» »

5,1 Surround problem PLS HELP

5,1 Surround problem PLS HELP

Alex232 ::

Pozdravljeni

Najpej sem notri zmontiral novi hercules fortissimo III 7,1 ; zadevo priklopil na zunanji ojačevalec Harmankardon 8x in občudoval prelepe zvoke na prednjih in zadnjih zvočnikih a le mrmranje na centru in bassu ( WTF !??) , pregledam nastavitve , nastavim največjo jakost na center zamenjam priklop bass in center nobene razlike :=((.Prestavim nazaj staro externo Panasonic DVD škatlo če je morda s centrom kaj narobe ... Nope center z externim DVD -jem dela brezhibno.

Ok morda je s kartico kaj... zamenjam kartico za Audigy ...ista zgodba druge nianse prednji in zadni ok center in bas blizu nule .

Sam nisem audiofil ampak nekako je bila v druzini izražena želja po predvajalniku ki bo deloval tako z DIVX-i kot z DVD-ji in SVCD-ji etc. pa se mi je to zdela enostavna resitev nikakor pa nisem pričakoval težav pri zvoku.

Nasveti in pomoč za rešitev dobrodošli saj me nekako že malo postrani gledajo v trgovini ko jim dopovedujem da je kartica sicer v redu samo "malo je nezdružljiva z opremo" ki jo imam.

Pa lep dan vam želim


Alex


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016470 (10409) FlamE#7
»

Problem z zvočno??

Oddelek: Zvok in slika
81086 (888) zuz3k
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511309 (5117) Sarimner
»

Surround 5,1 Problem

Oddelek: Zvok in slika
5764 (685) Vlady
»

kako zvok od dvdroma do 5.1 sistema

Oddelek: Zvok in slika
51038 (946) Big_Al

Več podobnih tem