» »

V Budimpešti protesti proti davku na internet

1 2 3
4
»

kamiKaZaA ::

thramos :: danes, 08:45:00
Voziš po predpisih in si za to, da se tiste, ki divjajo kaznuje.

Zakaj si torej proti radarjem?



Odgovor na to vprašanje si že dobil pred 3 dnevi. Ni čudno, da smo šli tolko mimo teme, ker se samo ponavljamo.

NubCake je izjavil:

darkolord je izjavil:

Eh, nikol ne veš - šli so zaradi radarjev, ki globijo samo barabe.


Problem je, da v Mariboru radari NISO bili nareti zaradi varnosti (kar bi morali po zakonu), ampak zaradi ZASLUŽKA (dobička) ZASEBNE firme.

Z radarji kot takimi ni nič narobe, ZELO narobe pa je, če so nareti, da bo nekdo služil miljone na ta račun, ker po zakonu, bi mogli gledat na to, da bo čim MANJ prekrškov, če pa je v igri ZASEBNI lastnik, pa se mu gre, da bo prešrkov ČIM VEČ, zato so tudi postavljeni na najbolj prometnih cestah, ne pa v bližini šol/vrtcov itd. (tam kjer je omejevanje hitrosti zares pomembno, da ne pride oz. se zmanjša število nesreč).

To pa je VELIKA RAZLIKA.




adapipika :: danes, 08:57:22
Kaj ima tema Budimpešta Internet veze z Mariborom in radarji? Čudno, da moderatorji to dopuščajo kljub temu, da se kao upošteva tema?


Tu se morem strinjat in hkrati opravičujem, da sem sploh "začel" sodelovat, ampak sem žal moral, ker nisem prenesel vse te laži o Mariboru in da je Maribor, mesto, kjer se non-stop dirka in da vozimo ko drhal (kar ne drži) in to napiše nekdo, ki uporablja NEmariborske besede: dej, kul,... in nezna napusati pravilna viola in neve, da ni letni abonma za tekme, ampak sezonska karta. In da potegnem črto: nekdo, ki zelo sovraži Maribor, lahko samo piše tak negativno o Mariboru. In če nekdo pozna eno od Študenstkih gostilniških baz v Mariboru, dejansko še ne pomeni, da taki definitvno živi v Mariboru.

m0LN4r ::

Dodajam še pogoj:
vijoličen slovar mariborskega domačega kulskega jezika :) spet primitivizem brez primere.

Lahko pa citiraš, kjer sem napisal take extremizme kot si jih ti spreobrnil v svoje in zagovarjam nasilje in rasizem kot ti.
Zaradi takšnih in podobnih pa potem pride do nestrpnosti med prebivalci slovenije, ker eni nemorete prestopiti tega lokalpatriotskega praga.

Nevem zakaj se je treba obnašat tako nazadnjaško. Kot sem že rekel, res lep vzor otrokom. Daj si svojga dojenčka v vijola šal pa nesi na tekmo pa mu pokaži kako se stoli razbijajo, ker je to tvoja edina vrednota očitno.

Invictus ::

A niso Štajerci nekaj časa govorili da bo meja na Trojanah?

Kaj je zdaj s tem ?

Da se malo podkurim ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kamiKaZaA ::

Kak majo določeni ljudje sprane možgane in kupijo vse kar v medijih preberejo, ter je to za njih ena in edina resnica, ne da bi zadevo raziskali.

V zgodovini prenovljenega Ljudskega vrta, se je "zlomilo" manj kot 10 sedežev, pa čeprav je sprva častnik Večer napisal, več ko 140 polomljenih sedežev na eni sami tekmi, je potem klub dokazal s slikami, da temu ni tak, vendar se Večer ni nikoli opravičil za napisane laži. Kot drugo, stole se ni namerno zlomilo, ampak, ker se na Jugu skače in navija, včasih pod težo navijača in raznih sil, le ta stol vse te sile ne prenese in pokne. Kar pa ne pomeni, kot mediji napihujejo, da so bili stoli namerno uničeni. In v zgodovini prenovljenega LV je bilo uničenih manj kot 10 stolov (torej od leta 2006 do danes).

In dokler ovce nebodo same začele raziskovat resnico, se jih bo na vsakem koraku striglo in preko medijev manipuliralo.

