» »

Nokiini zemljevidi HERE za vse androidne telefone

1
2
»

klinker ::

Steampunk je izjavil:

bluefish je izjavil:

Črna ni dovolj zrela?

Ta je še edina normala, še vedno pa ni aplikacije za banko, pač nekaj kaj zrel folk uporablja. S tem se je debata začela.


Zanimivo. Namrec moja draga lagano fura banko na svoji Lumiji 1520 preko ie-ja.

Yossarian ::

MTB je izjavil:

Saj vem da to presega zmožnosti povprečnega uporabnika in zahteva veliko možganskih operacij, ampak lahko poskušiš MB-LJ in potem LJ-RE. :)


No, sam si ugotovil, da to presega zmožnosti povprečnega uporabnika (jaz to namreč sem), zato bom vprašal še naprej: ali to pomeni, da moraš najprej vtipkat Maribor - Ljubljana in ko prideš do Ljubljane, vtipkaš Ljubljana - Rijeka? Ali pa imaš možnost kar naenkrat izbrat Maribor - Ljubljana - Rijeka, pa jaz kot povprečen uporabnik pač tega ne znam za nastavit? Če se da to slednje, kako?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Go-ahead ::

Na LG dela brez težav. Sicer ni našel najbolj ugodne poti, verjetno se bom moral še kaj poigrati z nastavitvami.

Če ta stvar ne bo plačljiva, lahko vsi ostali zaprejo svoje štacune.

AvtoR ::

Here maps sem naložil na Nexus 10, pa se zadeva precej hroščata. Večkrat mi zapre program, enkrat sem moral celo resetirati celo tablico. Zoom in pan se precej zatikata in laga je občasno tudi za sekundo, dve. V glavnem na stari N8 teče zedeva povsem tekoče, tu pa se zatika. Po določenem času (dve tri minute) pa začne delovati malo bolj odzivno. Ima kdo podobno izkušnjo?
Drugače pa zadeva zgleda zelo obetavno...

Steampunk ::

klinker je izjavil:

Zanimivo. Namrec moja draga lagano fura banko na svoji Lumiji 1520 preko ie-ja.

Notifications, my good man.

antonija ::

MTB je izjavil:

Saj vem da to presega zmožnosti povprečnega uporabnika in zahteva veliko možganskih operacij, ampak lahko poskušiš MB-LJ in potem LJ-RE. :)
sej vem da to presega zmoznosti povprecnega fanboya, ampak lahko poskusis katerokoli drugo aplikacijo za navigacijo kjer je je vkljucena osnovna funkcija kot je "route via". In to ne samo preko enega vmesnega cilja, ampak si lahko nastancas cel seznam lokacij ki ti jih tudi porazporedijo po trasi in predlagajo najbolj ucinkovito zaporedje (ce si to zelis).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

matobeli ::

Ker je itak takih programov miljon ane?
-free
-dobri zemljevidi
-offline
-turn by turn
-glasovno vodenje

Oziroma dajmo vsaj enega naštet...

dmok ::

Zanimivo, iz Slovenske Bistrice na Mali Lošinj mi kot eno od možnosti predlaga pot mimo Ljubljane do Kozine pa potem mimo Opatije in Rijeke preko Krka na Cres in dalje na Lošinj (380 km). Poti skozi Ilirsko Bistrico ne najde. Google Maps (in Navigon) predlagata variante Ilirska Bistrica - Opatija - Brestova - Cres... in dve opciji mimo Zagreba čez Krk, ena od teh je čez mejni prehod Rogatec, ki ga Here tudi ne predlaga. No ja, beta...

d.

Yossarian ::

antonija je izjavil:

MTB je izjavil:

Saj vem da to presega zmožnosti povprečnega uporabnika in zahteva veliko možganskih operacij, ampak lahko poskušiš MB-LJ in potem LJ-RE. :)
sej vem da to presega zmoznosti povprecnega fanboya, ampak lahko poskusis katerokoli drugo aplikacijo za navigacijo kjer je je vkljucena osnovna funkcija kot je "route via".



Točno tako, iGo to omogoča.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

GTX970 ::

Privzete nastavitve.

Google Maps na pcju meni ponudi traso preko Celja, LJ in Ilirske Bistrice.

Here na pcju: preko HR Zagorja, Zagreba in Karlovca.Enako pot ponudi viamichelin http://tinyurl.com/qxr9dhu .


http://tinyurl.com/ny5g2oj

http://tinyurl.com/mpqkg94

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

dmok ::

Here na PCju ponudi tudi pot skozi Ilirsko Bistrico. Na tablici/telefonu pa vsaj meni ne, ponudi pa pot skozi Kozino.

d.

lopov ::

dmok je izjavil:

Here na PCju ponudi tudi pot skozi Ilirsko Bistrico. Na tablici/telefonu pa vsaj meni ne, ponudi pa pot skozi Kozino.

d.


