» »

Kvalitetna vodka

Kvalitetna vodka

The Player ::

pozdrav,

Pred kratkim sva imela s prijateljem debato o vodki in sem se začel spraševati kako sploh prepoznati kvalitetno vodko?

Zanima me predvsem na katere dejavnike je treba biti pozoren, kako okušati in katere znamke vodke priporočate oz. vam so nekako najbolj všeč?

Zanima me tudi, če ima kdo izkušnje s Standard vodko (premium in platinum različici in kakšna je razlika med njima) in kje jo je možno kupiti?

hvala!

Silvo ::

Čim bolj čista žitna rafinada in nevtralen okus.

Ta najboljša"naša":

http://sloveniavodka.com/
in
http://www.fructal.si/izdelki/alkoholne...
Silvo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Silvo ()

The Player ::

Silvo je izjavil:

Čim bolj čista žitna rafinada in nevtralen okus.

Ta najboljša"naša":

http://sloveniavodka.com/


Si jo že probal? Je za kej?

Silvo ::

Seveda sem probal.Imamo ene boljših vodk,sploh ne rabimo iskat drugje:)
Sloveniavodka je ena taka boljših.Je izredno kvalitetna in edinstvena,
ker ima poleg kvalitetne rafinade(zelo prečiščene)
dodan še ajdov destilat...pridih naše deželice:)
Koktajle za vsak dan pa je super uporabit Skandal čisto vodko.

 skandal vodka

skandal vodka



http://www.alibaba.com/product-detail/S...
Silvo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Silvo ()

jest10 ::

Lidlova "Putinoff" je zelo solidna za svoj denar (7€). Kakor sem videl je dobila celo nekaj priznanj

chucki ::

Pa še ime ga zmaga... Putin OFF :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

bambam20 ::

chucki je izjavil:

Pa še ime ga zmaga... Putin OFF :D


Haha .. :))

freesty ::

Grey goose je dobra :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Blinder ::

koliko pa stanejo te vodke? na liter
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Dr_M ::

Meni je od vseh najboljsa finlandia. Je pa precej draga, ene 25e za liter.

dottor ::

Jaz kupujem Smirnoff.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

noob96 ::

gray goose je edina prava vodka
~50EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noob96 ()

rfmw ::

Prisegam in pijem le Ruski standard, in ja, se pozna večkratna destilacija, torej dražje grejo bolj fino po grlu ;)
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

zos ::

Stolichnaya.

detroit ::

še en glas za slovenia, potem pa vyborowa in nato finlandia
grey goosa se še nism dotaknil, muy ekspensif
Skero

Oxford ::

Imam sodelavca, ki živi pri nas in je Rus. Sem ga vprašal, katera njihova vodka je najboljša, ker sem imel v planu službeno pot v St. Petersburg. Rekel mi je, da Beluga.
Sem jo kupil in moram reči, da je praktično čisti alkohol, skoraj popolnoma brez okusa. Odlična za mešanje s sokovi!


Sem pa ob neki priložnosti gledal po tujih forumih, katera je najboljša. Skoraj vedno so bili odgovori Gray Goose ali pa Beluga. Prva je francoska, druga pa ruska. Obe sta na letališčih (kot je napisal noob96) okoli 50 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oxford ()

pirlo ::

Meni je Finlandia ful dobra. Smirnoff sploh ne, ostalih pa še nisem (trezen) probal, ker vedno Finlandio kupim :)

DMX ::

Grey Goose stane v Avstrijskem Metroju ca. 30€ 0.7l

Matija82 ::

Cervantes ::

Price/Performance == Troika!
:)):))

Phantomeye ::

Cervantes je izjavil:

Price/Performance == Troika!
:)):))


Trojka je čist sprejemljiva za popivanja. Vodka 2000 - stay clear sailor... pa tudi Fructalova. Bruh.

gzibret ::

Troika - kot bi Neostik raztopil notri...

Finlandia, Smirnoff za moj okus od tehle klasičnih, ki jih povsod prodajajo....
Vse je za neki dobr!

nodrim ::

SLOVENIA vodka - ;) (tud preostanek kanala je za pogledat)

Mislim, da se jo da kupit v Leclercu.

bendDspoon ::

Enkrat sem gledal neke teste in je bila vodka Putinoff (12€ tam okoli) iz Lidla uvrščena precej visoko. Sicer nisem poznavalec vodke...just sayin.

DMX ::

bendDspoon je izjavil:

Enkrat sem gledal neke teste in je bila vodka Putinoff (12€ tam okoli) iz Lidla uvrščena precej visoko. Sicer nisem poznavalec vodke...just sayin.


http://wodkablog.de/putinoff-premium-vo...

s6c-gEL ::

Meni je dobra Puschkin black sun.



Skupaj z Red Bullom pride in 8 kotnimi kozarci odlična kombinacija, se sploh ne zavedaš kdaj si celotno popil :)).


Za kaj močnejšega obstaja viljamovka, viski in domači šnops.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

The Player ::

Phantomeye je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Price/Performance == Troika!
:)):))


Trojka je čist sprejemljiva za popivanja.