In ja, jaz sem lokalpatriot in bom brano na ulici Naše mesto pred raznimi, medrugim tudi lokalnimi podganami. In nimam spranih možganov kot velika večina, ki trdi, da je za propad v Maribora v prvi vrsti kriva Ljubljana, ampak so v prvi vrsti krivi lokalni VIP-ovci (podgane mesta Maribor), ki so zaradi lastnega pohlepa izropali firme, kot so TAM, Metalna,... Vinag, uničili SČ Pohorje (klan Rataj s sinovi). In to niso Ljubljančani, ampak Mariborčani, katerim se j... za Naše mesto in gledajo samo na svojo korist. Ampak vse se bo nekega dne poravnalo in še noben ni nikoli odnesel nakradenega denarja na oni svet, niti njegovi sinovi. Ljubljana pa je kvečjemu kriva, zaradi centralizacije in je na račun selitve sedežev državnih podjetij v LJ, dejansko zapirala delovna mesta po celi Sloveniji in na račun tega pripomogla, da ostali predeli sedaj životarimo (primer Dravske elektrarne,...) - 90% Državne uprave pa je v LJ, kjer se lepo živi z lepimi plačami.

Zato pa imamo tako visoke davke na plače, da se lahko vzdržuje tak velik državni aparat in se iz meseca v mesec pufamo, da se lahko plačuje za plače zaposlenih v raznih agencijah (kjer je zaposleno politično telo, kot nagrada za volilni glas) in službah v katerih je edino delo, da se štemplaš od 8h in odštemplaš ob 16h.

Tolko samo o meni, da jaz znam razmišljat s svojo glavo in raziskovat, ter iskat tisto pravo resnico in tudi vem kje so problemi v Sloveniji. In probelmi niso, da imamo preveč zdravstvenih uslužbencev, gasilcev,... kot nam to mediji želijo pokazat, ampak je največji problem Slovenije (rakasta tvorba), raznih agencij od katerih 99,9% državljanov nima nobene koristi in bi se to moralo enkrat končat in zapret. Ampak to nebo naredil noben politiki, ker bi v lastno skledo pljunil in izgubil tako prepotrebne glasove na volitvah. To lahko le MI s protesti in Revolucijo dosežemo in do tega bo slej kot prej prišlo.

In ljudje po svetu se prebujajo (tudi Madžari) in se vedno bolj upirajo ropanju s strani peščice ljudi. In vedno sem in tudi bom podpiral proteste (tudi te v Budimpešti), ko bo razlog le-teh, da nas spet želijo še bolj izropat in pahnit v še večjo revščino.

Tu pa prilagam sliko samega sebe na trgu Leona Štuklja (bila je tudi na prvi strani Večera in jo imam arhivirano), ko smo se s kolegi udeležili protestov PROTI ACTA, pa čeprav je bilo zunaj nekje -7°C do nekje -10°C, snežilo in še močno pihalo. Pa to ni bila ovira za nas. In takrat se ni noben pizdil, da imamo kapuce in podkape gor.

m0LN4r ::

Kje si odgovoril,
zakaj je boljše razbijat in vandalirat pred občino, če pa lahko protestiraš z vožnjo po omejitvah?
Aja ne nisi, ker se izogibaš dejstvu, da je bilo to primitivno, če bi pa res razmišljal s svojo glavo pa nebi z ostalimi ovčkami stal pred občino.
Smiselnost takih protestov, kjer imaš na voljo bolj zajeban način = 0.

Ja moj dedek in babica sta tudi delala v TAMu in kaj zdaj? Življenje gre naprej ne pa nazaj proti nomadom pa uga uga in kamni v roki, če misliš da bodo taki protesti prinesli boljšo prihodnost se zelo motiš. Stem samo pokažeš svoj nizek intelektual, ker razen tega nič drugega neveš naredit.

Pravtako sem tudi protestiral proti ACTI in sem dvignil svojo rit iz MB pa reskiral benz ter šel v LJ pred parlament.

Tu ni bilo vandalizma in helikopterjev, ognja pa granitnih kock po par dni oz. vožnja po omejitvah. Še vedno ne razumeš?

Selekcioniraš prebivalce "tvojega mesta" (lastniniš) glede na to, kako si zvest lokalnemu klubu, jeziku in ostalih pogojih pa si itak povedal vse o sebi.
In če misliš, da je nasilje edina rešitev vedno, ko ti nekaj ne paše pa se malo zamisli.

