» »

Hlajenje systema z TT Orbi

Hlajenje systema z TT Orbi

DarkHand ::

Dobil sem eno malo bolj noro zamisel..... ko ze tako veliko damo na hlajenje... in sem se odlocil da bom kupil nekaj Orbov (katere kol: Gorb, Borb, Corb, Sorb,...) in bi jih odvijacil lepo iz hladilnih reber potem pa lepo naredim ene par kratkih tulcev premer odvisn od orba dolzina p tja do 5-7 cm in v tulce bi lepo pri lotal ploscice seveda tanke zato da gre zrak mimo brez problem (da ga ne ovira) potem pa nanj ploscice se lepo pritrdim orba in je..... nekaj takih Tulec Orbov in bo in da recim 4 -6 za in-take ene 2-3 pa out-take....

ce je kdo kaj takega probal naj malo pove kako se obnese ali ce po vasih sklepanjih kako bi se obneslo.... malo tako bol za modifikacijo kot za ne vem kaksno hlajenje ker kista je ze tako ali tako dovolj prevetrena tako da me hlajenje ne skrbi ne vem koliko vendar bom pa vseeno veselo porocal ali/in objavil slike ce vas zanima

(itak mam ze nastimane orbe v kist vem da ropotajo ampak sj kul bom ze nekak jh prepricou za mau mn dB 1mam na procu +1 na grafikulji


P.S. rabim pa se nekaj casa
  • spremenilo: DarkHand ()

Loki ::

Pomoje bi blo ene par 80-120 ventov za intake/ outtake se zmerej bolj, ce ne drgac, s cenovnega vidika.
Ce mas pa kesa za odmet, pa kar.
I left my wallet in El Segundo

wprasajcek ::

Dark to bi prav rad videl kako bo zgledalo nekako objavi slike pa malo opisi kako si kaj naredil itd,...


Zelim ti veliko srece pri izdelovanju hladilnikou


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411931 (1431) abcde7
»

Zmeda glede TT hladilnikov

Oddelek: Kaj kupiti
101482 (1191) ilanium
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241664 (1255) element
»

Temperatura Tbirda

Oddelek: Pomoč in nasveti
221669 (1459) VASkO
»

P 3 700E ali Tbird 900?

Oddelek: Kaj kupiti
331703 (1321) Rott-von-weiler

Več podobnih tem