» »

Nekatere tipke na tipkovnici ne delajo

Nekatere tipke na tipkovnici ne delajo

BorutO ::

Imam en problem, ki mi že kar pije živce. Imam eno Razer tipkovnico, ki se v temi sveti. Problem je, da takoj po vstopu v Windows delajo vse tipke normalno, pol čez čas pa vedno kakšna odpove. Včasih R ne dela, včasih S pa O, in skos neka druga. Ene tipke se čez cajt "vrnejo nazaj" in delajo normalno, druge pa nič. Ko resetiram računalnik pa spet vse lepo dela.

Pojma nimam kaj bi bilo lahko narobe in pojma nimam kako to, da enkrat ne dela, pola pa spet samo od sebe začnejo ene tipke delati - in zakaj ne vse.

Riff ::

a je blo kej polito po tipkovnci ??

BorutO ::

nikoli nič.

Pač, samo od sebe dela.
Včasih se je na tipkovnici cela tipkovnica nekontrolirano svetila oz utripala, in je nisi nikakor mogel izklopiti ... zdaj pa še samo tipke delajo problem ... samo po resetu dela tipkovnica ok, pol pa več ne ... sem jo priklopil na drug računalnik, pa tam je isto ... po resetu še nekaj cajta ela, pol pa kakšna tipka ali pa še kakšna zraven, odpove.

[D]emon ::

Pohudirjena tipkovnica.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

BorutO ::

Kaj to pomeni? ;)

[D]emon ::

Da menjaj tipkovnico.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

SendID ::

Odklopi tipkovnico za dalj časa npr. za teden dni. V tem času uporabljaj neko navadno staro. To je že večini uporabnikom (podobnih tipkovnic) rešilo problem.

http://www.teamliquid.net/forum/tech-su...

BorutO ::

Zakaj bi menjal tipkovnico, saj sem dal skoraj 100 eur za njo.

SendID sem imel do prejšnjega tedna navadno tipkovnico, pa sem to nazaj priklopil. Je delala en dan ok, pol pa spet isto.

Han ::

Si jo že preizkusil na kakšni drugi plati in napajalniku?

bendDspoon ::

Ali maš še garancijo, možno je tudi, da pride do okvare stikala....samo to težko vrjamem, če tipkovnice za 20€ delajo zelo dolgo časa, da tista za 100€ nebi. Če si jo priklopil in dela na drugih računalniki isto, bi jo jaz odnesel na servis.

[D]emon ::

bendDspoon je izjavil:

samo to težko vrjamem, če tipkovnice za 20€ delajo zelo dolgo časa, da tista za 100€ nebi


Razer! Top quality!

Glede na to, koliko ljudi je porocalo enak problem s tipkovnico, je jasno kje se le-ta skriva. Ali je bila cena tipkovnice 10 eur ali 100 eur pa je na tej tocki brezpredmetno.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

neboben ::

Jest sicer niamam te tipkovnice, a gonilnike si namestil oz. tisti software Razer Synapse al kaj je že ? Mogoč je to ?

BorutO ::

Ja program od razerja se je avtomatsko sam namestil po namestitwi windowsa oz vklopu v računalnik. Problem je, da tam tudi ne dela.

Demon ... če veš kaj o tej napaki, kaj pa je bil za problem? Ker mi ni jasno, kako nekaj cajta dela vse ok, pol pa ene tipke odpovejo, če je pa sreča, pa se nazaj "vklopijo" in delajo nazaj normalno.

Tipkovnica je že kar stara ... mislim da kake 3, 4 leta ... je pa Razer Lycosa - po programu sodeč.
Ta je: http://www.lovecnacene.si/tipkovnica-ra... ... samo jaz sem takrat dal 95eur, če se ne motim.

MrStein ::

Cena ni noben faktor v teh časih.
Sem pred leti kupil najcenejšo tipkovnico v trgovini (okoli 15 EUR) in je redkokatera druga dražja primerljiva.
Potem sem bedak prodal za drobiž (kot del komplet PC-ja).

