» »

Deadpool (2016)

Deadpool (2016)

1
2
»

bambam20 ::

Res redko se zgodi, da filmski studio najame pravega igralca za določeno vlogo. V večini novodobnih filmov zajebejo v nulo ( novodobni Superman, o vseh Batmanih, da ne govorim )

BlackMaX ::

Zakon film. Upam, na naslednji del.

Najboljša je tista ko govori da se vsi stiskajo z debelo punco :D

oo7 ::

Sigurno bo drugi del saj so v 1 tednu pokrili budget 8-)

'Deadpool' is blowing away all expectations
http://www.techinsider.io/deadpool-box-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Sigurno bo drugi del saj so v 1 tednu pokrili budget 8-)

'Deadpool' is blowing away all expectations
http://www.techinsider.io/deadpool-box-...



Oh. Glede na teaser, ki ga je Fox butnil ven pred časom in na vse trailerje, da bo film krvav in da bodo letela okoli čreva, v vlogi samega Deadpoola pa njegovo visočanstvo Ryan awesome Reynolds se čudijo.

ME pa Deadpool spominja na prvega Ironmana.

Dva najbolj kull igralca, ki sta bila dobesedno rojena za vlogi.

MajorM ::

Kul film. Precej zanimivo, da glede na R-rating (zaslužen) je bila dvorana polna najstnikov...
Presenečen da znajo američani v kakem filmu sploh še pokazati kaj nezabrisane gole kože.

In pa Morena Baccarin :)...need I say more? Any Firefly fans?

opeter ::

MajorM je izjavil:

In pa Morena Baccarin :)...need I say more? Any Firefly fans?


Jaz. Sicer serije nisem v celoti videl, samo nekaj delov, ampak sem nad Serenityjem tako navdušen, da ga vedno ogledam, če je kje v TV-ju.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Upam, da Deadpool-a vključijo v film Avengers: Infinity War (part one & part two) :D

Tr0n ::

MajorM je izjavil:

Kul film. Precej zanimivo, da glede na R-rating (zaslužen) je bila dvorana polna najstnikov...
Presenečen da znajo američani v kakem filmu sploh še pokazati kaj nezabrisane gole kože.

In pa Morena Baccarin :)...need I say more? Any Firefly fans?

V Homeland je bla boljsa. :)

oo7 ::

Deadpool tops the biggest R-rated box office debuts ever

The Merc with a Mouth demolished box office records this weekend, as Deadpool earned an estimated $135 million over three days to become the biggest R-rated opening of all time.

http://www.ew.com/article/2016/02/14/de...

oo7 ::

Deadpool Angry Movie Review



.

Riff ::

ko berem opise tistih ki so že gledali in seveda napovednik je tole spet en zakon fim :)

oo7 ::

Riff je izjavil:

ko berem opise tistih ki so že gledali in seveda napovednik je tole spet en zakon fim :)



Fenomenalen film jaz sem se dobro nasmejal:D

Če ta film ne bi imel R ratinga bi bil najbrž brezveze tako pa so lahko spustili Deadpoola z ketne takega kot je:))

anko ::

MajorM je izjavil:

Kul film. Precej zanimivo, da glede na R-rating (zaslužen) je bila dvorana polna najstnikov...
Presenečen da znajo američani v kakem filmu sploh še pokazati kaj nezabrisane gole kože.

In pa Morena Baccarin :)...need I say more? Any Firefly fans?


Cutie...
Škoda, ker od Gine nismo več videli, pa tako dobro je kazalo... Tale Colossus je pa tudi en čistun :D

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Deadpool Angry Movie Review



.



tale model gre men konretno s svojim ocenjevanjem filmov na jetra. zraven ima pa dva modela, ki sta tam zgolj, da sta tam? Lahko bi bile dve lončnici.


Veliko boljša sta za moje pojme Stuckman in Jahns sta za moje pojme kritika, ki dobro ocenjujeta filme.






Gledal včeraj v kinu in to je točno to, kar sem pričakoval od kar poznam Deadpoola. Glede kakšen hype je bil še od časa, ko je Fox butnil ven teser lahko po ogledu samo rečem in se strinjam z vsemi, ki pravijo, da je film fenomenalen. Po dolgem času en res dober , smešen film, ki mi je bil prekratek za kakšno urico :).

oo7 je izjavil:

Riff je izjavil:

ko berem opise tistih ki so že gledali in seveda napovednik je tole spet en zakon fim :)



Fenomenalen film jaz sem se dobro nasmejal:D

Če ta film ne bi imel R ratinga bi bil najbrž brezveze tako pa so lahko spustili Deadpoola z ketne takega kot je:))


Pogrešam več R filmov. V 80-ih so bili filmi krvavi pa se ni nihče razburjal. Upam, da v prihodnosti dobimo tudi Robocopa rated-R in naj bo en jebeni remake, postavljen v razpadajoči Detroit, kjer bo špricala kri.


