» »

compaq 6735s

compaq 6735s

meganboj ::

pozdravljeni
imam problem z omenjenim prenosnikom lučki za power in wifi se pri zagonu prigeta pravtako se cdrom zaganja slike pa ni na zaslonu,ce cd rom izvzi se zaganjanje ne čuje več
ma kdo kako idejo kaj bi blo narobe

hojnikb ::

kaj se zgodi če ga daš na externi monitor
#brezpodpisa

Siddh ::

Poglej če ti pri zagonu utripa lučka za caps lock. Če utripa pomeni, napako na matični plošči, kar pa v 99% primerih na tem modelu pomeni pregret severni most.


meganboj ::

Siddh je izjavil:

Poglej če ti pri zagonu utripa lučka za caps lock. Če utripa pomeni, napako na matični plošči, kar pa v 99% primerih na tem modelu pomeni pregret severni most.

ja utripa modra lučka

Greghorian ::

HP Notebook PCs - Blank Screen LED Error Codes
Pri meni je bilo 5 blinkov, se pravi matična, verjetno je nastal kakšen hladen lot, ker je pomagalo da sem da matično ploščo v pečico za 10 min in je potem deloval še slabo leto.

meganboj ::

na koliko pa si mel temperaturo pečice

69charger ::

Imel isti laptop, pregreta grafična kartica, lahko probaš spečt drugače pa lahko rečeš adijo...ta serija ima grozno hlajenje. Razstaviš, pobereš vse iz matične dol, peče se kakšnih 5min na 200 stopinjah, pustiš da se ohladi, sestaviš in upaš da dela.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Greghorian ::

Okrog 200 stopinj in 10 min. Edino tisto gumbno baterijo iz matične daš dol, pa termalno pasto sem menjal, se mi zdi da se je malo "zapekla"

Siddh ::

Imel sem isti prenosnik, prva matična je bila 2x pečena, druga pa 1x, vse v roku nekaj mesecev.
Raje nabavi drugega, za 150€ dobiš enako ali bolj zmogljiv prenosnik, ki bo še dolgo deloval.


meganboj ::

kot kaže bo najboljše če ga prodam za dele


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudna okvara prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
111180 (663) hojnikb
»

compaq presario CQ56

Oddelek: Strojna oprema
5540 (461) Shark-357
»

HP8710w zamenjava grafike

Oddelek: Strojna oprema
312110 (1605) _koki_
»

2 leti star prenosnik ne deluje več

Oddelek: Pomoč in nasveti
132018 (1698) SLO_Matej
»

Menjava RAMa med hibernate

Oddelek: Strojna oprema
161656 (1421) martinc

Več podobnih tem