Zdaj pa tipkam na KeyTronic KT800 še iz časa tolarjev (torej vsaj osem let staro).
Še vedno iščem dostojnega naslednika.
Aja, stal je tam 2400 SIT (10 EUR za vas mladce ;)).

Žal je precej cene teh dražjih izdelkov na račun "šminke" (bedarije, ki ne izboljšujejo delovanje in nedolžne bedarije, ki ne vplivajo, razen na izgled) in dodatnih funkcij, ki komu prav pridejo, komu pa so nepotrebne.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BorutO ::

Sem našel to spletno stran: http://www.artage.de/2008/03/10/razer-l...
Sem naredil vse kot je pisalo, super. A čez nekaj cajta se je zgodilo isto kot vsakič.

Zato sem imel vsega dovolj pa sem pisal oni podpori, z njihove spletne strani.
V odgovor sem dobil ...

Hello Borut,
Thank you for contacting Razer Support. My name is Joel and I will be assisting you today.
I am responding to your email regarding your Lycosa where keys randomly stops working. I would suggest that you test this device on another computer (without any software from Razer installed). This will help us to determine whether this is a hardware related issue.
Please update me on the results of the troubleshooting step above in your reply.
Best Regards,

Joel
Razer Support Team

Right click on the image to save it to your computer.
www.razerzone.com | cult.razerzone.com


--------------- Original Message ---------------
From: Razer Support [ no.reply@razersupport.com ]
Sent: 8/7/2014
To: xxxyyy@siol.net
Subject: Case# 00354xxx: Lycosa

------ Details of Your Request ------
Hi, I have big problems with buttons of this keyboard. All buttons works fine, but after few minutes some random buttons stop working. Sometimes they start working back, but most of time they don't. Always when I reset PC works fine, but the step is same after few minutes. Exact date of buying I don't know when it was, but i think it was bought in 2011 from www.mimovrste.si. Do you know what is wrong and how to fix it? Please answer.
Borut.
----------------------------------------------------


Zdaj je pa problem, da naredim tako kot piše, pa ne pomaga nič, ker se avtomatsko začne samo prenašati ta program od Razerja dol. Niti ustaviti ne morem.

neboben ::

A lahko odstraniš razer software potem, ko se je sam namestil ?

[D]emon ::

A da bi odklopil kisto z interneta ti pa ni kliknilo ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

MrStein ::

Ali pa da bi AutoRun izklopil.
(lahko začasno preprosto tako, da držiš tipko Shif... aja, catch-22 :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BorutO ::

Ja glihtak dela to brez tega programa ... tudi, če ga odstranim, se sam začne avtomatsko nazaj nameščat.

Kaj pa mi pol pomaga ta tipkovnica, če nimam pol interneta? Na mojem računalniku je internet vedno vklopljen.

Držim shift, pa se nič ne zgodi.

Machete ::

Folk ti prav da sklop z interneta da se ti softver od tipkovnice ne bo namestil, ne da maš potem komp 10let brez neta. Sklopiš pc pa tako da podatkovni kabel iztakneš iz kište, tako rešiš situacijo, da je tvoj računalnik skoz priklopljen na internet xD

Han ::

V Upravitelju naprav (Device Manager) začasno onemogočiš (Disable) mrežno kartico...

[D]emon ::

Han je izjavil:

V Upravitelju naprav (Device Manager) začasno onemogočiš (Disable) mrežno kartico...


Potegnes kabel ven iz mrezne ...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamer tipkovnica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16048061 (42671) LordPero
»

Tipkovnica za gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7114264 (12681) 3man
»

nova tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
202380 (2100) IvoJan
»

Tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
91416 (1091) tade911
»

Razer Lycosa in Piranha

Oddelek: Novice / Ostale najave
114923 (3749) MC_Tom

Več podobnih tem