» »

Težave z internetom

Težave z internetom

Rene0 ::

Pozdravjeni,

Imam problem z internetom oziroma bolj z youtubom. Imam povezavo 50/5 mbs ampak na youtubu pa se mi posnetki nalagajo izjemno počasi. Zanima me ali je mogoče, da je to problem na youtubu ali pri meni. V priponki vam še pošiljam rezultate speedtesta.

Lp. Rene

 Rezultati speedtesta

Rezultati speedtesta

  • spremenil: Rene0 ()

s6c-gEL ::

V tvojem ISPju imho.

Vzdevek ::

Že to pove veliko, da ko sem hotel pogledati malo več o tej firmi mi strani sploh ni naložilo. Server offline pa to ;((

crniangeo ::

krš networks..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Rene0 ::

Žal v naših krajih ni pretirane izbire internetnih ponudnikov...

FX6300B ::

reinštaliraj flash player

s6c-gEL ::

Testiraj iz kakšne live distribucije.Uporabljaš adobe flash player http://www.adobe.com/uk/products/flashp... ali html5 za yt predvajanje https://www.youtube.com/html5 ?

http://lubuntu.net

Ostali sorodni servisi delajo kaj boljše ?
http://www.mojvideo.com/
Comparison of video hosting services @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

Rene0 ::

Uporabljam HTML5 predvajalnik na brskalniku safari.

EDIT: Pravkar sem klical ponudnik in pravijo da imajo GENERALNI PROBLEM(spet...).

Adminer ::

Imajo probleme z povezavami v tujino in so začasno omejili spletne strani kot so Youtube in ostale streaming medije.

Mislim da KRS network ima 2x 10Gbps in ena povezava jim je mrknila

lonewolf_ ::

Brez skrbi, vsem je štekalo. 5 kolegov nas je, vsi na KRS. Začuda smo vseeno lahko normalno igrali Borderlands2 preko Gamerangera, ampak YouTube pa ni šanse da je nalagal. Enako tudi ostale strni kot recimo gmail. FB, slotech. Pokliči jutri raje, jih pošlji v 3pm, tako kot bom jaz. Pred enim tednom sem klical pa ni bilo nobenega odgovora. Za vsak izpad pa imajo vedno drugi izgovor... Vrh glave jih imam, od začetka julija ni bil internet vsaj 3dni stabilen... katastrofa. Naj raje spustijo drugega ponudnika zraven. Odnos pa itak nikakšen za moje pojme...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

pixelzgaming ::

KRS je kriv, vsi na KRSju mamo celo poletje že porobleme... kliči 082810000 in jim povej kak je na stvari ter da ne boš plačal položnice.
 KRS pač

KRS pač

Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Adminer ::

lonewolf_ je izjavil:

Brez skrbi, vsem je štekalo. 5 kolegov nas je, vsi na KRS. Začuda smo vseeno lahko normalno igrali Borderlands2 preko Gamerangera, ampak YouTube pa ni šanse da je nalagal. Enako tudi ostale strni kot recimo gmail. FB, slotech. Pokliči jutri raje, jih pošlji v 3pm, tako kot bom jaz. Pred enim tednom sem klical pa ni bilo nobenega odgovora. Za vsak izpad pa imajo vedno drugi izgovor... Vrh glave jih imam, od začetka julija ni bil internet vsaj 3dni stabilen... katastrofa. Naj raje spustijo drugega ponudnika zraven. Odnos pa itak nikakšen za moje pojme...


Niso oni krivi ampak ponudnik kateri jim daje povezave v tujino.
Tudi telekom je izgubil 10 Gbps v tujino ampak jih ima veliko na zalogi zato se ne pozna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Adminer ()

pixelzgaming ::

Adminer je izjavil:

lonewolf_ je izjavil:

Brez skrbi, vsem je štekalo. 5 kolegov nas je, vsi na KRS. Začuda smo vseeno lahko normalno igrali Borderlands2 preko Gamerangera, ampak YouTube pa ni šanse da je nalagal. Enako tudi ostale strni kot recimo gmail. FB, slotech. Pokliči jutri raje, jih pošlji v 3pm, tako kot bom jaz. Pred enim tednom sem klical pa ni bilo nobenega odgovora. Za vsak izpad pa imajo vedno drugi izgovor... Vrh glave jih imam, od začetka julija ni bil internet vsaj 3dni stabilen... katastrofa. Naj raje spustijo drugega ponudnika zraven. Odnos pa itak nikakšen za moje pojme...