Rajši povej kaj več o plačanih protestnikih, če tako veliko veš herr Marburger.
In ne jebi s primitivnimi izjavami o tem kako kdo špreha, ker za razliko od tebe govorim 4x več narečij in jezikov pa uporabljam kerga češ in mi zapaše.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Imelo smo dve opciji protestiranja, izbrali ste najbolj primitivno pika.

V Budimpešti so protestniki tisti, ki imajo čas in denar, zato so ostali revnejši na periferiji doma.
Druga opcija je, da vsi nehajo uporabljati internet in mobitele.
Torej tako kot če mariborčani nebi uporabljali avtov in mopedov, kar pa sam veš, da ne gre imeli ste pa opcijo vožnje po omejitvah.

Razloži to mami, katere sin je v zaporu zaradi tega, ker ste ga prepričali v protestiranje prosim. Vozili bi po omejitvah in nebi bilo nobene škode.
Čas je da razumeš.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Redorange ::

AndrejO ::

@m0LN4r, pusti trole. Z radarji je bilo narobe samo to, da je bil postopek postavitve nepravilen, zaradi česar je oškodovana občina. Ljudje, ki so v to pomešali svoj vozniški in lokalpatriotski primitivizem, pa so, kar pač so. Če so stvari resnično slabe, se jim bodo slej kot prej "zgodili radarji", ki bodo postavljeni po vseh regelcih.

Invictus ::

Ti radarji po "regelcih" so samo vprašanje časa.

Oprema je že na voljo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kamiKaZaA ::

Vsi zagovorniki policijske države oz. države, ki nadzira na vsakem koraku.

Vse to stane. Za vsakim nadzorom stoji človek, ki nadzira in je plačan iz državnega proračuna. Več kot bo kamer (govorim nasplošno in je mišljeno, da bodo nekega dne po vseh mestih na vsakem koraku), več bo tudi ljudi, ki bo dobilo zaposlitev, da bodo Nas vse nadzorovali na vsakem koraku. In nekega dne, ko bodo vsi vozili po predpisih, ko noben več nebo v prekršku, nebo hodil po napačni strani pločnika, bo vedno plačal parkirnino za kolo – torej, ko več nebodo kasirali, bodo ti ljudje strošek države.

In policijska država teh ljudi nebo odpustila, ampak bo raje dvignila davke na plačo, na dobiček, splošni DDV, trošarine,... in bo potem realni sektor to plačeval (podjetniki) in delavci v gospodarstvu, katerim se bo vzelo 80-90% plače vstran, da se bo lahko vzdrževal ta komunistični Severno Korejski način vodenja države, ko 20% ljudi dela v gospodarstvu in plačuje ZA ostalih 80% ljudi v JU, ki delajo za državo, kot policisti, agenti, upravniki, vojaki,…

Samo ne se mi pol jokat, zakaj nam država pobere ¾ prigaranega zaslužka. Tolko o tem.

nekikr ::

Zdaj je pa res že bolje, če se počasi odpraviš na fuzbal tekmo kakšen stol izruvat, ker tole s policijsko državo (in spet lažeš da jo kdo tu zagovarja) je pa res že off.

Mesar ::

Kaj ti bo radar? GPS v avto pa dobiš na koncu meseca izpisek prekrškov tak kot dobiš izpisek na računu za telefon.

Če se vrnemo na temo, je večje vprašanje tukaj če se več z mirnimi protesti res ne da nič doseč? Ali je problem, da zadeve prehitro eskalirajo? Nastalo škodo krijejo namreč v večini ravno davkoplačevalci.
Your turn to burn!

m0LN4r ::

Ja helikopterji, pripor, gasilci, policija (nadure, povečano število, oprema), čiščenje (komunala), popravljanje oken(arkont), fasade(pomgrad), tlakovcev(nameit), motenje miru, zaprtje ulice, še kak rešilec... Stroški.

Ziher je nekdo fajn skos prišel, plačala je pa občina oz. davplačevalci.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V Budimpešti protesti proti davku na internet (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
16234947 (30077) m0LN4r
»

Madžarska umaknila davek na internet

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
299548 (7903) [D]emon
»

Madžarska želi obdavčiti internetni promet (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6221438 (17155) shadeX

Več podobnih tem