» »

Bob ali T-2 ?

Bob ali T-2 ?

l0g1t3ch ::

Trenutni paket je Simobil "orto u nulo" ki na mesec povprečno nanese okoli 18€, porabi pa se manj kot 100 sms-jev in manj kot 100 min vseh klicev na mesec.

Opciji za menjavo sta:
- BOB,konkretno paket minibob, ki za 6,9€ pokrije vse kar se porabi klicev ali SMS-jev
- T-2, kjer že imam paket t-4 in bi vzel dodatno mobilno naročnino, mobilni paket S za ceno 7,99€ oz. prvo leto 4,79, ki takisto pokrije vso porabo

Sam se nagibam k T-2, ker imam potem vse na eni položnici in ima že nekaj vključenega prenosa podatkov (če bo v prihodnje potreba), pa tudi cena skozi 2 ali 3 leta je praktično enaka kot pri BOBu, če upoštevaš da je prvo leto 4,79€.

Sem kaj spregledal pri enem ali pri drugem ? Kolikor vem oba uporabljata simobil omrežje ?

hojnikb ::

pojdi z bobom. Če uporabljaš mobilne podatke, boš u t-2 na suhem, ker je njihova pokritost 3Gja bolj kot ne žalost.
BOB je pa ubistvo budget paket simobila in deluje tako kot simobil, minus nekaj storitev.
#brezpodpisa

Sami ::

Če ju primerjamo, vsekakor Bob.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Magic1 ::

Bob 4 cente, ali pa mini bob. T-2 je zelo vprašljiv zaradi pokritosti.
Magic

s6c-gEL ::

Magic1 je izjavil:

Bob 4 cente, ali pa mini bob. T-2 je zelo vprašljiv zaradi pokritosti.

Saj t2 uporablja Simobil omrežje, ki deluje praktično povsod, medtem kot t2 omrežje le po večjih mestih (ne vseh).

http://www.svetidej.com/projekti/mobiln...


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

hojnikb ::

Ampak so MVO, medtem ko je bob samo ponudba simobila.
#brezpodpisa

s6c-gEL ::

Vmesi svojo porabo tu http://www.tarife.si/si/vnos-mesecne-po... in se odloči.

...:TOMI:... ::

T-2 uporablja omrežje simobil, nacionalni roaming.
Tomi

l0g1t3ch ::

hojnikb je izjavil:

pojdi z bobom. Če uporabljaš mobilne podatke, boš u t-2 na suhem, ker je njihova pokritost 3Gja bolj kot ne žalost.
BOB je pa ubistvo budget paket simobila in deluje tako kot simobil, minus nekaj storitev.


Minibob sploh ne vključuje prenosa podatkov v ceni, t-2 s paket pa vključuje 100MB v omrežju simobil in 1GB v omrežju t-2

T-2 je v obdobju 2h let cenejši, povprečno te pride 6,4€ in v obdobju treh let je isto kot sedaj minibobo torej 6,9€ in zraven imaš še 100MB prenosa podatkov v simobil omrežju, pri bob-u pa bi za to plačal še 4€.
Meni je dodaten plus še to da pri t-2 imam vse na eni položnici, da pač ne plačujem še ene za bob. Omrežje pa oba uporabljata od simobila tako, da tu ne bi smelo bit razlike. Sedaj en paket pri t-2 že uporablja tašča in dela brez pripomb.

Ne navijam za enega ali drugega, samo trenutno mi deluje t-2 boljša ponudba, ostali pa imate obratno mnenje.

red_baron ::

Tudi jaz sem že več let pri t-2 mobilnih storitvah in je best value for money sedaj, ko so duplirali enote. Pa še eno položnico imaš za vse, kar je tudi nekaj prihranka na letni ravni...

SeMiNeSanja ::

T-2 se splača predvsem kadar imaš tudi stacionarno telefonijo pri T-2 in se veliko kličeš znotraj teh povezav. Brezplačna prevezava s fiksn na mobilno številko meni več kot prav pride.

Če bi pa imel 'samostojen' mobitel, pa bi verjetno bolj gledal po nekem paketu z boljšo pokritostjo s podatkovnim prenosom (možnost LTE in podobno)...

Romana ::

Živjo,

če malo uporabljaš mobilni telefon se mogoče tudi splača vzeti novi mobilni paket TOP.
http://www.t-2.net/mobilna-telefonija/m...

Lp, Romana

radmannsdorf ::

če malo uporabljaš, se definitivno splača vzeti "bob 4 cente". plačaš samo minute + smsje + podatke krat 4 cente :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691283265 (4484) PINki
»

Menjava operaterja. Koga izbrati?

Oddelek: Mobilne tehnologije
337708 (4471) krneki0001
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016404 (11501) ...:TOMI:...
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10734038 (24479) MKC00
»

Izbira paketa - najboljša opcija

Oddelek: Mobilne tehnologije
379629 (8720) EdoK

Več podobnih tem