Niso oni krivi ampak ponudnik kateri jim daje povezave v tujino.
Tudi telekom je izgubil 10 Gbps v tujino ampak jih ima veliko na zalogi zato se ne pozna.



Pa ne moreš se igrat 'zanesljive izbire' če ti net vrže ven ko se tovornjak pelje po glavni cesti... če bi vsaj poskušali odpravljati kake napake tu pa tam bi blo fajn ampak ko jih kličeš ti samo rečejo da je pri tebi napaka. greš osebno k njim in ti rečejo nam tu vredi dela verjetno mate na routeru kaj in ko jim poveš da si direkt na modem prihaklo pa ni šlo nikamor pa so tiho pa ne vejo kaj rečt. "ja bomo poslali enga da bo pogledal" in potem tistega nekoga od nikoder.

edit: glede optike pa nebom kaj rekel ravno, mislim da so leta 2007 rekli da bodo začeli delati na tem, leta 2014 imajo samo nekateri bloki optiko dalje na tem se pa ne dela. 3x so mi pred bajto cesto kopali gor in njih nikoli nisem videl da bi kaj polagali a ko jih vprašaš za optiko ti trdijo da so vedno zraven ko se kje kaj kopa. Tudi ljudje ki so 20m vstran od KRSja nimajo optike. *facepalms*
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Zgodovina sprememb…

lonewolf_ ::

Adminer je izjavil:

lonewolf_ je izjavil:

Brez skrbi, vsem je štekalo. 5 kolegov nas je, vsi na KRS. Začuda smo vseeno lahko normalno igrali Borderlands2 preko Gamerangera, ampak YouTube pa ni šanse da je nalagal. Enako tudi ostale strni kot recimo gmail. FB, slotech. Pokliči jutri raje, jih pošlji v 3pm, tako kot bom jaz. Pred enim tednom sem klical pa ni bilo nobenega odgovora. Za vsak izpad pa imajo vedno drugi izgovor... Vrh glave jih imam, od začetka julija ni bil internet vsaj 3dni stabilen... katastrofa. Naj raje spustijo drugega ponudnika zraven. Odnos pa itak nikakšen za moje pojme...


Niso oni krivi ampak ponudnik kateri jim daje povezave v tujino.
Tudi telekom je izgubil 10 Gbps v tujino ampak jih ima veliko na zalogi zato se ne pozna.



Malo večji naliv pa jim zamoči nekje.. Niso toliko, da bi odkrili kje in popravli to.


EDIT: Pusti ti optiko, zdaj so se razširli v Konjice ter Oplotnico. Treba prvo zaslužit, da se lahko optični kabel polože v cevi, ki so že položene zraven kanalizacije. Težko delo to... Sej bo. Čez kakšnih 5-10let, glede na njihov odnost. Zaposleni pa raje med delovnim časom ptice slikajo ter jih na FB objavljajo.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lonewolf_ ()

pixelzgaming ::

Najbolj porazno je to da vsak dan ko jih kličeš rečejo, da bodo 'jutri uredili' in potem ko jih kličeš vsak dan se po 2 tednih naveličaš.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

chucki ::

Kaj imajo 100% monopol v vaši vasi? Ni drugih ponudnikov?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

pixelzgaming ::

chucki je izjavil:

Kaj imajo 100% monopol v vaši vasi? Ni drugih ponudnikov?


Do mene osebno lahko normalne hitrosti interneta dobim samo preko KRS, tako da bi rekel, da v tem primeru je KRS v bistvu v 100% monopolu (pri internetnih hitrostih, ki jih želim)
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

s6c-gEL ::

Kaj ti koristi navidezno normalna hitrost interneta, če imajo povezavo v banani ?

Rene0 ::

Sej to vam pravim druge opcije pa skorejda ni tak da 100% monopol, optike je bol malo, razdelilne omarice jim zamoči vsake tolko cajta... da ne govorim o njihovi "24 urni" pomoči. Delajo vse bol na dalmatinski način(bomo že jutri)... tak da nažalost ni druge :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bliža se konec dragih klicev od doma v EU

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
287394 (5069) Daniel
»

Američani v praksi spoznavajo pomen nevtralnosti spleta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9820121 (16208) Vlayke
»

Čas priklopa na Telekom optiko

Oddelek: Omrežja in internet
289219 (8197) Slo_Gamer
»

AKOS speedtest - nepotrebno zapravljanje državnega denarja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5014878 (11848) MaterVola
»

Nov priklop - drug ponudnik na Telekomovi optiki

Oddelek: Pomoč in nasveti
277327 (6514) cegu

Več podobnih tem