» »

berlingo 1.6 diesel ob odklenitvi se odpre pritljažnik

berlingo 1.6 diesel ob odklenitvi se odpre pritljažnik

FX6300B ::

ok pozdravljeni oči ima berlinga ki se mu je danes pojavil problem namreč vsakič ko avto odkleneš (daljinec) se pritljažnik dobesedno odpre le fizično se ne odpre ko greš pogledat kaj je vidiš da ni treba pritisnit na knof da bi lahko odprl pritljažnik ampak samo potegneš in se odpre na zaslonu pa tudi napiše da se odpre in ta problem je sploh ker ima nastavljeno da se ob določeni hitrosti avto zaklene in potem ko je hitrost manjša odklene se pritljažnik vedno odpre (kakšna križišča) upam da ste me razumeli pa upam da kdo pozna rešitev ps: daljinec nima knofa za odpiranje pritljažnika in stem sem mislil da ga le odpre ne dvigne saj nima hidravličnnih ...
  • poskusil klonirati: FX6300B ()

knesz ::

Probaj še enkrat. Z ločili. Velike začetnice niso pogoj.

FX6300B ::

pa dobro no sem sem prišel ZARADI TEŽAVE PRI AVTU ne pa zaradi ,.!?

gddr85 ::

"se pritljažnik dobesedno odpre le fizično se ne odpre"

kaj to pomeni? se, al se ne?

FX6300B ::

ne odpre dokonca ampak če ka potegneš k sebi se bo odprl

bom tko napisal veš neki avtomobili imajo na dalinjcu gumb za odpret prtlažnik in jim ga odpre a ne dvigne tko .. problem je da ga odpre a ta avto sigurno sploh nima te funkcije vem le da je neki napaka s ključavnico ker ga odklene in odpre namesto le odklene

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

GrimReaper ::

Naša generacija (85) ni nikoli nikjer pisala brez ločil, tako da zgleda, da je sedaj s šolstvom nekaj hudo narobe.
Tole tudi za SMS ni sprejemljivo. Na forumu se pa sploh nobenemu ne da ukvarjat s takim skropucalom, ampak gre samo dalje.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

FX6300B ::

naša generacina (99) pa očitno ne uporablja

hojnikb ::

mislim, da je to bolj problem v tebi, da ti je osnovna slovnica tuja, kot pa kej druga. That being said, ti človek zelo težko pomaga, ker iz tvojega posta ni jasno razvidno, kaj točno je narobe.
#brezpodpisa

gddr85 ::

ja, sem moral ene 3x prebrat, da sem sploh razumel :D, pa brez zamere.

FX6300B: najbolje da gre do mehanika

FX6300B ::

drugače pa kako naj napišem če nevem kako nej rečem oz kako se reče sj jst na temah o računalnikah tut nč ne kompliciram če kdo kej čudn napiše

hojnikb ::

Težava je, ker _ti_ tako pišeš, da samo _ti_ razumeš, kaj si napisal.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

FX6300B ::

gddr85 ravno zato tukaj pišem da nebom za vsak drek ke letal drugače pa sj bomo pogruntal glede na to da smo vse težave že rešil sami pa servisi pa to

aha hojnikb sepravi če bom uporabil ,.!? bo začel funkcionirat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

hojnikb ::

aha hojnikb sepravi če bom uporabil ,.!? bo začel funkcionirat

Ne, če boš uporabljal ločila in pisal kolikor toliko razumljivo, potem se bo mogoče kdo najdu, ki ve za kaj se gre. Sicer pa zelo težko.
Včasih pa tudi pomaga, če takšne stvari vprašaš na namenskih forumih.
#brezpodpisa

FX6300B ::

na forum sem prišel PRAŠAT AVTOMOBILISTIČNO TEŽAVO NE PA po nasvet iz slovnice

hojnikb ::

FX6300B je izjavil:

na forum sem prišel PRAŠAT AVTOMOBILISTIČNO TEŽAVO NE PA po nasvet iz slovnice

there is your problem. S-T ni avtomobilističen forum.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FX6300B ()

