» »

trgovina s poljsko vodko kje v sloveniji?

trgovina s poljsko vodko kje v sloveniji?

Shegevara ::

Pozdravljeni,

Iščem trgovino, pa sem že brskal po internetu, če se kje da to dobit, brez sreče.

Zanima me, kje bi dobil na voljo Poljsko vodko. Ni važno katera, predvsem pa raje zelo prestižna kot pa šmorn. Cena ni važna.

Važno je samo, če se da v ljubljani ali kje na gorenjskem pa da ne bo tako, da lahko dobiš samo po pošti :D

Če se komu kaj sanja, kje se bi dalo to dobit bi bil zelo hvaležen

The Player ::

Poljsko vodko lahko kupiš v interšparu v cityparku. Imena znamke se ne spomnim (mislm, da je neki na V), a po pripovedovanju ljudi, ki so konzumiral poljsko vodko pravjo, da je pač pocen šrot (nebi vedu, nism nikol pil). Druzga pa nebi vedu, če se da od Poljakov dobit.

Dejansko slovanskih vodk se zlo težko dobi, ker mi podpiramo zahodno industrijo.

za eksotične izdelke ti priporočam, da hodiš na kake bazarje. Odličen bazar je bazar SILA, ki je vsako jesen, bistvo pa je to, da vsa tuja veleposlaništva v Sloveniji ponujajo svoje izdelke v dobrodelne namene. Ne spomnim se kaj so mel Poljaki, vem pa, da sm dobu par kvalitetnih ruskih vodk :D
Težko je dobit v slo eksotične zadeve, tko, da to ti je edina možnost :(

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

ok hvala

st0n3 ::

men osebno sta:
Wódka Żołądkowa Gorzka @ Wikipedia
Żubrówka @ Wikipedia
top od poljskih vodk.

google pravi da imajo eno tukaj (cena je mal napihnjena...) http://www.kostja.si/zgane-pijace-desti...
druge pa nisem našel. Je pa kot je zgoraj omenjeno - v sloveniji je izbire bore malo:) Lahko pa narocis iz tujine (i'm guessing) če si jih toliko želiš.
c-c-c-c

Doman ::

Ni poljska, je pa ruska ... Stolichnaya, meni osebno zelo dobra vodka. Je pa kolega uvoznik v okolici Ljubljane, tako da če te zanima ZS :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

gendale ::

kupiš najcenejšo

prvih par dl mogoče še čutiš razliko

pol ti pa dol visi
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kvalitetna vodka

Oddelek: Loža
3413001 (11461) [D]emon
»

vodka s feferonom

Oddelek: Loža
334252 (2826) Free Bird
»

kje najceneje kupiti alkohol in nealkoholne pijace

Oddelek: Loža
1710301 (7035) T0RN4D0
»

Črna vodka

Oddelek: Loža
205570 (4850) Nejc Pintar

Več podobnih tem