» »

Thunderbird 900

Thunderbird 900

SandMan ::

Ok, sej verjetno vem da je na to temo blo ze nesteto vprasanj. Sam nenajdem niker kej od tega napisano.:\
imam sledeco konfiguracijo:

ABIT KT7A Raid
Thunderbird 900
512 mb rama
GForce 2 mx

Zdi se mi da se mi sistem pregreva. Ce nedelam nic je temperatura procesorja okoli 36° ob igranju iger ali pri zagonu SETI@home se mi je temperatura povspela do 50°8-O
A ni to mal prevec ? Kolk mate drugi kej temperature na Thunderbirdih, ter kako hlajenje mi priporocate. Sedaj imam na procesorju "cooler master" ceprou sem hotu dat gor orba, sam ga lih ni blo v stacuni , pa tud glasn je prevec. zravn tega mam pa se en ventilator skoz ohisje.

Ma gdo kak nasvet ?
Sleep with one eye open ...

TheHijacker ::

Jaz mam približno isto kot ti. Samo da imam GeForce 1 SDR in 192 rama(100Mhz; v kratkem bom kupil 133 256MB Micron). Navitega mam na 1GB(10x100Mhz) in mi ob normalnem delu kaže temepratura okrog 36, če pa zaženem particle fury pa okrog 46 stopinj. Gor mam pa cromeorba...

VASkO ::

sistem se ti ne pregreva ob 50°C, sicer pa cooler master ni dovolj za tak procesor. Nabavi Volcano2 in se veseli!

SandMan ::

Ki bi se pa dal nabavit Volcano2 ? Mal sm gledu po netu pa niker nc ne zasledim od njega (gladam napacne strani ocitno :P )
Je mogoce ki kak test od njega ?

Sicer sm sam razmislu o vodnem hlajenju, ma sm od frenda slisu da je enmu ki je pustu cez noc uzgan racunalnik crpalka crknla, in zjutri ko je prsu do racunalnika je vido da mu je procesor dobesedno razneslo ( ni lih lep pogled baje >:D )
Sleep with one eye open ...

kayot ::

Jest mam pa narejen na timer.če rač. pustim pržgan se mi avtomatsko ob 22.00 izklop.

VASkO ::

JAE, tukaj dobis volcano2, je bolji od superorba in priblizno enako glasen kot CromOrb (navaden). Posjejo na dom! Cena 2800SIT!

kockish ::

Pri kateri temperaturi se TB pregreva?

VASkO ::

poskodoval se naj ne bi do 90°C, pregrevanje pa pride prej. Tam okoli 65°C pomoje je ze hudo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura duron1000

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311588 (1219) krucymucy
»

hladilnik za Athlon 1.2?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201336 (975) Yurko
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271551 (1193) Evil|One
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181487 (1196) Binji
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604124 (3374) miguell

Več podobnih tem