» »

IZ PATA V SATA 2.5

IZ PATA V SATA 2.5

djforever ::

LP

Je možno dobiti tale adapter, da bi iz pata diska dal gor sata adapter pa ga priklopil v mini prenosnik acer d260

hvala

solatko ::

Bi imel to zunaj prenosnika? V prenosniku namreč ni prostora za kakršenkoli adapter, ki bi ti naredil iz IDE v SATA priklop, torej si prisiljen iskati IDE 2.5 disk. Novega težko dobiš, rabljeni so pa v slabem stanju.

Morda je kaj takega rešitev zate - pata v msata 2.5
http://www.amazon.com/Micro-SATA-Cables...
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

solatko ::

Delo krepa človeka

djforever ::

solatko ::

Druge rešitve, kot sem ti jo dal zgoraj, za tvoj problem ne boš našel - nakup IDE diska ali nakup adapterja IDE v mSATA in nakup mSATA diska

http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...
Delo krepa človeka

kloko ::

Meni se zdi, da ima OP obraten problem: nek star PATA disk bi rad zatlačil v netbook, ki ima SATA priklop. Kar nič ne spremeni dejstva, da to ne bo šlo, ker ni prostora za natikanje dodatnih pretvornikov.

L.p., Kloko

solatko ::

Preberi OP-jev post še enkrat, v stari mašini bi rad zamenjal pokvarjen PATA disk in rabi adapter, ker IDE disk težko dobiš, pa še cene so nenormalne.
Delo krepa človeka

SimplTech ::

Mislim da ima kloko prav: namreč acer d260 ima SATA disk vgrajen (vsaj tako se vidi na YT .)

Tako verjetno OP želi uporabiti star PATA disk in ga priklopiti na SATA priklop.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Potem počakajmo, da OP sploh napiše kaj hoče imet. Sam nisem gledal po tipu prenosnika, ker se mi ne zdi smiselno, da hoče OP v mašino stlačit zastarel, počasen disk, glede na cene novih SATA in SSD naprav.
Delo krepa človeka

djforever ::

ja točno tako fantje,vprašal sem samo če je rešitev,samo je verjetno ni ker ni prostora da bi dal adapter notri v d260

hvala vseeeno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVI D (dual) to vga adapter

Oddelek: Zvok in slika
152350 (1280) meganboj

iGO zemljevidi

Oddelek: Mobilne tehnologije
265820 (2170) klinker
»

Napajalnik izven ohišja ?

Oddelek: Strojna oprema
201564 (1101) DarwiN
»

fifa 13 pc problem

Oddelek: Igre
51019 (948) Jakob_X
»

Zunanje ohišje za USB - samo 1 USB

Oddelek: Kaj kupiti
9979 (919) hojnikb

Več podobnih tem