» »

Večsekundno odpiranje spletnih strani

Večsekundno odpiranje spletnih strani

deejay2 ::

A ima kdo kakšen nasvet, kaj bi bilo lahko narode, da ko kliknem na kak link ali napišem internetni naslov v brskalnik, mi to spletno stran odpre vedno čez par sekund..Ni problem v moji povezavi, kajti ta je hitra.. Zdi se mi, kot da računalnik nekaj išče oziroma preverja, ko vpišem naslov, potem pa v trenutku naloži celo stran.

Tilen ::

Telemach ima težave. Kateri je tvoj ponudnik?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

deejay2 ::

T2.

bluefish ::

Naredi tracert in prilepi rezultate sem.

deejay2 ::

Kako se ga naredi? Opažam, da mi počasi odpira samo v Chromu. V Explorerju deluje normalno. V nastavitvah Chroma sem sicer izbrisal cookije in ostale stvari, ampak je še vedno isto.

Janac ::

deejay2 je izjavil:

Kako se ga naredi? Opažam, da mi počasi odpira samo v Chromu. V Explorerju deluje normalno. V nastavitvah Chroma sem sicer izbrisal cookije in ostale stvari, ampak je še vedno isto.

v cmd vpiši tracert 192.168.100.1

deejay2 ::

mailer ::

Dela ti samo povezava računalnik-router (modem). Izključi modem za minuto in poskusi znova.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

deejay2 ::

Zakaj bi ga izključil, če mi pa na Explorerju normalno dela.

Izbeglica ::

Delal si tracert na nek naslov, ki na inernetu ne obstaja. Ce zelis merodajen rezultat naredi tracer na recimo 8.8.8.8 .

Drugace pa za zacetek poglej, kaj zaene plugine imas nalozene v Chrome.

deejay2 ::

Evo nov tracert:

http://postimg.org/image/ucbz16zht/

Plugine sem takoj pogledal katere mam in nekatere tudi izklopil, a je še vedno isto.

Noben ne ve? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deejay2 ()

He-Man ::

Tudi jaz imam ta problem z občasnim dolgotrajnim odpiranjem strani na sicer hitri povezavi (20/2 Mbps) pri T-2. Uporabljam Firefox in kolesce, ki prikazuje nalaganje se včasih vrti v eno in drugo stran tudi po minuto oz. dokler pač ne zaprem brskalnika in poskusim znova.

Avtor teme, se tudi tebi todogaja zadnje mesec nekje oz. zadnje tedene?

kunigunda ::

Nared ping strani k ti pocas odpira pa vnes ip, da vids ce ma z dns firefox tezavo

celebro ::

deejay2, kaj ti pa crome izpiše spodaj levo v statusni vrsici med čakanjem na stran? Če 'resolving proxy', bi mogoče pomagalo tole: https://support.google.com/chrome/answe...

He-Man ::

kunigunda je izjavil:

Nared ping strani k ti pocas odpira pa vnes ip, da vids ce ma z dns firefox tezavo


Saj ravno to je fora, da ne odipira vedno določene strani počasi ampak kakor kdaj.

Reycis ::

To je težava na T-2 o kateri je bilo že nekaj govora v temi T-2 Informacije in tudi tukaj Pomoč pri Tracert? T-2. Imajo hude probleme z mednarodnim prometom. Probleme smo zganjali predvsem igričarji, ker je bilo praktično onemogočeno igranje iger. Vendar pa sem jaz ves čas opozarjal da so prizadete popolnoma vse storitve tudi Skype, browsing, etc. Vendar pa zaradi same narave štekanje pri browsanju ni tako problematično kot pri online igrah.

Zadevo so za igre rešili tako, da so par dni pobirali IPje strežnikov kjer igramo. In za te IPje uredili dosto preko Telie. Še vedno če kdo prijavi napako isto povprašajo, da jim pošlješ traceroute in potem uredijo, da preusmerijo promet dol iz Cogenta na Telio. malo selotejpa so nalimali čez osnovni problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Reycis ()

He-Man ::

Danes med 16. in 17. uro so imeli pa prav izpade, slabo res. Praktično ni bilo dostopa, čeprav ikona kaže da povezava je. Ko sem klical na 080 64 64 je bilo pa nemogoče dobit tehnično pomoč, očitno je res nekaj narobe pri njih.

kunigunda ::

Men tujina na t-2 skoz dela. tud dons med 16-17, tko da linki zihr niso sli. Edin ce kej porte zapirajo za spile.

roko88 ::

Tud prejšnje dneve same probleme pri T-2... To je za popi...

SeMiNeSanja ::

Kaki problemi s T-2?
Igric sicer ne igram, da bi lahko sodil, kakšne težave imajo igričarji, pri ostali rabi interneta pa nisem opazil prav nobenih anomalij, ali da bi se karkoli poslabšalo glede na pretekla obdobja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

a tudi vam ne dela stran slo-filesharing (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16827566 (6429) Gr8t
»

Odpiranje strani Tujina

Oddelek: Pomoč in nasveti
8785 (634) Gutjerez
»

Tujina (net) nagaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13714728 (11651) subby
»

Odpira mi samo nekaj web strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
61596 (1409) GA_PI
»

Povezava na internet??

Oddelek: Pomoč in nasveti
151288 (1254) amper

Več podobnih tem