Tako je, na levi strani izpiše 2 ruti, potrebno je prestaviti med njima (nima d'n'd kot je pri google).
Je pa čez ZG hitrejša (in daljša). Morda se je treba poigrati z nastavitvami, naj izbere počasnejšo in krajšo?

lmorgh ::

Steampunk je izjavil:

klinker je izjavil:

Zanimivo. Namrec moja draga lagano fura banko na svoji Lumiji 1520 preko ie-ja.

Notifications, my good man.


banka koper ima čist solidn app, recimo.

andromedar ::

Eno vprašanje...

Na teh Here maps za android ni slovenskega vodenja...kar me niti ne moti (uporabljam angleškega). Moti pa me, da izgovarja imena ulic. Nočeš vedet kako mašina prebere npr 'Kavčičeva ulica'.

Se da to kako ukinit?
Eh?

Jst ::

Telefonu text to speach onemogoči.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dottor ::

Zadeva dela brez interneta? Recimo si nekej v tujini, ti zna preko GPSa najdet tvojo pozicijo in najdet v iskalnik vpisan naslov?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

matobeli ::

Ja, samo karto moraš imet naloženo npr. od evrope. Jo pa naložiš (zastonj) direktno iz aplikacije, plačaš samo prenos podatkov oziroma nič če si to napravil na nekem wifiju.

andromedar ::

Jst je izjavil:

Telefonu text to speach onemogoči.


Ni to v telefonu, aplikacija to dela sama. Če poslušam sample iz telefona je čisto drugi glas...
Eh?

GTX970 ::

Zadeva dela brez interneta?

Naložiš ustrezne karte držav in obkjukaš offline mode.

lopov ::

Na voljo je slovenski jezik za glasovno vodenje "običajne" kakovosti, namesti se znotraj aplikacije.

mailer ::

Jaz namestitve za naš jezik nisem našel, bom pa preveril. Mogoče je problem ker je Moto G iz DE.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

lopov ::

To ne bi smel biti problem, nameščaš znotraj programa in ne iz playstore. Katero verzijo programa imaš? Meni piše "1.0.280 beta wk04", spodaj pa 8.30.45.114.

Qushaak ::

A to prav vidim, da Nokia Here nima možnosti načrtovanja poti (da določiš vmesne točke med tvojim startom in končnim ciljem)? Ker mi je malo čudno, da taka navigacija nebi imela omenjene funkcionalnosti.

GTX970 ::

Če na izračunani ruti med A in B vmes s prstom označiš tretjo vmesno točko C, ne ponudi nove poti ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

Qushaak ::

A "pisno" se pa ne da vnesti take točke oz več takih točk?

nejcek74 ::

Lahko jim mal tezis :) Routes manjkajo ze od samega zacetka, ker aplikacija na starih nokiah je imela to moznost. Nekje vmes jih je bilo mozno narediti v web vmesniku, pa shranit, samo ni bil mozen prenos na telefon. Si pa lahko vsaj prenesel vse vmesne tocke. Par mesecev nazaj so ukinili shranjevanje routes v web vmesniku, ceprav stare so ostale. Jaz jih vsake toliko malo pobaram, kaj se dogaja, ravno vceraj dobil dva odgovora:

Hello,
Thanks for trying our HERE web application and for your great feedback! It helps us improve and fix the issues our users face and to improve their experience.
Unfortunately, the functionality to save routes is not available with the current version of our web application. We are working on bringing this feature back soon.
We're updating the site regularly with enhancements and new features, so stay tuned!
Best regards,
Catherine
HERE.com team


Hello,
Thanks for trying our HERE web application and for your great feedback! It helps us improve and fix the issues our users face and to improve their experience.
Unfortunately, the functionality to change POI names is not available with the current version of our web application. However, this feature is available on our mobile applications but is of course a workaround. We are working on bringing this feature back soon.
We're updating the site regularly with enhancements and new features, so stay tuned!
Best regards,
Catherine
HERE.com team


p.s. drugace uporabljam here maps na WP

Qushaak ::

Ker to je res en tak nujnih feature-jev.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Audi, BMW in Daimler kupili Nokio HERE

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
827948 (25245) trololo2
»

Prihodnje leto se vračajo telefoni Nokia

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
1426573 (23787) erunno
»

Nokia ostaja, prehaja na Android (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10939836 (31946) boolsheat
»

Samsungovi androidni telefoni bodo dobili zemljevide Nokia HERE

Oddelek: Novice / Android
3212670 (9007) kpkp

Več podobnih tem