» »

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Game of Thrones: A Telltale Games Series

oo7 ::


Developer : Telltale Games
Publisher : Telltale Games
Platform : Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3, Xbox 360
Release date : Q4 2014
Genre : Adventure
Mode : Single-player


Game of Thrones is an upcoming adventure game based on the A Song of Ice and Fire book and television series, with a planned release starting in late 2014 for Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3 and Xbox 360. The game is being developed by Telltale Games in partnership with George R. R. Martin's personal assistant Ty Corey Franck, who works as the "story consultant". The game will follow a similar episodic format that Telltalle has used for its titles The Walking Dead, The Wolf Among Us and the upcoming Tales from the Borderlands, where player choices and actions will have significant effects on later story elements.


Game of Thrones: A Telltale Games Series - Announcement Trailer

yoco ::

A bo to na isti način kot je The Walking Dead igra?

Ascendor ::

Glede na to da je od Telltale games bi reku da ja :)

oo7 ::

Še tole sem našel.


yoco ::

Ascendor je izjavil:

Glede na to da je od Telltale games bi reku da ja :)

Pustimo se presenetit. TWD je sicer super igra, sam GoT bi raje videl v stilu Skyrima oz. nekaj podobnega :P

Guzzy ::

jaz pa bi got rad videl v stilu Mount & Blade, z fantazijskimi elementi s gota poleg :)

oo7 ::

Še ena teaser slika.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

oo7 ::

V prvi sezoni bo 6 epizod.



Telltale's series will focus on House Forrester's quest to stave off doom amidst to tumult of The War of the Five Kings. Their house motto, Iron From Ice, is also the name of the premiere episode.

The Forrester stronghold, Ironrath, is strategically located on the edge of the largest ironwood forest in Westeros. As such House Forrester controls the majority of the valuable ironwood forests in the Wolfswood, which has earned them the ire of their rivals, House Whitehill.

Ironrath will be joined by more familiar locations, such as King's Landing and The Wall, as some of the places Telltale's Game of Thrones will take us.

The events in the game series start towards the end of season three of the TV show and conclude just before the beginning of season five. The game will unfold from multiple points of view, like the TV series, with five different playable characters (either direct family members, or a person in service to House Forrester). Telltale explains these characters will be scattered across Westeros and Essos and that the actions of one character can ripple out and impact the rest of House Forrester.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

oo7 ::

First Look Trailer - Game of Thrones - A Telltale Games Series




:)

oo7 ::

Game of Thrones: A Telltale Games Series - Ep 1: 'Iron From Ice' Launch Trailer



>:D

Echbart ::

Jojprejoj...bo denarnica trpela :P

Zmajc ::

Probal prvo epizodo, moram reči da sem presenečen kako dobro jim je uspelo ujeti atmosfero iz serije. 10/10

Leprechaun ::

Tudi meni se je zdela prva epizoda super. Čeprav zaenkrat odločitve, ki sem jih sprejel nimajo prevelike teže.
Jaz bi ji dal 8/10.
Sta pa tako konec kot začetek popestritev :).
Komaj čakam nadaljevanja.
*************************************************************

tiran2000 ::

ma odločitve nimajo popolnoma nobenega vpliva na zgodbo. vedno se isto konča. tako da...

Leprechaun ::

Igro sem preigral 2x, s tem, da sem v obeh primerih sprejemal popolnoma nasprotne odločitve (bad-good). V obeh primerih je zgodba potekala enako - z majhnimi razlikami ;).
Upam, da se bodo odločitve iz 1. dela poznale v nadaljnjih delih in naredile opazne razlike.
*************************************************************

mancini ::

Kdor je igral kaj od Telltale games ve da odločitve ne vplivajo preveč na zgodbo kot celoto. Če se kdaj odločaš ali naj kateri junak preživi ali umre, ta na koncu te ali naslednje epizode vedno konča mrtev.

ahac ::

Poleg tega pa verjetno ne morejo glih odstopat od serije...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

tiran2000 ::

Glede na dolzino in vsebino ter replay value je cena igre, po mojem mnenju astronomska...tole bi bilo vrdno lih ene 10 eur maks...

Mavrik ::

tiran2000 je izjavil:

Glede na dolzino in vsebino ter replay value je cena igre, po mojem mnenju astronomska...tole bi bilo vrdno lih ene 10 eur maks...


Saj veš da je to za celo sezono a ne?
The truth is rarely pure and never simple.

oo7 ::

Game of Thrones Video Game Episode 2 The Lost Lords Trailer

oo7 ::

Game of Thrones: A Telltale Games Series - Episode 4: 'Sons of Winter' Trailer



.

oo7 ::

Game of Thrones Video Game Episode 5 Trailer (Telltale Games)


Sem jo kupil na letošnji Steam razprodaji ampak bom počakal, da bodo vsi deli zunaj :D

oo7 ::

Telltale Game of Thrones - TV Cast Featurette


.

oo7 ::

Game of Thrones Video Game - Season Final Trailer


.

yoco ::

Sedaj ko so vsi deli zunaj sem začel igrat. Imam samo eno pripombo. Grafika je meni porazna, pa imam na high. Pri TWD je super. Ne vem zakaj so tako spreminjali, če sploh so kaj.

oo7 ::

yoco je izjavil:

Sedaj ko so vsi deli zunaj sem začel igrat. Imam samo eno pripombo. Grafika je meni porazna, pa imam na high. Pri TWD je super. Ne vem zakaj so tako spreminjali, če sploh so kaj.



Jaz sem zdaj začel igrati pa se tudi meni zdi grafika slabša kot pri Wolf among Us in Tales of the borderlands, ki sem ju preigral pred kratkim.

