomatsko uvaža vso zgodovino brskanja, ... , iz PC-ja na telefon?

Za drugo funkcionalnost bom pa preveril na emulatorju.
Tako to gre.

PrimozR ::

Tilen je izjavil:

Zame so recimo dealbreaker odsotnost Chroma (ker ga uporavbljam na mojih dveh PC-jih, in hočem meti zgodovino, gesla, itd., syncano)


Tole v WP svetu seveda brezhibno deluje. Lahko deliš tudi en zavihek med različnimi napravami.

S Chromom? Rly? Kako?

Tilen ::

@Galu

Za google račun ne vem. Na nivoju brskalnika je mogoča sinhronizacija med različnimi napravami. Use Internet Explorer

@PIPI
Govorim za Internet Explorer. Ne vem, zakaj bi nameščal Chrome. Enako velja za Dropbox, ker si ravno spraševal. Prednost OneDrive pred Dropboxom je v tem, da je OneDrive uradno podprt na vseh največjih platformah (vključno z Windows Phone), Dropbox žal ne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PrimozR ::

Jah, ne vem zakaj bi uporabljal Internet Explorer. Pa smo tam. Enako z Dropboxom, jaz nepodprtost vidim kot slabost Windows Phone, ne kot Dropboxovo in mi, kot obstoječemu uporabniku Dropboxa, OneDrive ne koristi pretirano (neupoštevajoč razmišljanju o menjavi). Če bi že menjal bi verjetno prej pobegnil na drive, da dobim še več placa za maile.

Za nekoga, ki je že zakoreninjen v določene storitve, ne moreš reči 'zakaj bi uporablja to, če pa lahko nekaj nativnega', ko to pomeni menjavo. Zato Apple tako uspešno prisesa uporabnike nase za ZELO dolgo časa, ko jim dokončno dvigne pokrov in vržejo stran vse, po možnosti skupaj z obsežno zbirko iTunes.

EDIT: Če govorimo o največjih paltformah, Dropbox je podprt na vseh največjih, deluje na namiznih Windowsih, na OS X, na iOS in na Androidu (ter celo na Kindle FireOS in Blackberryjih). To pokrije VELIKO večino trga. Ko govorimo o drobtinicah v bistvu manjka samo Windows Phone, Linux namreč je podprt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Tilen ::

Na katerem od zgoraj omenjenih OneDrive ne deluje? Fire OS, lepo te prosim. Vse ostalo je podprto.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

galu ::

PrimozR je izjavil:

Jah, ne vem zakaj bi uporabljal Internet Explorer. Pa smo tam. Enako z Dropboxom, jaz nepodprtost vidim kot slabost Windows Phone, ne kot Dropboxovo in mi, kot obstojeÄemu uporabniku Dropboxa, OneDrive ne koristi pretirano (neupoĹĄtevajoÄ razmiĹĄljanju o menjavi). Äe bi Ĺže menjal bi verjetno prej pobegnil na drive, da dobim ĹĄe veÄ placa za maile.

Za nekoga, ki je Ĺže zakoreninjen v doloÄene storitve, ne moreĹĄ reÄi 'zakaj bi uporablja to, Äe pa lahko nekaj nativnega', ko to pomeni menjavo. Zato Apple tako uspeĹĄno prisesa uporabnike nase za ZELO dolgo Äasa, ko jim dokonÄno dvigne pokrov in vrĹžejo stran vse, po moĹžnosti skupaj z obseĹžno zbirko iTunes.


This.

Sej gre WP v pravo smer, ampak relativno počasi. Ko bo čas za menjavo fona (čez kaki 2 leti), bo upam da WP dovolj blizu zrelosti Androida/iOS-a in velikosti/uporabnosti marketa le-teh.
Tako to gre.

smihael ::

Tilen je izjavil:

Na katerem od zgoraj omenjenih OneDrive ne deluje? Fire OS, lepo te prosim. Vse ostalo je podprto.


Ubuntu?

Tilen ::

OneDrive-D

Malo sem razočaran. Linux uporabniki ponavadi dobro googlate.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PrimozR ::

Aja, za One Drive veljajo neke shady aplikacije (Blackberry app recimo ni Microsoftov, tole še manj), za Dropbox pa kar naenkrat ne?
A lahko peljemo debato z malo manj trolanja?

Jackass ::

Hm... mislim, da MS čaka še kar nekaj dela, da bo dobila znamka pozitiven prizvok oz. da bo pri uporabnikih vzbudila pozitivna čustva.
Sam bi se prej odločil za kvadrat na zadnji strani telefona (kot npr apple) in spredaj napis Lumnia ali pa Microsoft Lumnia.
Verjetno je smiselno, da bi obdržali neko jasno znamko za svoje telefone, kot je npr. Windows, Surface ipd.
jAcKaSS

krneki0001 ::

Kdo pravi da dropbox ni podprt na WP?

http://www.windowsphone.com/en-us/store...
Dropbox lets you bring all your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Access any file you save to your Dropbox from all your computers!
Features:
• Access all your photos, docs and videos from any device.
• save photos.
Use Dropbox to save and share photos and videos in a snap or even take your work on the go.


http://www.windowsphone.com/en-us/store...
CloudSix for Dropbox lets you bring all your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Access any file you save to your Dropbox from all your computers, phones and even the Dropbox website!



