» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

klihk ::

Rad bi tak mobilc, da bi zdržal čim dlje, pa do ca. 250€, po možnosti s podobnimi funkcijami http://www.mimovrste.com/artikel/185009...

pa kupit ga moram do 1.7. da ne plačam še 2% DDV-ja več;)

Ali HTC je tak, ki je trpežen, nekam pogosto se mi zgodi,, da poči zaslon ali se kaj odlomi, tipke na touch se mi hitro znucajo...
  • premaknilo iz Loža: STASI ()

bdoxx ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

shadeX ::

Men se zdi da je maticko dal pravi link ja.

Sem bil v soboto pri znancih pa je mel Galaxy Xcover ( prvo verzijo ). Pa je pravu kako trpežen telefon je tole. V dokaz ga je začel butat po mizi z vseh strani in še v steno ga je vrgel. Prime telefon in dela brez problema. lol

Sicer je malo reskiral in je imel srečo ker je telefon tako padel da ni zadel touch screena, ker če ne bi počil.

hmm23 ::

pa, če se te tipke na touch obrabjo, kaj narest?

Unknown_001 ::

Da bi zdržal čimdlje?

A mora bit "Smart"phone?

V nasprotnem primeru maš malo morje takih na tipke ki bojo držal tudi po 10 let. Mam doma še vedno tiste neuničljive nokie pa use delajo ko nove. Nič ne šteka, maš imenik, lahk SMS-e pišeš na novejiših dveh maš BT, kamerco, MP3 več pa tudi ne rabiš od telefona.

hmm23 ::

ne rab bit "Smart"phone

Mikasa ::

Vzami samsunga, to je trenutno najbljša izbira. Tudi HTC je ok, samo ima pa v primerjavi z Samsungom precej slabšo baterijo.

Magic1 ::

Wildfire s je jajc, raje vzami priporočenega ali pa trikrat cenejšega Evolve(trpežen a zelo ne-smart).
Magic

M-XXXX ::

Iščem nek telefon ki ima ob enem obvezno qverty tipkovnico. Po možnosti android. Je kaj pametnega kje?

bdoxx ::

klihk ::

hmm23 je izjavil:

pa, če se te tipke na touch obrabjo, kaj narest?


mene tud zanima, se da to kako SAM popravt al sam menjava?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poslovni telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
478291 (5793) cuxoh
»

Android telefon z navadno tipkovnico

Oddelek: Mobilne tehnologije
253969 (2639) radmannsdorf
»

Nov pametni telefon z dobro baterijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
449385 (7834) MajorM
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549842 (7783) krneki0001

Več podobnih tem