Problem pri Trojki je ta, da se je podražila in za isti denar dobiš Finlandio, ki je mnogo boljša (vsaj zame)

koliko pa stanejo te vodke? na liter


Ne vem kok ma smisel kupovat alkohol na liter, ker na konkretnem primeru lahko povem, da za unih dodatnih 3 dl se ne splača. Primer 0,7L Ruski standard je 13€, medtem ko je liter 24 € ;((

Oboje je iz Leclerca, a problem je v tem, ker 0,7 prodajajo samo na Leclerc Drive, kar je čista traparija

rfmw je izjavil:

Prisegam in pijem le Ruski standard, in ja, se pozna večkratna destilacija, torej dražje grejo bolj fino po grlu ;)


Kateri ruski standard, premium ali platinum? Slučajno veš kaka je razlika med njima?

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

The Player je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Price/Performance == Troika!
:)):))


Trojka je čist sprejemljiva za popivanja.



Problem pri Trojki je ta, da se je podražila in za isti denar dobiš Finlandio, ki je mnogo boljša (vsaj zame)


Se mi je zdela nekam dražja v primerjavi iz mojih srednješolskih let!

zrataj4201 ::

Pri nas je Smirnoff angleška in lahko kar izpade iz konkurence.Je vredu na nivoju HOFER-LIDL in nič več. Sam imam najraje ukrajinsko Nemiroff. Bili so sponzorju Klička, ko je bival in boksal v Nemčiji. Drugače pa je daleč pred vsemi kakršnimikoli ruskimi in ukrajinskimi vodkami vodka ABSOLUT in pa FINLANDIJA. Vse ostale vodke pač niso primerljive z tema dvema. Hofer, Lidl .. in tako naprej so vredu. Vendar Hoferska ima 37%, vodka pa jih ima nič več ali manj kot 40%. Takšen je pač normativ. Naše vodke se pa raje izogibam. Raje ne pijem ničesar, kot da me boli glava. Najbolši zadetek pa je vodka Trojka. Samo po okusu je boljša od antifriza, po sestavi pa je verjetno precej podobna.
Torej zagotovo najboljše za nas smrtnike Absolut in Finlandija. Prave ruske in ukrajinske vodke pa se dobijo samo v Ljubljani in Mariboru v ruski prodajalni.So cenejše in tudi odlične. Lidlske Hitl*r pardon Putin pa še nisem poskusil, iskreno povedano.Mi že ime ne da apetita.

The Player ::

zrataj4201 je izjavil:

Pri nas je Smirnoff angleška in lahko kar izpade iz konkurence.

Sam imam najraje ukrajinsko Nemiroff.


Bom probal Nemirof, kok je pa kej cena pa kje se jo da kupit (razen v ruski trgovini)

Smirnof je Angleški (naredil jo je ruski imigrant Smirnof), a jo proizvajajo v Italiji

Drgač pa tut Nemirof je vprašanja časa kok dolg bo še Ukrajinski ;)
http://www.realt5000.com.ua/news/utf/en...

Sem probal dve vodki iz ruske trgovine (kupil na bazarju sila). Ena je bla kr dobra (Zivenko), ta druga je mela pa tak čudno-zanimiv okus, ki ga nebi znal opisat (neka premium vodka, v fensi steklenici). V vsakem primeru je šla hitro ob dobri prijateljski debati.

Jo lahko poiščete na spodnji povezavi, da boste vedl o čem govorim
http://www.ruskatrgovina.si/alkoholne-p...

Zgodovina sprememb…

zrataj4201 ::

Meni je nemiroff najbolj všeč.Prinesem si jo sam, grem 2x letno v UA. Hlebni dar sem pil prvič letos in je vredu.Nemirof z feferonomj in medom je še posebej.. Ampak peče, kar ostale ne.

Cervantes ::

zrataj4201 je izjavil:

Meni je nemiroff najbolj všeč.Prinesem si jo sam, grem 2x letno v UA. Hlebni dar sem pil prvič letos in je vredu.Nemirof z feferonomj in medom je še posebej.. Ampak peče, kar ostale ne.

Kako bi to človek naročil po netu?
Mercaror ima nekaj, ampak to ni to..

zrataj4201 ::

Vem da naj bi jo imeli v ruski trgovini v MB in LJ.Če nimajo, lahko tam naročiš. Je pa cena v ukrajini za 0,75 nekje 4 evre.Najlažje je, da se obrneš na klub RUSLU v internetu.Preko njih se zagotovo dobi.

Okapi ::

Pri vodkah ni kaj dosti za razmišljati - v Rusiji je med poznavalci zadnja leta najbolj priljubljena Zelenaja marka. Kakšna Beluga je sicer mogoče malo boljša (pa še glede tega se vsi ne strinjajo), ampak tistih par malo boljših ima hudo navite cene. Skratka, ima najboljše razmerje med ceno in kakovostjo, pa še čisto prava ruska vodka je. Pri nas sem jo videl v Leclercu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

[D]emon ::

nodrim je izjavil:

SLOVENIA vodka - ;) (tud preostanek kanala je za pogledat)

Mislim, da se jo da kupit v Leclercu.


Sam je v Leclercu nisem videl (možno, da nisem dovolj pozorno pogledal), sem jo pa poskusil zadnjič, ko sem videl, da jo imajo v mojem priljubljenem lokalu, in sem bil navdušen nad okusom.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čisti alkohol

Oddelek: Loža
174033 (3681) tikitoki
»

vodka s feferonom

Oddelek: Loža
334252 (2826) Free Bird
»

trgovina s poljsko vodko kje v sloveniji?

Oddelek: Loža
52961 (2672) gendale
»

kje najceneje kupiti alkohol in nealkoholne pijace

Oddelek: Loža
1710301 (7035) T0RN4D0
»

ali si lahko pijan od enega piva in dvojnih borovnick (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411086 (9592) gendale

Več podobnih tem