» »

Windows XP SP3 - problem z internetom

Windows XP SP3 - problem z internetom

Investiranje ::

Pozdravljeni!

Včeraj sem na računalnik naložil Windows XP SP3. Vsa inštalacija je potekala normalno. Zdaj pa imam en problem. Ko odprem browser, internet ne dela. Pojavi se enako sporočilo kot pa takrat, ko bi recimo bil dejansko brez interneta. Prej na Windows 7 in še prej na starejšem Windows XP-ju pa je delalo povsem normalno. Ima kdo kakšno idejo?

Lep pozdrav.

s6c-gEL ::

Šoferje za mrežno kartico namesti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

združevanje particij ob instalaciji winXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
121974 (1889) vir
»

Prodaja Windows 7 ne jenja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
10642978 (40408) MrStein
»

Win 7 in precejšne težave z grafiko

Oddelek: Programska oprema
101371 (1186) Denis15
»

Nekompatibilnost nForce & GeForce gonilnikov?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131697 (1423) njok
»

instaliranje windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
142263 (2101) Cokolesnik

Več podobnih tem