Uporabno pa je oboje in OneDrive in DropBox. Sam uporabljam oboje. Pač za ene stvari je onedrive boljši, za druge dropbox.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Tilen je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

V bistvu je WP kr fail sistem. Sam ga imam in več pizdim čez njega kot hvalim. Nekatere osnovne, tako osnovne funkcije mu enostavno manjkajo. A je uspel kdo shraniti draft SMS za kasnejše pošiljanje številki, ki še ni shranjena v imeniku?


Ne krivite OS, če ne znate uporabljati.

1. Vpišeš prejemnika, ki ni v imeniku (npr 1234656786896789), enter za pisanje teksta
2. Vpišeš želeno besedilo
3. Home button, back, karkoli kar te vrže iz pisanja SMS, bo naredilo draft
4. SMS --> drafts --> nadaljevanje


Nope, not entirely. Shrani ti zgolj tekst. Telefonsko številko pa pobriše.

Pa ni to edini problem.

To so zame osnovne funkcije dandanes.

PrihajaNodi ::

krneki0001 je izjavil:

Kdo pravi da dropbox ni podprt na WP?

http://www.windowsphone.com/en-us/store...
Dropbox lets you bring all your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Access any file you save to your Dropbox from all your computers!
Features:
• Access all your photos, docs and videos from any device.
• save photos.
Use Dropbox to save and share photos and videos in a snap or even take your work on the go.


http://www.windowsphone.com/en-us/store...
CloudSix for Dropbox lets you bring all your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Access any file you save to your Dropbox from all your computers, phones and even the Dropbox website!



Uporabno pa je oboje in OneDrive in DropBox. Sam uporabljam oboje. Pač za ene stvari je onedrive boljši, za druge dropbox.




Tudi jaz imam app za aplikacijo sync z dropboxom. Nevem kaj nekateri tu sanjajo.

Tilen ::

vostok_1 je izjavil:

Tilen je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

V bistvu je WP kr fail sistem. Sam ga imam in več pizdim čez njega kot hvalim. Nekatere osnovne, tako osnovne funkcije mu enostavno manjkajo. A je uspel kdo shraniti draft SMS za kasnejše pošiljanje številki, ki še ni shranjena v imeniku?


Ne krivite OS, če ne znate uporabljati.

1. Vpišeš prejemnika, ki ni v imeniku (npr 1234656786896789), enter za pisanje teksta
2. Vpišeš želeno besedilo
3. Home button, back, karkoli kar te vrže iz pisanja SMS, bo naredilo draft
4. SMS --> drafts --> nadaljevanje


Nope, not entirely. Shrani ti zgolj tekst. Telefonsko številko pa pobriše.

Pa ni to edini problem.

To so zame osnovne funkcije dandanes.



Nisi naredil točno po navodilih. Pritisniti moraš enter, da ti za številko doda ";" in potem je shranjeno. Sem testiral na svoji L920 in deluje. Narediti moraš točno tako, kot sem napisal.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

issak ::

...:TOMI:... je izjavil:

Ja, lahko pojasnim. Imaš en mp3 file, ki ga želiš uporabiti za zvonenje. Ne zadostuje, da ga naložiš na telefon/kartico in nato med možnostmi izbereš set as ringtone. Te možnosti ni. Tudi če taisti mp3 naložiš v mapo ringtones, ti ga telefon ne zazna. Vklopiti moraš windows phone desktop in tam označiti, da hočeš ta file, kot ringtone.

Razni appi za ringtone mi ne dišijo,msaj nočem za vsako osno stvar imeti appa. To mora podpirati sistem, ne pa n appov, da je sistem vsaj približno uporaben.

Tudi za prikaz % baterije je potreben app! Čemu? Zakaj ni to že vgrajeno v sistem? Tukaj bo Luka rekel, da morajo tudi neodvisni sw deveroperji nekaj zaslužit. Meh.


Meni je zmeriaj prijelo ko sem dal file v ringtones mapo. Probaj s kakšnim ringtone makerjem, ti razreže mp3 in da v pravo mapo, računalnika sploh ne rabiš
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prva Microsoftova Lumia je 535 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
9429547 (24310) Boobiz
»

Prihaja nova Microsoftova Lumia?

Oddelek: Novice / Windows Mobile
84299 (3183) boolsheat
»

Nokia ostaja, prehaja na Android (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10940090 (32200) boolsheat
»

Telefonov Nokia ne bo več (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
12332117 (28297) PrihajaNodi
»

Nokia in Windows Phone sta zgodovina (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5420507 (17722) Gorky

Več podobnih tem