» »

Mlacomova stran???

Mlacomova stran???

Zzzzzzz ::

Ta moment da grem mal pregledat tekoče cene pri Mlacomu in glej ga zlomka, ko začne odpirat stran, mi kr samo sesuje IE. Enkrat, dvakrat, trikrat... Potem probam še v Mozilli. Neverjetno, spet. Dvakrat.

A se je to še komu zgodilo al imam jst kk problem z mojim računalnikom (XP, SP1)?

(sic) ::

Sem zdaj glih probal.
Dela brez problema...

v IE6.

Fuck you all!!!

krneki0001 ::

IE6 dela BP.
LP
Nebivedu

Zzzzzzz ::

WTF pa je zdej narobe? Sigurno ga spjt moj comp. kej štrajka. Bo treba morda uporabt ponovni zagon...

THX ker ste pogledali.

slawc ::

dela bp, mozilla 1.3
LP, Slawc

b ::

Jaz mam pa podoben problem. No, ne jaz, ampak sem bil pa malo jezen ker nisem uspel ugotovit zakaj se to dogaja, ko me je nekdo vprasal zakaj mu ne dela webmail na mojem strezniku.

XP/IE ki pride zraven, preizkusil sem tudi Mozillo 1.3:

odprem stran, na kateri je IMP (webmail), recimo https://webmail.enadomena/

IE se zapre. Mislim da se ne usuje, ampak enostavno nekaj pobije ta proces.

Odprem eno drugo stran, na kateri je takisto IMP - spet kabum.

Isto se dogaja z Mozillo, tako da to ni IE problem. Kolikor mi je uspelo ugotovit, dela take probleme samo tam, kjer je namescen IMP. Probal sem tako tam, kjer je preko HTTPS, kot tudi plain HTTP.

Any ideas?

Skoraj zagotovo vem, da je po tistem racunalniku pacal (beri: je malo prepotenten in ima tam admin privilegije) en clovek, ki ni ravno pretirano bister, ampak bi rad pokazal kolk obvlada stvari. Jaz pac nisem mojster za Windows, mi je pa jasno da ne more bit bug v IE, ce na isti strani crkne tut Mozilla, pa vem da drugje stvari delajo z raznoraznimi verzijami obeh (in ostalih) browserjev.

Zzzzzzz ::

Zdej sem najdu še eno stran, ki mi "sesuje" IE: Chat na yahooju...

PS: Dobr da imam še Linux gor, ker če bo šlo tako naprej kmalu ne bo prav nič več delalo... :D

Drgač pa: No ideas... ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zzzzzzz ()

matter ::

Probi SUN JAVO odstranit, če jo pa rabiš pa probaj novejšo ali pa kako staro verzijo.

Zzzzzzz ::

Zanimivo, DELA!

BTW: Kaj je narobe s to javo, da sesuva browserje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenija druga v popularnosti Firefoxa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10715181 (12249) MrStein
»

Ameriško ministrstvo za domovinsko varnost odsvetuje uporabo MSIE (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
936789 (6535) OmegaBlue
»

kir internte brskalnik imate??

Oddelek: Omrežja in internet
251822 (1414) JLP
»

Ker program uporabljate za srfat?

Oddelek: Programska oprema
401770 (1262) pivmik
»

CSS...problems...

Oddelek: Izdelava spletišč
211252 (1011) cahahopie

Več podobnih tem