» »

Swedish snus

Swedish snus

Trixyy ::

Lp, ker že kar nekaj časa uporabljam snus in nemislim več plačevati dvojno ceno lokalnemu prodajalcu sem se odločil da sam naročim . Ima kdorkoli izkušnje s tem , katera stran , mi lahko kdo priporoča in malo obrazloži kako je s carino in pa dobavnim rokom .

LeQuack ::

Iz Wikipedije:
Snus je skandinavski izraz za vrsto tobaka, namenjenega oralni uporabi, ki ga predelujejo na Švedskem in Norveškem. Pri nas se mu v žargonu reče fuge.
Quack !

rdecaluc ::

Kaj pa če bi uporabnik mat_xxl odšel nekam, kjer mu ne bo tako hudo v življenju? Nehaj moralizirat osebne odločitve človeka.

Sicer pa v kolikor se spomnim je že bila ena podobna tema nekaj časa nazaj, tako da probaj še iskalnik tu na ST.

Glede carine pa se mi zdi da je samo nad določeno vrednostjo, ampak nebi smel biti tak problem iz Norveške ali Švedske. Najprej poskusi najt spletno trgovino, katera je zanesljiva.
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

Trixyy ::

Mi je jasno kaj je snus ja , mogoč vam ni jasno vprašanje vidim .. če vam ni potem ne nabijat v tri prazne prosim :) Rdecaluc , sem že vse prečekiral sam ne najdem nekega konkretnega odgovora.. bom probal na blef :)

Gladi ::

Jst kopujem na northnerner. V2 tobacco je firma na Danskem, kar pomeni da ti lahko tudi od tam pošljejo( ni carine/davka), ostalo se pošilja iz USA.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656710 (8852) Baja
»

tobak za žvečenje

Oddelek: Loža
1219482 (13903) primozzzz
»

pošiljanje tobaka v tujino

Oddelek: Loža
144501 (1750) sodnicaN
»

Prepoved prodaje Snusa (fuge)

Oddelek: Loža
4417742 (6301) sodnicaN
»

Previsoka carina

Oddelek: Loža
81914 (1477) Perza

Več podobnih tem