» »

Zvocniki za 100 baksov

Zvocniki za 100 baksov

N4m31355 ::

Lep pozdrav!
Iscem zvocnike za cca 100baksov.. prklopleni bodo na supreme fx, software gor bo pa lubuntu. Poslusa se dubstep/trapstep/minimal/hardstyle/terrorcore.
Kaj priporocate?
Vseeno mi je a so 2.1, 5.1 ali 7.1.. zvocna je 7.1 in ima tako analog in digital out kot optiko.
soba je 12m² in zvocniki so do maxa.
osebno mnenje: basov nikoli ni dovolj.
Lp!

sandmat ::

z veseljem pomagamo, ampak kaj pri zvočnikih se meri v baksih?

Za dubstep in podobno ne potrebuješ dobrih zvočnikov, ker so zadeve ponavadi zmiksane tako, da se bo ok slišalo na poceni zvočnikih, na boljših pa bo zaradi linearnega odziva (ali pa približevanja slednjemu recimo) slišalo vse skupaj samo slabše.

N4m31355 ::

@sandmat cena :)
Trenutno mam 5.1 hisnega kina maxed out volume pa mi ni dovolj in tudi kvaliteta zvoka je res slabs.

Rabin zvocnike ku bodo sposobni proizvest tud cist zvok z cim manj suma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: N4m31355 ()

sandmat ::

pri zvočnikih ni toliko poudarek na šumu (do slednjega pride drugje), kakor na odzivu. za 100€ je bolj kot ne gambling in ne pričakovat presežkov. Mogoče se ti splača pogledat kakšne rabljene na bolhi.

Janac ::

Za 100 ne dobiš tega kar ti želiš.

Odloči se, želiš nabijanje ali precizno poslušanje. Če slednje potem je zate Hi-Fi, v nasprotnem primeru pa kaki zvočniki za fešte...

N4m31355 ::

hocem nabijanje :) samo nimam neki izkusenj..
v 42m? sobi imam ibiza 1200W 12" sub (300 rms) in fenderje pro (300W) in zadeva je zakon. problem pa je ker manjsa soba stoji v stanovanju zato ne sme nabijati prevec.. sem pa naceloma sostanovalce malo ze navadil.

lahko bi tudi kombiniral in dodal samo 2.0 zvocnika k tem 5.1? res pa je da mi pri 5.1 delajo samo 4. Pa zvocniki preverjeno delujejo vsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: N4m31355 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sestava kvalitetnega 5.1 srs domačega kina

Oddelek: Zvok in slika
4614082 (12828) krepki
»

Kakovostni 5.1 zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
366048 (5148) lowac
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627165 (14421) psytoma
»

nakup zvočnikov do 60EUR

Oddelek: Zvok in slika
184237 (4050) Gray_Warden

Več podobnih tem