FX6300B ::

briga me al je čefurski al pa kr kol tok da veš hojnik verjetno bojo to izjavo izbrisal ampak morš vedt na nisem VINJEN al kr kol ker sem še mladoleten ampak kot predvidevam ste zastopili kaj sem hotel povedat pa nehej usakmu ka pozab na . pizdit od SLOVNICI vrjetno si se šolal kje na viču al pa kje drugje poenostavljeno : če zastopš probej pomagat če ne pa nehej zbijat dolgčasa z slovnico če češ ti pa lahk zrihtam kkšno službo pa boš še plačan za to butasto slovnico

hojnikb ::

mpak morš vedt na nisem VINJEN al kr kol ker sem še mladoleten

nihće ni tega trdil

ampak kot predvidevam ste zastopili kaj sem hotel povedat pa nehej usakmu ka pozab na

nope
vrjetno si se šolal kje na viču al pa kje drugje poenostavljeno :

nep
če zastopš probej pomagat če ne pa nehej zbijat dolgčasa z slovnico

hec je, ker te _nihče_ ne razume.
#brezpodpisa

FX6300B ::

sj tebe tut ne še sam se ne zastopš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

hojnikb ::

Svetujem ti, da se malo umiriš (sej razumem, da je srednja šola tik pred vrati) in potem z kolkertolk razumljivim stavkom opišeš problem.
#brezpodpisa

vorantz ::

starisplohštekaškakoannoyingjebratkonekdoneuporabljaločila?kovsiberemotvojepostezgledanekakotakonebervljivokottaletext... sipredstavljamdamamenoglupačopredsabokičeblja300naurosamasebi

FX6300B ::

vorantz je izjavil:

stari sploh štekaš kako annoying je brat ko nekdo ne uporablja ločila? ko vsi beremo tvoje poste zgleda nekako tako nebervljivo kot tale text... si predstavljam da mam eno glupačo pred sabo ki čeblja 300 na uro sama sebi


sm se potrudu za razliko od drugih roboti no se neznate prlagajat ka boste pa vi mel problem bom jst isto odgovoru al pa copy paste

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

gddr85 ::

Glej, najbolje da greš do mehanika in tam vprašaš in on pogleda v čem je problem, ker tukej prek ekrana bomo težko pomagal. Izgleda kot napaka v elektroniki in ti odklene tudi prtljažnik. Za to pa potrebuješ enga, ki se na to spozna.

FX6300B ::

lejte to temo sem odprl da bi rešil problem no ga bomo mi doma že rešil le pač objavil sem da če se je to komu že zgodilo da ni treba ugotavljat kaj je na ključavnici narobe aja na temu forumu je le gddr85 prjazn za razliko od ostalih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

francek1 ::

FX6300B je izjavil:

naša generacina (99) pa očitno ne uporablja

Česa ne uporablja? Samostalnik manjka...mogoče možgan?

gddr85 je izjavil:

Glej, najbolje da greš do mehanika in tam vprašaš in on pogleda v čem je problem, ker tukej prek ekrana bomo težko pomagal. Izgleda kot napaka v elektroniki in ti odklene tudi prtljažnik. Za to pa potrebuješ enga, ki se na to spozna.

Pa do psihologa tudi...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Mavrik ::

Slovenščina je na tem forumu obvezna.
The truth is rarely pure and never simple.

andromedar ::

Če se potrudiš in napišeš svoj prvi post z ločili, ti jaz povem rešitev za tvoj problem ;)

Sam sem imel enakega na Citroenu C4 in sem ga rešil - sam ;)
Eh?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lektoriranej naloge, napisane v Latexu

Oddelek: Šola
376375 (4228) marflor
»

Neznanje predloga s in z (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6211565 (9928) nagobčnik
»

Šestošolci še manj pismeni kot lani

Oddelek: Šola
305196 (3560) gruntfürmich
»

simulacija vožnje avta

Oddelek: Pomoč in nasveti
414221 (3159) ganjaman
»

MSN problem

Oddelek: Loža
7936 (860) bluefish

Več podobnih tem