» »

Android telefon izgubi omrezje

Android telefon izgubi omrezje

solatjek ::

Pozdravljeni. Imam prvi android telefon samsung galaxy xcover2. Enkrat na mesec se zgodi da telefon izgubi signal, narise precrtan krog zgoraj in ne najde signala dokler ga ne resetiras. Imam zadnji firmware in je enako. Factory defaults ne pomaga. Je to normalno za android telefone? Lahko na servisu sploh kaj naredijo, saj je gor zadnji firmware? Se ima kdo taksne tezave?
Hvala in lp
Matjaz

simimedi ::

Zdravo,

imam enak telefon in imel sem enake probleme. Bil trikrat na servisu, menjal sim kartico. Prvo so kr resetiral, drugič resetiral in menda menjali ohišje, tretjič še enkrat ponovno (samo sumim, da je bilo tretjič menjano nekaj več stvari, saj je prišel telefon nazaj zopet z vsemi zaaščitnimi folijami) - no ampak potem je zadeva pričela delovati in sedaj že dobro leto deluje BP.

LP Simon

solatjek ::

A prosim pogledaš katero verzijo Firmwareja ima tvoj telefon? In katero verzijo jedra?
Si si.mobil ali mobitel?

Če je v tretje tvoj telefon imel folije gor, si verjetno dobil novega. Sedaj pa ti skoz dela in ga nikoli ne zaženeš ponovno?

Hvala in lp
Matjaž

[D]emon ::

V vsakem primeru je pametno vsaj vsake toliko casa smartphone na novo zagnati. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

simimedi ::

Zdravo,

imam Debitel -> torej Mobitelovo omrežje. Telefon ni bil zamnjan, saj je SSID ostal isti. Telefon od takrat niti enkrat ni več izgubil omrežja. Ugaša se res samo občasno - max 1x na teden


Android 4.1.2
S7710XXAND2
3.0.31-1528886
JZ054K S7710XXAND2

LPS

solatjek ::

Moj ima enake cifre. Ampak ce ti ugasa enkrat tedensko je to enako kot ponovni zagon in po moje to ni brezhibno delovanje. Brezhibno je konstantno delovanje brez izklopov in izgube signala vec mesecev skupaj. Ocitno prevec pricakujem od androida :-)

kunigunda ::

Odvisno tud kje je narejen. Posevnooki so dokaj povrsni tako glede HW kot SW :)

simimedi ::

solatjek je izjavil:

Moj ima enake cifre. Ampak ce ti ugasa enkrat tedensko je to enako kot ponovni zagon in po moje to ni brezhibno delovanje. Brezhibno je konstantno delovanje brez izklopov in izgube signala vec mesecev skupaj. Ocitno prevec pricakujem od androida :-)


se opravičujem, nerodno sem se izrazil. Ne ugasne se sam, jaz ga namenoma ugasnem ali ponovno zaženem.
LP Simon


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri router?

Oddelek: Kaj kupiti
382383 (406) geneticsunny
»

Aplikacije samsung

Oddelek: Mobilne tehnologije
292002 (1475) xda develope
»

Katerega "pametnjakoviča" izbrati?

Oddelek: Mobilne tehnologije
367399 (5367) zmaugy
»

Samsung predstavil trpežni Xcover 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5018234 (13569) CitroX
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
101683 (1355) klihk

Več podobnih tem