» »

Root - unroot vprašanje

Root - unroot vprašanje

solatjek ::

Rootal sem samsung galaxy xcover 2, namen sem imel nekaj aplikacij izbrisati in nekaj premakniti na kartico ter povečati ram na kartico. Ker pa se je telefon precej zatikal sem se odločil da ga nazaj rootam na originalni firmware. Je pravi postopek z Odin in originalnim firmwarejem? Kako je z garancijo, se kje pozna, da je bil rootan, če ga z originalom unrootam?

Custom ROM-a nisem nalagal, prav tako nisem še ničesar izbrisal iz telefona.

Hvala in lp
Matjaž

bobby ::

Pejt v recovery ali bootloader pa itak ti nekje pise-ne bom trdil da 100%, unlock times. Nekateri to imajo vidno, nekateru skrito,nekateri sploh nimajo nikjer zapisano. Ce je to kje videno pri xcoverju, pol gar baj baj. Ce imas se kjeboriginal navodila to notri izrecno pise, v Slo navodilih ja, v eng ne vem
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

lonewolf_ ::

Če roma nisi spreminjal ga samo unrootaš pa je. Kolikor vem se pravi, da če isti dan unrootaš se ne vidi... Jaz sem imel na GalaxyS+ več kot pol leta custom rom, pred servisom (v garanciji) sem dal rom za i9001 gor in ni bilo problema. Sicer pri meni je bil vzrok ugašanja baterija, če si preko roota sam poškodoval telefon pa ne vem kako je. Preden ga pošlješ ga na mestih označi z alkoholcem ter poslikaj. Nikoli ne veš... Uradni servis imaš verjetno Ram2, prvo pokličeš in opišeš težavo.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

solatjek ::

Sem našel, je zabeležil, da je bil rootan. Zanima me, če jaz odstranim navlako, ko je telefon rootan in dam potem original firmware nazaj gor, bo to delovalo tako kot mora? Se da ta števec resetirat?

LP

bobby ::

mogoče ti bo to kaj pomagalo,..

https://smyl.es/how-to-un-root-factory-...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747326337 (72847) 21kiss
»

Android -ROOT (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596832 (3463) max157
»

Nakup poceni telefona z dobro baterijo!

Oddelek: Mobilne tehnologije
353770 (3108) GTX970
»

Galaxy Ace 2 root

Oddelek: Mobilne tehnologije
203244 (2489) Nermal
»

Kako preveriti če je bil telefon rootan?

Oddelek: Mobilne tehnologije
375345 (4131) St235

Več podobnih tem