Glede kako sem kritičen, in ko mi doličeni osebki govorijo kako zabavni in smešni so npr. Avengersi ( celuloidni drek ) lahko smao potrdim, da je film smešen in šale dejansko učinkujejo. To, da spišeš humor, ki ni posiljen moraš biti že konkretno talentiran.

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Deadpool Angry Movie Review



.



tale model gre meni ponavadi konretno s svojim ocenjevanjem filmov na jetra. Me zanima, če je kje kakšen kritik, ki si bo upal izjavit, da film ni fenomenalen :).


Veliko boljša sta za moje pojme Stuckman in Jahns sta za moje pojme kritika, ki dobro ocenjujeta filme.






Gledal včeraj v kinu in to je točno to, kar sem pričakoval od kar poznam Deadpoola. Glede kakšen hype je bil še od časa, ko je Fox butnil ven teser lahko po ogledu samo rečem in se strinjam z vsemi, ki pravijo, da je film fenomenalen. Po dolgem času en res dober , smešen film, ki mi je bil prekratek za kakšno urico :).

oo7 je izjavil:

Riff je izjavil:

ko berem opise tistih ki so že gledali in seveda napovednik je tole spet en zakon fim :)



Fenomenalen film jaz sem se dobro nasmejal:D

Če ta film ne bi imel R ratinga bi bil najbrž brezveze tako pa so lahko spustili Deadpoola z ketne takega kot je:))


Pogrešam več R filmov. V 80-ih so bili filmi krvavi pa se ni nihče razburjal. Upam, da v prihodnosti dobimo tudi Robocopa rated-R in naj bo en jebeni remake, postavljen v razpadajoči Detroit, kjer bo špricala kri.


Glede kako sem kritičen, in ko mi doličeni osebki govorijo kako zabavni in smešni so npr. Avengersi ( celuloidni drek ) lahko smao potrdim, da je film smešen in šale dejansko učinkujejo. To, da spišeš humor, ki ni posiljen moraš biti že konkretno talentiran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Red_Mamba ::

videl film v soboto, carsko.
zdej pa cakat na 2ko :(
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

bambam20 ::

Red_Mamba je izjavil:

videl film v soboto, carsko.
zdej pa cakat na 2ko :(


Upam, da bo kmalu :).


Če kdo ne ve. Po koncu filma, ko se odvrti credits je še en kratek filmček, kjer Deadpool še malce govori in pove eno pomembno stvar.

oo7 ::

R rated filmi so velika tveganja za razne založniške hiše, ker teh filmov si ogleda veliko manj ljudi kot pa npr PG13 kjer lahko gledajo še otroci.

Deadpool-u je uspelo tako kot Mad Max-u:D oba imata pozitivne kritike in oba sta dobro zaslužila glede na R žarn sploh Deadpool bo rušil rekorde;)

Npr meni osebno je bil tanov Judge Dredd z leta 2012 odličen R rated film kritike je imel film pozitivne ampak blagajna se ni nikakor napolnila;(( zato tudi ne bo nadaljevanja in zaradi tega so R rated filmi veliko tveganje nekaterim uspe drugim ne.

Red_Mamba ::

deadpool je novi die hard 8-)
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

slotechar ::

Ali lahko nekdo malo bplj podrobno pove kaj je tako fenomenalnega na tem filmu s primeri iz filma.

bambam20 ::

""Deadpool" opened at No. 1 in 60 of the 61 markets in which Twentieth Century Fox rolled it out and, as it did in North America, shattered multiple records along the way.

So what country opted for something other than Marvel's foul-mouthed bad-ass with a bad attitude played by Ryan Reynolds?

That would be Poland, no joke.

Moviegoers there opted for a held-over and romantic film, "Planeta Singli" (Single Planet). It's directed by one of that country's top talents, Mitja Okorn."


:)


http://www.thewrap.com/deadpool-was-no-...

oo7 ::

Ta video o Deadpoolu se splača pogledati :)

Borba se začne pri 5 minuti v videu ;)

JOKER & HARLEY QUINN vs DEADPOOL & DOMINO

Phantomeye ::

anko je izjavil:

MajorM je izjavil:

Kul film. Precej zanimivo, da glede na R-rating (zaslužen) je bila dvorana polna najstnikov...
Presenečen da znajo američani v kakem filmu sploh še pokazati kaj nezabrisane gole kože.

