» »

Serv-U FTP in nezmožnost dostopa od drugod

Serv-U FTP in nezmožnost dostopa od drugod

Lith ::

no, ker sem bedak in sem totalno nesposoben rešit ta problem, prosim za ideje:

Imam zagnan Serv-U FTP in postavljen na 6xx port, pa uporabnika, ki ima VSE pravice (diski in administracija FTP), potem pa se želim priklopit od drugega računalnika in mi na 2. rač povezuje, vpišem usr/ pwd, potem pa directory listing in .... zmrzne... poskusim PASV... samo malo dlje sem prišel in napisalo mi je, da je PASV forbidden (ali nekako tako), pa sem šel vklopit PASV mode na serverju... pa tudi ne pomaga in se ustavi, ko hoče DIR... aja, pa ne smem pozabit, da sem instaliral verzijo 4.1.0.3.

pa še naslov, da lahko poskusite (sam ne mi resetirat comp. če bi navalili s pinganjem)
libna.myftp.org:669
  • spremenil: Lith ()

Cokolesnik ::

Ali si šel na opcijo SERV-U ADMINISTRATOR / LOCAL SERVER / DOMAINS / {tvoja domena} / SETTINGS in pod jezicek ADVANCED obkljukal Allow passive mode data transfers... ?

Mislim, da bo to rešilo težavo. Sam uporabljam tako nastavljeno opcijo in dela SERV-U. Sicer uporabljam port 21 in 20 za FTP.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Lith ::

ja, točno tako, pa sem ostal na žalost 'zunaj'...
razmišljam, da je možno da mi na kabelski blokirajo kar nekaj 'prometa', ker tudi overnet ne gre (najbolj, če imam rač. prižgan 2 dni, preden lahko kaj iščem in ko začne resnično tudi kaj DL, ne samo UL)

Cokolesnik ::

Poskusi spremeniti port na 4000. Ponudnik kabla KKS npr. omejuje oz. blokira porte do 1024. Vrzi Overnet dol, sem ga imel sam in ostal razočaran. Uporabi Emule.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FTP Server (Cerberus) za routerjem Linksys WRT54GC

Oddelek: Programska oprema
91980 (1717) sasok
»

alternativa programa SERV-U za osebni server

Oddelek: Programska oprema
292466 (1920) XPfrik
»

FTP Server pri meni doma

Oddelek: Pomoč in nasveti
161181 (939) [Eraser]
»

Postavljanje FTP/WEB strežnika

Oddelek: Omrežja in internet
201489 (1126) tx-z
»

FXP prenosi

Oddelek: Omrežja in internet
171081 (860) Dalmatinc

Več podobnih tem