» »

Problem z ugašanjem/pržiganjem rač.

Problem z ugašanjem/pržiganjem rač.

Apofis ::

Živjo. V rač. imam sat kartico. Po dolgem času sm hotu sat.prog. gledat na rač. in sem zadaj prišraufu kabel od satelitske...no, zdej se mi pa računalnik noče do konca ugasnt. Dam lepo na shutdown, vse se zaključi sam rač. se noče ugasnt...ga moram zadaj fizično. Isto pr pržiganju, prižgem zadaj rač., ventilatorji se pržgejo, lučke od dvdja, čitalnika se pržgejo, pol pa moram pritisnt še gumb poweroff/on da se končno začne normalno zaganjat, bootat...nism nč po biosu šaru, karkol upgrejdu, nč, nč...upam, da sm razumljivo napisu, drgač ne znam XD. Ps. sat kabel sm iztaknu pa je še zmer isto...thx za odgovore

Apofis ::

Hm, tud če probam iz kubuntuja ugasnt računalnik je isti šmorn. Očitno je problem v hwju...kaka ideja?

lonewolf_ ::

Sat kabl gre v kakšno kartico? Poskusi tisto odstranit.
Mogoče ti je kje kaj prebilo...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Apofis ::

Skystar2. Jo bom odstranu pa poročam...

Iztaknu...še zmer isto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

Apofis ::

Laično razmišljam...v kablu od sat. antene je zmer neki malega štroma...da se ga ni slučajno kje več nabralo ter ko sem ga priključu na kartico butnu in naredu štalo v napajalniku al mamiplati?

Apofis ::

No, ko sem pozabu fizično ugasnt računalnik, je po kakih 15ih minutah močno zasmrdelo...napajalnik je šu po gobe, zdej je not nov in se računalnik spet pržiga/ugaša normalno...svašta...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokvarjen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
212310 (1289) solatko
»

Grafična ne dela dobr

Oddelek: Strojna oprema
19847 (639) Kleto
»

Samodejen zagon ATX racunalnika ob vklopu v strom

Oddelek: Pomoč in nasveti
81434 (1275) NupY
»

Domace omrezje in internet

Oddelek: Omrežja in internet
10932 (741) ToniT
»

Downloading

Oddelek: Omrežja in internet
362645 (2179) Quickbeam

Več podobnih tem