» »

simulacija vožnje avta

simulacija vožnje avta

mtady ::

imam volan logitech momo in bi rad da mi predlagate simulacijo ki bi bila dobra za ta volan in za moj računalnik ki ni preveč dober potreboval bi simulacijo ki ni preveč dirkaška kot ena avto šola ali kaj podobnega

hvala za odgovore
lp tady

KoMar- ::

mtady ::

tega sm že imel ampak mi gas ne deluje nastavil sem ampak ne deluje in bremza tudi ne

Valvoline ::

ops,rekn ne dirkacine

Zgodovina sprememb…

Phoebus ::

Carmageddon! >:D

mtady ::

a ni to ena taka mal otročja

Zheegec ::

richard burns rally vsekakor.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

NoXy ::

Hehhe ne se norca delat no :))

XtodaZ ::

obstaja kakšen volan ki bi imel 3 stopalke, in kakšna igra kjer bi se dalo kurit sklopko?:))
ker pri današnjih simulacijah me autoclutch moti.. krade užitek:)

opeter ::

Kaj pa serija iger v sklopu Cobra 11? Crash Time, Alarm for Cobra 11 ipd.? Tam imaš avtoceste ipd.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

duff ::

Live for speed :-)

mtady ::

XtodaZ je izjavil:

obstaja kakšen volan ki bi imel 3 stopalke, in kakšna igra kjer bi se dalo kurit sklopko?:))
ker pri današnjih simulacijah me autoclutch moti.. krade užitek:)


obstaja logitech g25 samo nevem če se jo da skurit ampak vseeno sem odgovoril na vprašanje

mtady ::

no jst sm tele igrce probal pa me zanima zakaj mi pri LFS ne sprosti ročne dam gas sklpko sem probaval ročno sem premikal pa mi ne dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtady ()

zagi123 ::

Užitna simulacija na žalost ne obstaja...lahko pa probaš Driving Test, hrvaški Urban Jungle in 3D fahrschule. So pa slednji "simulatorji" ščiš, narejeni z nekimi 3d game makerji, pri katerih fizika avta nima veze z ničemer. Ostanejo samo še simulacije dirkanja - LFS, rFactor, RBR, iRacing, GTR serija, netkar pro itd...ker pa so slednje dirkaške, imaš pač cel cajt gas do podna, ker drugače se zdi kot da se ne premikaš...

mtady ::

mtady je izjavil:

no jst sm tele igrce probal pa me zanima zakaj mi pri LFS ne sprosti ročne dam gas sklpko sem probaval ročno sem premikal pa mi ne dela


ok hvala za vse jst bi najprej rad rešil tole kar sem opisal v citatu

mtady ::

no jst sm tele igrce probal pa me zanima zakaj mi pri LFS ne sprosti ročne dam gas sklpko sem probaval ročno sem premikal pa mi ne dela

St235 ::

UPORABLJAL LOČILA, PA TE BO MOGOČE KDO CELO RAZUMEL!

mtady ::

Bom napisal še enkrat z ločili in velikimi začetnicami. Jaz sem preizkusil iro LFS - Live For Speed. Zanima me zakaj mi pri LFS ne sprosti ročne zavore. Dodam plin pritisnem sklopko, probaval sem že vse možne načine ampak vseeno ne dela. Ročna zavora je vedno vklopljena pa tudi če se ''matram'' in spreminjag gumbe. Ali bi kdo znal to odpraviti????

ru7 ::

Potem pa dej "invert axis" :)

ti bom dal link do LFS.si, ne da se mi še enkrat razlagat:
http://www.lfs.si/tabla/viewtopic.php?f...

mtady ::

Hvala ti! zdaj mi plin in zavora delujeta. Še vedno pa nisem odpravil problemov z ročno zavoro. Tam kjer naštimaš osi meni kaže samo os na kateri je plin, volan, in zavora. Ne kaže pa tipk in prestavnih ročic itn. Mogoče kdo ve kam potem nastavim ročno zavoro poizkusil sem jo nastaviti na miškine tipke pa tudi to ne deluje. Kaj potem storiti??

