» »

Nakup tiskalnika

Nakup tiskalnika

bgirl ::

Kupujem čisto povprečen tiskalnik, potrebujem ga za občasno tiskanje za šolo. Gledala sem tiskalnike Canon; http://www.ceneje.si/Izdelek/3849612/ra...

Pa me zanima kje lahko vidim koliko stanejo kartuše, sedaj smo imeli HP-ja in je bila original kartuša 50€, kar se mi zdi malo preveč.

Invictus ::

Kupi si najcenejšega laserca. Pri pljuvalnikih se ti bo posušilo črnilo če ga boš malo uporabljal.

Drugače pa uporabljaj printbox.net
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bgirl ::

Potrebujem skener :( Če kdo pozna ta tiskalnik, ko sem dala link prosim če pove mnenje :)

OZZY ::

Poglej za epsoni z ITS jem.. IMA CISS sistem stane pa okoli 150 eur. Tiskaš pa do nezavesti. Samo ne vem kok stane menjava waste ink tanka pa reset.
Go with the flow.

Tomson ::

Do 100€ je omenjeni Canon MG5550 bestbuy ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bgirl ::

veš mogoče koliko stane barva za Canon? :)

denis9 ::

DarwiN ::

Tist Canon zagotovo ni best buy... Že zato ne, ker stane v tujini ~68€.

Če ne potrebuješ barvnega, potem vzemi laserja v tem cenovnem razredu. Ker kartuše se posušijo in zna bit eno samo sranje z njimi.

Sam sem pred kratkim kupil tega Xeroxa.

Toner pri nas
Toner na Ebayu (10€)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

bgirl ::

Za vsak slučaj rabim tudi barno, nikoli ne veš kaj bom potrebovala sprintat :D

Tomson ::

Tist Canon zagotovo ni best buy... Že zato ne, ker stane v tujini ~68€.


Lahko poveš boljšo opcijo barvnega AiO tiskalnika za 90€ ?

Sicer pa je najcenejša opcija v tujini 73,50€ + 11€ poštnine, skupaj 84,50€, to je le 5€ ceneje kot v Slo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

DarwiN ::

Tomson je izjavil:


Lahko poveš boljšo opcijo barvnega AiO tiskalnika za 90EUR ?
Sicer pa je najcenejša opcija v tujini 73,50EUR + 11EUR poštnine, skupaj 84,50EUR, to je le 5EUR ceneje kot v Slo ...


Slovenija je manjši trg in potem marsikdaj vidiš, da imajo kateri izdelki napihnjene cene zaradi težav z dobavo, previsokih nabavnih cen or whatnot.. In tu ti je klasičen primer izdelka, ki se je v tujini nekaj časa prodajal za 62EUR... Pomeni, da se pri nas trenutno ~50% "nad realno ceno".

Ne vem, mogoče 3550 ali 395, ki sta samo ~8EUR "nad ceno" ?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Tomson ::

Se še danes, ampak, če se na nizozemskem in polskem prodaja za 62EUR to še ne pomeni da se v tujini k nam dobi za tak denar, ker te trgovine v Slovenijo ne pošiljajo, kot omenjeno, najcenejša opcija iz tujine je na koncu le 5EUR cenejša...

MG3550 in MX395 sta v nižjem cenovnem razredu, MG5550 ima LCD display, je hitrejši in predvsem ima ločene kartuše, MG3550 in MX395 sta brez ločenih kartuš (le barvno in črnobelo) kar lahko precej podraži strošek tiskanja ...

MG3550: This machine absolutely drinks the ink up. I have only had the printer for a few weeks and have done hardly any printing but have already put in two new black cartidges and am about to put in the second new colour cartidge, and these are XL cartridges. There is no way I could have printed all of the items mentioned on the test chart above with just one set of ink cartridges. I am very disappointed with this printer, eventhough it was cheap. I would advise people not to waste their money on it.


Skratka, za dobrih 20EUR več, vsaj za moje pojme, je MG5550 tisti sweet spot med ceno, funkcijami in stroškom tiska.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

IL_DIAVOLO ::

Jaz mam canona mg5350 in je super.

Priporocam.

bgirl ::

Če kaj pomaga sem dosti v Avstriji in lahko tudi gor nabavim :D
Kje pa si kupil Canon mg5350 in za kakšno ceno ? :) Koliko te prideta kartuši?

YaN-cH ::

https://www.mimovrste.com/vecfunkcijske...
Mi v službi smo tega nabavli, simpatična zadeva.

IL_DIAVOLO ::

bgirl je izjavil:

Če kaj pomaga sem dosti v Avstriji in lahko tudi gor nabavim :D
Kje pa si kupil Canon mg5350 in za kakšno ceno ? :) Koliko te prideta kartuši?


Jaz sem ga kupil v bigbangu(vem ja), za cca 200 evrov, s priloženimi kartušami. Na spletni strani printink imajo vedno neke ugodnosti....zdaj majo za 35 evrov 3 barvne kartuše . Tiskalnik ima 4 kartuše drugače.

bgirl ::

Super :) bom verjetno kar canon nabavila, kako dolgo pa zdržijo te 4 kartuše?

zlobni_kakec ::

Tukaj imaš kompatibilno pa tudi originalne kartuše dokaj poceni http://www.123kartuse.si/canon/pixma/ca.... Zdržijo pa toliko dolgo kot pač printaš, na nekaterih kartušah piše za koliko kopij imajo barve.

mat xxl ::

zlobni_kakec je izjavil:

Tukaj imaš kompatibilno pa tudi originalne kartuše dokaj poceni http://www.123kartuse.si/canon/pixma/ca.... Zdržijo pa toliko dolgo kot pač printaš, na nekaterih kartušah piše za koliko kopij imajo barve.


Zakaj bi pri teh slovenskih ODERUHIH kupoval, ko prodajajo blago z 800% maržami, če lahko sam za par eurov več z poštnino vred dobiš za ceno, kot pri oderuhu 1 set kartuš, kar 8 setov kartuš hkrati ...... pa da ne omenjam, da ima tudi sete z manj kartušami .... sam večkrat tu nabavljam za podjetje in vse deluje v nulo, kvaliteta pa prekaša mnoge, ki pri nas sami packajo.... : http://www.ebay.de/itm/310818369809?ssP...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422181 (14455) Spock83
»

Nakup tiskalnika do 110€

Oddelek: Kaj kupiti
131978 (1668) Alamar
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829824 (23522) Bye
»

Kateri tisklanik izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
312345 (1978) Tomson
»

Nakup tiskalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6316687 (14806) SLO_Matej

Več podobnih tem