» »

Moj prenosnik bios update

Moj prenosnik bios update

xda develope ::

Moj hp 625 mi preko hp support assistenta daja update za bios in me zanima ali naj acceptam ali canslam

bendDspoon ::

Na tvojem mestu nebi updateal biosa če ti računalnik normalno deluje.

jakan123 ::

Zakaj ne? Verjetno je update z razlogom. Meni je včeraj na Lenovotu javil update za bios, poupdejtaš in delaš naprej :)

bendDspoon ::

Na prejšnjem laptopu sem ga updateal in je bila cela štala, od takrat se biosa ne dotikam. Pri namestitvi nisem naredil nobenih napak, update pa je bil pravi, tako da nevem kje je šlo narobe. Običajno računalnik rihtam sam, takrat pa sem ga moral odnesti na popravilo.

jakan123 ::

Mislim, da če se updejta preko asistenta, da ne bi smelo biti težav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jakan123 ()

BadB0y ::

Updejtaj.. jaz sem tudi in je ok.


...:TOMI:... ::

Naredi update, vendar pazi, da imaš baterijo na 100 % in da imaš priklopljenega na električno omrežje. Zunaj naj bo lepo vreme, brez neviht ipd.
Tomi

hojnikb ::

Ne popravljaj, če ni pokvarjeno.
Bios se updejta samo takrat, ko menjuješ kak hardware ali kej zafrkava. Sicer se ga ne dotikaš !
#brezpodpisa

RejZoR ::

Jezst ga vedno updejtam. Če se držiš tistega kar je napisal TOMI nima kej bit.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

...:TOMI:... ::

Velikokrat kakemu kolegu popravim računalnik. Dostikrat sem si več aur ali dni razbijal glavo, na koncu sem pa naredil update biosa in stvar je čudežno začela delat.

Pa preden se naredi update je treba narediti privzete nastavitve biosa, back up biosa, ugasniti vse programe v ozadju itd. Pa če kaj zašteka, je treba pustiti, nič pritiskati, po navadi se sam od sebe zbudi, če se kje zacikla. Če takrat ugasneš in šariš, lahko hitro narediš štalo.
Tomi

Sami ::

BIOS update vedno naredim, ko je na voljo. Posodobitev je z razlogom, nima veze če gre za PC ali laptop. Toplo priporočam.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

xda develope ::

Piše important update menjan je bil disk.

Yacked2 ::

Drži se načela: dokler dela pusti pri miru in življenje bo postalo lažje.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

xda develope ::

Vprašal sem da se ne bi kaj pokvarilo samo za vsak slučaj napišite postopek reševanje v primeru bricka.

Tilen ::

Servis.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Robi :P ::

hojnikb je izjavil:

Ne popravljaj, če ni pokvarjeno.
Bios se updejta samo takrat, ko menjuješ kak hardware ali kej zafrkava. Sicer se ga ne dotikaš !

^^ točno to sam sem updatal bios na plati ker sem pač želel nov UI bil je lepši pa neki improvemtsov je blo... potegno prav dal ključek not je naložilo use lepo sucessful, ko se je restartal sam še black screen hvalabogu so na garanciji upoštevali brickano plato pa mi dal novo (preveril serijsko da bila je nova unbrickana)in seveda sem moral spet updatat čeprav je delalo ampak tokrat nism brickal zdej mam 2.30 verzijo pa je prišla vmes nova ven ampak raje ne udpatam ker use špila kul in ne bi rad spet čakal mesec dni na novo...

jakan123 ::

S pravo verzijo in pravim postopkom dvomim, da se kar tako zabricka. Jaz bios updejtam samo preko Lenovo Solution Centra, ko mi pač ponudi nov update in ni bilo nikoli problemov.

Sami ::

Updajtal sem že našteto plat in prenosnikov, niti pri enem nisem brickal BIOS-a, kot sem rekel so updejti z razlogom, drugače ti ga nebi proizvajalec ponudil kot "important update".
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Robi :P ::

jakan123 je izjavil:

S pravo verzijo in pravim postopkom dvomim, da se kar tako zabricka. Jaz bios updejtam samo preko Lenovo Solution Centra, ko mi pač ponudi nov update in ni bilo nikoli problemov.


AsRockova plata ta v podpisu ne vem kaj bilo lahko da je bla defektna ker na novi je isti file isti update namestilo in je delal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spectre in Meltdown zakrpana na ravni operacijskih sistemov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
8220391 (15442) jype
»

nov PC zmrznil med msi live update 5 (bios update), ob resetu črn ekran, ne pride v b (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
586736 (6158) Riff
»

Ni BIOSA na Asus M4A79 Deluxe

Oddelek: Strojna oprema
8815 (530) ivostra
»

Asus m2n-sli deluxe bios in cpu problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121202 (871) reeves
»

BIOS !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
8973 (812) iMark

Več podobnih tem