IvoJan ::

XtodaZ je izjavil:

obstaja kakšen volan ki bi imel 3 stopalke, in kakšna igra kjer bi se dalo kurit sklopko?:))
ker pri današnjih simulacijah me autoclutch moti.. krade užitek:)



logitech G25 :) sem ga nabavil 2 dni nazaj :) NORO!!!
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

mtady ::

ok hvala vsem mi je ratalo nastavit na miško in zdaj imam ročno na miški :)

zagi123 ::

Ne poznam igre, kjer bi bila sklopka vsaj kanček realna. Pri vseh je pač tako, da pritisneš sklopko (isto je, če za 2cm ali do podna) in zamenjaš prestavo, dela ali ne dela, kle ni nobenega kurjenja, škrtanja ali česarkoli...

XtodaZ ::

zagi123 je izjavil:

Ne poznam igre, kjer bi bila sklopka vsaj kanček realna. Pri vseh je pač tako, da pritisneš sklopko (isto je, če za 2cm ali do podna) in zamenjaš prestavo, dela ali ne dela, kle ni nobenega kurjenja, škrtanja ali česarkoli...


če take igre ni, ne vidim smisla imeti volana s tremi stopalkami..
bi bilo lepo, da bi se kdo lotil naredit eno proper simulacijo z analogno sklopko

Zheegec ::

Sigurno obstaja za trening rally voznikov. Glede na to, da je G27 okoli 300EUR, bi dal 1500EUR za takšno stvar?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

XtodaZ ::

sigurno da ne :)

zagi123 ::

Sam sem preigral veliko iger (LFS, RBR, GTR, rFactor, TDU, TOCA, RACE itd.) in pri vseh je sklopka bolj za okras.
Škoda, da ni nobene igre ki bi vsaj približno simulirala mestni avto... da bi imel občutek hitrosti že pri 50km/h in da bi za normalno vožnjo uporabljal 1/4 gasa, ne pa do podna cel cajt...

zlobcek ::

men se zdi recimo tdu kar uredu... sklopke sicer nisem probal, gume pa pri kakšnem navitem triumph-u, če ne merkaš, vrti pri polnem gasu u prazno ko zmešan. U tretji:), če cukneš pa še u četrti.

zagi123 ::

Lol, TDU je nekaj med arkado in simulacijo vožnje ladje, mimogrede.

IvoJan ::

TDU je super spil. z G25 je majka.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

JC Denton ::

Kdaj izide rfactor 2, na uradni strani sicer piše q4 2010, vendar pa na ign in na nekaterih drugih straneh ni med igrami, ki bi izšle letos?

Mater bi jo rad špilal. BTW a igra kdo iracing?

ru7 ::

Ja, od avtomobilističnih samo še to (pa imam večino simulacij orig), ni primerjave :)

ganjaman ::

A je v zadnjem cajtu na trgu kaka dobra F1 simulacija?
Se bliža dedek mraz pa bom en volan kupu.
A ma kdo kej izkušenj s Thrustmaster RGT FFB CLUTCH
volanom?

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ganjaman ::

Ja bravo ABX za volan

Currently not available! New incoming pre-orders will be shipped in Januray 2011

A ti misliš da pr men dedek mraz nos po kitajskem koledarju.

ABX ::

Kaj je tako posebnega o dedku mrazu? Razloži mu naj se oglasi 1 mesec kasneje. Če sitnari mu pokaži Srbski koledar. :)

Če se ne da počakat pa imaš G27 second best wheel. Ampak GT3 v2 ima FF tudi v zavori, klasa zase.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Janac ::

priporočam ti g25

St235 ::

Drugače je sklopko konkretno uporabljala Grand prix legends: Grand Prix Legends @ Wikipedia. Za moje pojme še vedno ena najboljših simulacij.

ganjaman ::

A volan LOGITECH FORMULA DRIVING FORCE GT za PS3
dela tud v windowsih 7/64b. Sej mislm si da dela
ker pri logitechu nič ne omenjajo da bi obstajale
posebne verzije za PS in PC. Sam če ga kdo ma doma
na PCju bi bil vesel potrditve.

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

ganjaman ::

THX ABX

ganjaman ::

Danes nabavil DF-GT. Super! Majo v BigBangu po 90€.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184396 (3233) Buggy
»

Volan Logitech Formula Force EX ali MOMO

Oddelek: Kaj kupiti
224507 (3063) krispe
»

gtr2 slovenija

Oddelek: Igre
322498 (1629) mmmato
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013905 (11279) Loki
»

dobra dirkačina za pc

Oddelek: Igre
273527 (2716) Cinderela

Več podobnih tem