In pa Morena Baccarin :)...need I say more? Any Firefly fans?


Cutie...
Škoda, ker od Gine nismo več videli, pa tako dobro je kazalo... Tale Colossus je pa tudi en čistun :D


Colossus je po mojem mnenju parodija na pg-13 filme (pac predstavnik pg-13 x-manov). V celem filmu milijon jošk. Potem pa scena z uno super žensko - pg-13 cenzura.

Raw ::

Deadpool je kool.
OK, malenkost prevelk hype, malenkost preveč "breaking the 4th wall" scen, prekratek - imel občutk da je le kot uvod v en celovečerc - ampak definitivno za videt.
Glede na izjemen box office uspeh, se prikačuje eno leglo podobnih R-rated filmov. Win.
I am what I am and I do what I can

Phantomeye ::

Raw je izjavil:

Deadpool je kool.
OK, malenkost prevelk hype, malenkost preveč "breaking the 4th wall" scen, prekratek - imel občutk da je le kot uvod v en celovečerc - ampak definitivno za videt.
Glede na izjemen box office uspeh, se prikačuje eno leglo podobnih R-rated filmov. Win.


Kvečjemu premalo. Ja, temu se reče origin story :P

jest10 ::

No ja, nič posebnega ni ta flim. Za pogledat in to je to.

bambam20 ::

Raw je izjavil:


Glede na izjemen box office uspeh, se prikačuje eno leglo podobnih R-rated filmov. Win.


Ki ne bodo razumeli, da ni bistvo , da šprica kri in letijo čreva in bodo flopnili kot je recimo Dreed :).

oo7 ::

Večina filmov o super herojev je prav, da nima R ratinga.

Naprimer Captain America, Thor, Avengers, Hulk, Superman... tukaj ni nobene potrebe po R ratingu

Tisti filmi, ki pa morajo biti R rated npr Deadpool, The Punisher, Wolverine...



Je pa že kar nekaj R rated filmov o superherojih zunaj: Blade 1,2,3, Dredd, The Punisher 1,2,3, Sin city, Kick ass, Watchmen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Phantomeye ::

Raw je izjavil:

Deadpool je kool.
OK, malenkost prevelk hype, malenkost preveč "breaking the 4th wall" scen, prekratek - imel občutk da je le kot uvod v en celovečerc - ampak definitivno za videt.
Glede na izjemen box office uspeh, se prikačuje eno leglo podobnih R-rated filmov. Win.


Ja, pa ne samo to. R rated super hero filmov je že tako obilo (R rated itak velja samo za nekatere države, pri nas tega tak ni). Skrbi me še kak 4th wall naval.

oo7 ::

Phantomeye je izjavil:

Skrbi me še kak 4th wall naval.


Za 4th wall je najbolj znan Deadpool in brez tega ne gre :) kar se pa tiče drugih filmov o superherojih pa mislim, da tega ne bo.

All 23 times 'Deadpool' gleefully smashed the 4th wall:))
http://mashable.com/2016/02/16/deadpool...


It Took 5 Actors to Create "Deadpool's" Colossus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Skrbi me še kak 4th wall naval.


Za 4th wall je najbolj znan Deadpool in brez tega ne gre :) kar se pa tiče drugih filmov o superherojih pa mislim, da tega ne bo.

All 23 times 'Deadpool' gleefully smashed the 4th wall:))
http://mashable.com/2016/02/16/deadpool...


It Took 5 Actors to Create "Deadpool's" Colossus



nanaša se na druge filme. ko pride kak uspešen film, se pojavijo kloni.

oo7 ::

Dear Deadpool

bambam20 ::

Phantomeye je izjavil:




nanaša se na druge filme. ko pride kak uspešen film, se pojavijo kloni.



Ki flopnejo.

Phantomeye ::

bambam20 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:




nanaša se na druge filme. ko pride kak uspešen film, se pojavijo kloni.



Ki flopnejo.


Glih to je tisto, kar je slabo. Prenesičenost zanič filmov, ki skušajo kopirat koncept. Dobrih klonov je lahko milijon, bi z veseljem pogledal vse.

oo7 ::

20 dni v kinu in box office že 610 mio $ ni slabo za R rated film>:D

yoco ::

Raw je izjavil:

Deadpool je kool.
OK, malenkost prevelk hype, malenkost preveč "breaking the 4th wall" scen, prekratek - imel občutk da je le kot uvod v en celovečerc - ampak definitivno za videt.
Glede na izjemen box office uspeh, se prikačuje eno leglo podobnih R-rated filmov. Win.

