» »

Problem pri instalaciji NAV 2002

Problem pri instalaciji NAV 2002

DrSergioDJ ::

Ga začnem inštalirat pa se mi iz meni neznanega razloga ugasne pc in ko se przgejo winsi, probam se enkrat, a me ne spusti naprej.

Klikam lahko v nedogled "next", pa se nic ne zgodi. Prekines instalcijo in se pojavi okence, da je bil NAV2002 pri prejsnji instalaciji prekinjen in da ga lahko "rerun" (torej spet zalaufam) in naprej instaliram, pa noce.

sm pobrisal vse iz registra in nasploh vse v zvezi z nortonom na pc-ju, pa je ostal isti problem, noce naprej.

cd je original !
...

Blup ::

Virus lirva onemogoča instalacijo avtivirusnih zadev...

... obstaja možnost, da imaš virus?

Blup
:\

Predator ::

a si z find *norton* *symantec* *liveupdate* *antivirus* probal pa ročno zbrisal vse kar ti naloži v common filse, temp... ( iz mojih časov uporabe nortona :'( vem da je polno smeti dal na disk );

drugače pa moj nasvet: poskusi raje z AVG 6.0 Free Edition ( je brezplačen za domačo uporabo ) ali pa rav ( pač $ ) ker kar se nortona tiče:
videl, instaliral, probal, bil sit velikih updatov ( dialup ) ter tega da pridejo enkrat na par dni ven kar je za resen A-V program preredko, uninstaliral :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

boštjan ::

bil sit velikih updatov ( dialup ) ter tega da pridejo enkrat na par dni ven kar je za resen A-V program preredko, uninstaliral :)

kako ti misliš na par dni.updejti za nortona so vsaki dan, samo treba je vsaki dan tole stran obiskat.
Glede instalacije pa probaj še na kerem drugem compu in seveda še 1X vse spucaj.

Dusko ::

Kaj se tiče updatov priporočam www.bestdownload.com si potegneš exe file pa maš do tistega dneva updatano. Da pol pri ponovni namestitvi ne rabiš pol leta čakat da se ti updata.

Duhec ::

Norton je kar trdovraten glede popolne odstranitve. Vendar se ga da.
Štartaš v varnem načinu. Deinstall NAV2002, LiveUpdate in LiveReg . Če ti vmes zahteva restart (odvisno od OS-a), naredi to, vendar ga ponovno poženi v varnem zagonu ter nadaljuj z odstranitvijo še preostalih programov.
V registru Izbriši vse na besedi Norton in Symantec. Ko odstraniš vse še enkrat preveri ti dve besedi, da se ti ni kakšna izmuznila. Se zgodi, posebno , če se pomikaš/iščeš z F3 tipko. Ponovni restart v varnem zagonu, ter najdi vse na NAVD*.* in izbriši.
Nato še 'ročno' preveri, če obstaja in izbriši direktorije in vse poddirektorije:
c:\Program Files\Norton Antivirus
c:\Program Files\Symantec
c:\Documents and Settings\xx1.UPORABNIKxx\Application Data\Symantec
c:\Documents and Settings\xx2.UPORABNIKxx\Application Data\Symantec
....
Restart in štartaj normalno.
Ponovna inštalacija NAV2002 se ti sedaj ne zapomni datume prejšnje inštalacije in bo zažela znova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

Klemenn ::

še zdej nisi tega rešo?

aja..po mojem nasvetu je vse po registru birsal ročno..pa še dal je search..pa iskal pod norton in symantec...reku sem mu tut nej v search v winsih napiše norton in symantec in vse zbriše..tak da če je delo ok naredu so vse vaše zamisli zanič :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako narediti "uninstall" neobstoječega programa ?

Oddelek: Programska oprema
92287 (2097) janez5
»

Intel vlaga v protivirusne programe

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
193747 (2906) nojus
»

blokirani Norton

Oddelek: Pomoč in nasveti
6939 (815) romario
»

ZlobnaKoda™: KaZaA in Kowbot malce podrobnejše

Oddelek: Novice / Varnost
52026 (2026) Kriko
»

Antivirusni program za XP?

Oddelek: Programska oprema
131398 (1201) BigHugo

Več podobnih tem