» »

Tiskalna glava Canon MP640 - prošnja

Tiskalna glava Canon MP640 - prošnja

drejko78 ::

Tiskalnik Canon MP640 mi javlja napako U052, torej da je vstavljena napačna vrsta tiskalne glave. Ta je dejansko originalna. Lahko da je prišlo do okvare tiskalne glave, lahko je težava tudi kje drugje. Sedaj pa me zanima ali ima kdo tak tiskalnik in da je z območja Ljubljane, da bi mi posodil le to, da bi preveril če je res težava v tem. Ker samo da kupim novo še ne pomeni, da bo potem vse skupaj delalo. Servis mi pa je vehementno zatrdil, da je pač težava le to in nič drugega, servis pa bi bil 122 EUR?! Ceneje je da kupim nov tiskalnik! Skratka tiskalno glavo bi lahko kupil preko eBay-a, vendar pa ne vem če je to res vsa težava. Bi bil kdo pripravljen mi pomagati, da preverim, če bo nova tiskalna glava dejansko rešila težavo? Hvala!

medenko ::

smeti. isto pri meni.

drejko78 ::

medenko je izjavil:

smeti. isto pri meni.


Če prav razumem se je tebi zgodilo isto? Kaj si vrgel vse skupaj v smeti? ;-) Kaj naj človek potem kupi, da bo delal tko ene 20 let??? :-D

medenko ::

dedka mraza :) tehnika je narejena, da se kvari žal.

erex ::

Tko se te canone mp popravla. Meu mp620, isto sla glava. To je zlo pogosta da crkne glav na canon mp tiskalnikih tako da ne popravljej in kupi nekaj drugega.

drejko78 ::

erex je izjavil:

Tko se te canone mp popravla. Meu mp620, isto sla glava. To je zlo pogosta da crkne glav na canon mp tiskalnikih tako da ne popravljej in kupi nekaj drugega.

Ha ha ... tale "servis" je zakon !!! Ni dvakrat za rečt, da ne bo pri meni enako ... Samo se bojim da bo iz drugega nadstropja komu kej priletelo še v glavo ... pol bo pa to dražje kot nakup nove "glave"!

francek1 ::

Včasih so bili Canoni zakon, danes pa so najhujši klump!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

OZZY ::

Mel isti problem. Vrgu stran. Zamenal sem glavo pa je bil isti šit. Nekje sem nekaj prabral, da lahko do tega pride tudi, če se napolni zbiralnik odpadne barve.
jaz sem vrgu stran pa nabavu drugega. Nabavu sem takega, ki ma možnost dobit neoriginalne kartuše, ki so 70% cenej. za to kar jaz delam bo zdržal 2-3 leta pol pa spet vržem stran.
Go with the flow.

FX6300B ::

ozzy verjetno bi bilo potrebno resetirati printer :D (ne settings---> factory reset) ampak z programom ki resetira stanje obrabe glave

mirkuma ::

drejko78 je izjavil:

Tiskalnik Canon MP640 mi javlja napako U052, torej da je vstavljena napačna vrsta tiskalne glave. Ta je dejansko originalna. Lahko da je prišlo do okvare tiskalne glave, lahko je težava tudi kje drugje. Sedaj pa me zanima ali ima kdo tak tiskalnik in da je z območja Ljubljane, da bi mi posodil le to, da bi preveril če je res težava v tem. Ker samo da kupim novo še ne pomeni, da bo potem vse skupaj delalo. Servis mi pa je vehementno zatrdil, da je pač težava le to in nič drugega, servis pa bi bil 122 EUR?! Ceneje je da kupim nov tiskalnik! Skratka tiskalno glavo bi lahko kupil preko eBay-a, vendar pa ne vem če je to res vsa težava. Bi bil kdo pripravljen mi pomagati, da preverim, če bo nova tiskalna glava dejansko rešila težavo? Hvala!

Mi je ravno prejsnji teden umru (enak model), ampak ne zaradi glave. Napaka ob inicializaciji brez kode napake. Prej sem fa nekajkrat ozivel, sedaj pa ne gre več....Sem se vdal in nabavil Brother laser s scenerjem.
Če prideš ponj do Ivančne Gorice, ti ga podarim za rezervne dele.
Piši mi na ZS.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422102 (14376) Spock83
»

Tiskalnik - Canon MP640 - čudne kartuše ?!

Oddelek: Kaj kupiti
122424 (2260) Alexius Heristalski
»

Kje dobiti glavo za printer Canon

Oddelek: Kaj kupiti
72443 (1849) miller31
»

Nakup mf tiskalnika - HP C6280 ali Canon MP610?

Oddelek: Kaj kupiti
213807 (3236) 1309976
»

Inkjet tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
252655 (2201) 1marjan

Več podobnih tem