Skoraj isto mnenje. Mogoče sem sam kriv, ker sem pogledal vsak trailer in se mi zdi da sem videl skoraj vse kul scene.

Izi ::

Naj še jaz dodam moje mnenje.

Deadpool ni Superherojski film, ampak je parodija na Superherojske filme. Tega bistva ni nihče tukaj omenil.
Po žanru je najprej komedija in šele potem akcija in vse ostalo.
Da ne bo pomote. Deadpool je odličen film, ampak soditi ga je treba kot parodijo in ga ne primerjati z resnimi Superherojskimi filmi.

fireX88 ::

Sedaj, k je filem prišel na partis smo vsi pametni :-P
Okoli filma je bilo preveč pompa, za pogledat je to je pa skoraj to.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Izi je izjavil:

Naj še jaz dodam moje mnenje.

Deadpool ni Superherojski film, ampak je parodija na Superherojske filme. Tega bistva ni nihče tukaj omenil.
Po žanru je najprej komedija in šele potem akcija in vse ostalo.
Da ne bo pomote. Deadpool je odličen film, ampak soditi ga je treba kot parodijo in ga ne primerjati z resnimi Superherojskimi filmi.



Ah to pa ni res.

Nobeden ni rekel, da je Deadpool superheroj ampak je antiheroj kot so Punisher, Elektra, Catwoman, Hulk, Wolverine... sam s to razliko, da je Deadpool odštekan, do konca in, da se že v stripih non stop pogovarja z bralcem in lomi četrto steno ni pa nobena parodija daleč od tega.

Phantomeye ::

Izi je izjavil:

Naj še jaz dodam moje mnenje.

Deadpool ni Superherojski film, ampak je parodija na Superherojske filme. Tega bistva ni nihče tukaj omenil.
Po žanru je najprej komedija in šele potem akcija in vse ostalo.
Da ne bo pomote. Deadpool je odličen film, ampak soditi ga je treba kot parodijo in ga ne primerjati z resnimi Superherojskimi filmi.



Deadpool kot lik je kvečjemu parodira arhetip (anti)junaka. Deadpool je (anti/super) heroj čisto toliko kot ostali (Iron man, captain america, hulk, itd.). Tudi žanrsko film ni parodija, kljub temu, da se se norčuje iz klišejev značilnih za superherojske filme oz. njihovo produkcijo.

To, da se lik zaveda, da je zgolj filmski lik še ne pomeni, da je film parodija.

Tr0n ::

oo7 ::

DEADPOOL in theater Audience Reactions

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

DEADPOOL in theater Audience Reactions




Če tole ni fejk potem pa ne vem. Še pri nobenem filmu v slovenskih dvoranah se folk ne smeji takole non stop.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

DEADPOOL in theater Audience Reactions




Če tole ni fejk potem pa ne vem. Še pri nobenem filmu v slovenskih dvoranah se folk ne smeji takole non stop.



Ko sem jaz gledal v kinu je bilo polno smeha po celi dvorani pa tudi zase lahko rečem, da sem se veliko nasmejal.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

DEADPOOL in theater Audience Reactions




Če tole ni fejk potem pa ne vem. Še pri nobenem filmu v slovenskih dvoranah se folk ne smeji takole non stop.



Ko sem jaz gledal v kinu je bilo polno smeha po celi dvorani pa tudi zase lahko rečem, da sem se veliko nasmejal.



Pa ne non stop. Tudi jaz sem ga gledal v kinu , a je bilo bore malo smeha. Tukaj na posnektu bi sklepal, da je celotna dvorana zadeta od opojnih substanc.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

DEADPOOL in theater Audience Reactions




Če tole ni fejk potem pa ne vem. Še pri nobenem filmu v slovenskih dvoranah se folk ne smeji takole non stop.



Ko sem jaz gledal v kinu je bilo polno smeha po celi dvorani pa tudi zase lahko rečem, da sem se veliko nasmejal.



Pa ne non stop. Tudi jaz sem ga gledal v kinu , a je bilo bore malo smeha. Tukaj na posnektu bi sklepal, da je celotna dvorana zadeta od opojnih substanc.


No ja posnetek je dolg 9 minut film pa 1 uro in 48 minut.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Venom (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19737029 (3452) oo7
»

Hellboy (Reboot) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
758893 (2060) oo7
»

Logan (Wolverine 3) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7413970 (4480) oo7
»

Aquaman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13824008 (14056) oo7
»

Deadpool 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15027163 (12566) M.B.

Več podobnih tem