» »

Kabel???

Kabel???

Grega7 ::

Živijo. Zanima me če ima kdo izkušnje, kje bi lahko kupil ta kabelj. Ne rabim ga veliko, le približni 1 meter. Hvala za odgovore. https://plus.google.com/115779342875692...

vrtec ::

Tazga uporabljajo običajno za varjenje. Ti ga verjetno rabiš za avtoakustiko. Dobi se v merkurju v Vižmarjih, ali kakšna tehnično boljša trgovina

pogi20 ::

Elektronabava

RejZoR ::

To so kabli za zelo visoke amperaže oz za velike moči in so vedno enojni (in ne več žilni kot so navadni za hišno uporabo). Dobiš jih v vseh večjih Merkurjih, Elektronabava, verjetno tud kakšen Bauhaus itd...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

negotiator ::

RejZoR je izjavil:

To so kabli za zelo visoke amperaže oz za velike moči in so vedno enojni (in ne več žilni kot so navadni za hišno uporabo). Dobiš jih v vseh večjih Merkurjih, Elektronabava, verjetno tud kakšen Bauhaus itd...


Za napajanje objektov obstajajo tudi večžilne take pošasti :D
All easy problems have already been solved.

blaz89 ::

Zdravo,

da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašal. Kje v LJ bi lahko kupil mrežni kabel SFTP, CAT 5 ali 6, dolžine 20m. Ter kje bi lahko kupil klešče za mrežne kable. Prosim če mi lahko naštejete trgovine(vendar ne spletnih).

Hvala in lep pozdrav,
Blaž

sandmat ::

techtrade center poleg Leva. če boš potreboval klešče za en kabel, se ti bolj splača kupit narejenega, ker dobre klešče stanejo več kot krimpanje naslednjih 100+ kablov, ki jih boš potreboval.

blaz89 ::

Sem klical na techtrade center in trenutno tega nimajo na zalogi. Še mogoče kakšna ideja kje v LJ kupiti SFTP kabel dolžine 20m. Pa po možnosti, da je trgovina odprta v soboto dopoldan.

Hvala in lep pozdrav,
Blaž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje najceneje do UTP kabla?

Oddelek: Kaj kupiti
252633 (1309) Han
»

Urejanje kablovja pri računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
176165 (5420) AnotherMe
»

Cat6 FTP kabel

Oddelek: Omrežja in internet
307485 (5242) SodVina
»

internet kabel

Oddelek: Kaj kupiti
61230 (1182) Jakka
»

pomoč- kakšen kabel

Oddelek: Omrežja in internet
71986 (1902) mare_

Več podobnih tem