Izi ::

Končal sem celotno zgodbo skozi 6 poglavij in zgodba je odlična. Boljše kot serija.
Grafika je res precej uboga, ampak ko padeš v zgodbo pozabiš na take malenkosti.

Čisti Game of Thrones. Kdor ne more kontrolirati svoje jeze in besa, naj se te igre nikakor ne loteva >:D

SPOLER
Zdi se mi, da sem kar dobro igral.
Forresterjevi smo spletkarili in rovarili na vseh koncih in krajih pa je šlo kljub vsemu trudu vedno vse po zlu. Kot se za GoT spodobi gre vedno vse narobe ne glede kaj delaš. Ne glede na odločitve počasi vse skupaj pripelje v neizbežno katastrofo.
Skoraj sem prepričan, da ta igra sploh nima srečnega konca. Tudi nevtralnega ne, ampak samo popolnoma katastrofalnega.

oo7 ::

@Izi priporočam, da preigraš še Wolf among us in Tales from Borderlands obe igri sta ODLIČNI :)

oo7 ::

Evo ravnokar preigral igro men je bila super.
Od vseh Telltale iger ima ta igra najtežje odločitve.
Mislim, da bo tudi nadaljevanje.

oo7 ::

Izi je izjavil:


Skoraj sem prepričan, da ta igra sploh nima srečnega konca. Tudi nevtralnega ne, ampak samo popolnoma katastrofalnega.



Mislim, da imaš kar prav, ker pri meni se je končalo z katastrofo.



SPOILER!!!!!!!!!
Mira obglavljena, Mati Forester zastrupljena, Ethan in Rodrik umorjena hiša Forester osvojena z strani sovražnikov, Asher smrtno ranjen in Gared bo brani9l North Grove.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Mislim, da bo tudi nadaljevanje.

Super 8-)
Sem malo pobrskal in res že nekaj časa delajo na 2. sezoni.
Kaže da bomo kljub katastrofi, ki je doletela hišo Forrester, v drugi sezoni še vedno nadaljevali kot Forrester. Kolikor jih je sploh še ostalo.
Kaj nas čaka? "The North Grove must never be lost." :))

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mislim, da bo tudi nadaljevanje.

Super 8-)
Sem malo pobrskal in res že nekaj časa delajo na 2. sezoni.
Kaže da bomo kljub katastrofi, ki je doletela hišo Forrester, v drugi sezoni še vedno nadaljevali kot Forrester. Kolikor jih je sploh še ostalo.
Kaj nas čaka? "The North Grove must never be lost." :))



Pa so razložili zakaj The North Grove must never be lost?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Pa so razložili zakaj The North Grove must never be lost?

Ne. Razen da sta tam živela dva Forresterjeva pankrta z magičnimi močmi, ni zaenkrat nič znano kakšne skrivnostne sile se nahajajo v tistem magičnem kraju. Vsekakor bo ta kraj imel veliko vlogo v 2. sezoni.

Zanimivo je še da je bila Beskha ena najbolj priljubljenih likov iz 1. sezone, čeprav sploh ni Forresterjeva in je sploh nismo sami igrali. Igralci zbirajo peticije in množično zahtevajo, da Beskha v 2. sezoni postane lik, ki ga bomo lahko sami vodili :D

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pa so razložili zakaj The North Grove must never be lost?

Ne. Razen da sta tam živela dva Forresterjeva pankrta z magičnimi močmi, ni zaenkrat nič znano kakšne skrivnostne sile se nahajajo v tistem magičnem kraju. Vsekakor bo ta kraj imel veliko vlogo v 2. sezoni.

Zanimivo je še da je bila Beskha ena najbolj priljubljenih likov iz 1. sezone, čeprav sploh ni Forresterjeva in je sploh nismo sami igrali. Igralci zbirajo peticije in množično zahtevajo, da Beskha v 2. sezoni postane lik, ki ga bomo lahko sami vodili :D



Zanimivo, da je imela zadnja epizoda naslov Ice dragon :)

Tudi meni je bila Beskha poleg Asherja najboljši lik.

Aja Kalisi je pa orng zatežena v tej igri;((

Echbart ::

Imam še zadnjo episodo za naredit...matr je še bolj depresivno od walking dead...

Pesimist ::

Ima kdo kake youtube source play through brez komentarjev v cim bolsi kvaliteti. 1080p60fps?
Pa tudi za vse ostale serije te firme bi me zanimalo.
Neda se mi igrati pa bi raje gledo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

oo7 ::

Pesimist je izjavil:

Ima kdo kake youtube source play through brez komentarjev v cim bolsi kvaliteti. 1080p60fps?
Pa tudi za vse ostale serije te firme bi me zanimalo.
Neda se mi igrati pa bi raje gledo.








BorutO ::

Brezvezna igra .. saj skoraj nič ne igraš ... cel čas samo zgodbo vrti, igraš pa skoraj nič ... Igra je proti seriji za en drek.

oo7 ::

BorutO je izjavil:

Brezvezna igra .. saj skoraj nič ne igraš ... cel čas samo zgodbo vrti, igraš pa skoraj nič ... Igra je proti seriji za en drek.


Nisi prej še nikoli igral iger od Telltales kot so The walking dead, Talles from Borderlanmds... ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tales from the Borderlands

Oddelek: Igre
364917 (492) ahac
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337282 (5460) oo7
»

BATMAN - The Telltale Series

Oddelek: Igre
232374 (1229) oo7
»

GOTY Glasba 2015

Oddelek: Igre
92095 (1802) Ghenghiz
»

The Walking Dead: Survival Instinct

Oddelek: Igre
234001 (3616) Jst

Več podobnih tem