» »

KOMU GRE Mobitel NA K****

KOMU GRE Mobitel NA K****

Huey P ::

Naslov pove vse!!!
Meni grejo ti idioti strašno ne k****. Imel sem naročnino pa sem vsak mesec moral plačat okrog 3000 naročnine. Tip, ki dela v Mobitelu pa mi je ves čas nakladal da je to najcenejša rešitev. Potem, ko sem že zdavnaj preklical pogodbo in vrnil SIM kartico pa mi pošljejo račun za neke DODATNE storitva.

Dalmatinc ::

Sovražim mobitele bbeeeeeeeee>:D

zetko ::

Men grejo na kurac in enga samga razloga: plačat jim moram naročnino :D

Tomi ::

Mene niti ne moti tako Mobitel, ker imam vsega skupaj 3-4.000 računa na mesec ( študenstski pač ).. Vsaj uvajajo nove ugodnosti za naročnike, ne pa tako kot ga neumni Telekom, ki samo draži, kvalitete pa ne dviga..

Ok, sicer mi ni všeč, da je Mobitel ukinil IC bonus, ampak za 800 sit na mesec pač ne bom slabe volje...

Bom šel va kino enkrat manj...
metrodusa.blogspot.com

TinkaPinka ::

Mene Mobitel sploh ne moti, ker sem na Simobilu na Halo Paketu. Multos poceni. :)
I am easy to please as long as I get my way.

whatson ::

meni ni nič poceni... mobiteli sux... bigtime... >:D

Rott-von-weiler ::

mene nič ne moti dobra pokritost skratka kul saj tak in tak nimaš kam drugam it če greš k simobilu al debitelu pa je pokritost slabša tak da ti že v domači kleti ne vleče so pa tak in ta tote fse firme pod okriljem mobitela tak da je to to :O

--------------------------------
Piši kao što govoriš

Sergio ::

Rottweiler: Tukaj se pa, pač, motiš. Debitel uporablja Mobitelovo omrežje, tako da je njegova pokritost domala identična Mobitelovi.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ahac ::

Tudi Simobil nima toliko slabše pokritosti kot Mobitel - le nakaj %
V nekaterih krajih ima celo boljšo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

AlchemY ::

Pri SiMobilu sem ze od zacetka, ce se je takrat se pojavil tu in tam kaksen problem s pokritostjo, moram rect, da se sedaj vec ne. Pa se S35 dobis za 20k SIT.

PaJo ::

Itak da Simobil zadnje case kar fajn rula, mobitel pa ga je po moje posral ker je ukino bonus na dohodne klice(tistij 1500Sit na mesec bomusa se pozna) in ze resno razmislam da bi postal Simobilovec:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

zetko ::

A na simobilu majo IC bonus? :D

SpiDEr8 ::

Če sam naročnine nebi blo pa bi blo čist še bl ql:D:D:D:D

TinkaPinka ::

anze: ne, Simobil nima dohodnega bonusa.
I am easy to please as long as I get my way.

Elemen_T ::

Počasi....se bo vse obrnilo. Bodite veseli da obstaja tako mobitel kot simobil...če nebi bilo konkurence nebi bilo nix. Pol bi vidli vi enga tipa v mobitelom in bi si že mislil kašen bogataš od owce je to. Zdej pa zadeva postaja rutina...še malo pa bo mobitel nadomestil stacionalo......za manjšo ceno>:D
Če pogledate globalno...:...:Postavitev in vzdrževanje satelitov je cenejše kot vzdrževanje kablov...al ne?...
Dobarje...danes se mi ful govori tak da ne zamerte če mal bluzim ;)

lp

Thomas ::

Dons ne bluziš. Res je, kar praviš.8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tomi ::

Popolnoma se strinjam z Elemen_Tom, ker sem tudi sam zagovarjal prihod Simobila, čeprav nikoli ne bi bil njihov uporabnik, ker je Mobitel kmalu po tistem drastično spustil cene, pa ne drugega, 3210-ke so postale popularne :D..
Kar pa se tiče IC bonusa, je verjetno preveč nižal profit.. Recimo, da je imelo 300.000 uporabnikov na mesec 1500 sit popusta... To je 4,5E8 ( 450 milijonov ) sit.. Kar pa ni malo.. Naj ta denar dajo v razvoj, pa bo vse v redu..
Če ne drugega, vsaj Telekomu počasi odžirajo dobiček..
metrodusa.blogspot.com

ginekolog ::

Pa še ameriški western wireless (čez kako leto bo zalaufalo) pride, tako da bo vse še bolj poceni!

Jani

Thomas ::

Hehe .... v naslednji fazi se bo pa infrastruktura prenosa podatkov tako pocenila in izboljšala - da bomo doživeli padec cen za še en velikostni razred - ali pa dva.

Mobitel in Simobil in WW bodo odveč, kot je danes Telekom. 8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

?e bi bil Telekom odve?, se jaz ne bi tako sekiral zaradi podra?itev!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Thomas ::

Seveda, vedno bolj odveč postaja. Niti od doma ne boš več klical nekoga na mobitel. Pač pa z mobilca. In tako čedalje bolj vsi. Kmalu t.i. fiksne telefonije ne bo rabil skoraj nihče več.


Zato so pa imeli Telekomovci lani manjši promet. Zato pa morajo dražiti sedaj.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tomi ::

Ja, res je, da Telekom izgiblja tla pod nogami..
Samo treba je vedeti, da se še vedno večina internet prometa naredi po stacionarnih vodih, ker vsi pač nimamo kabla ali drugih verzij..
Ampak vse se zna spremeniti, ko pride tretja generacija..
Uapm, da bo kmalu tu :D
metrodusa.blogspot.com

ahac ::

Thomas: Jaz imam 33.600 modem. Nimam kabelske ali kaj drugega. Klicem na faks (FRI). Račun za zadnji mesec 10.000 sit. Skoraj vse za internet.
Torej mi za to podražitev ni vseeno!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dalmatinc ::

uuuuuu 10 jurjev; jst jih imam 16>:D

Huey P ::

16000?????? Mi smo zadnjič dobili račun za telefon ISDN, ki je znašal 39000 (brez zajebancije) in to samo ena linija, imamo pa tri linije (1xISDN, 2x navadno), potem pa še NET...

Dr.Miha ::

mobitel suck, to je jasno....itak pa mobilca sploh še nimam :D

Glede telefonije:
Tale podražitev bo iber huda.....že vidim račune nad 20K sit......
moj rekord je bil 45K sit, ko sm še nabijal Myth preko neta>:D
Za domovino z Nintendom naprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327885 (13315) Jerry000
»

Mmobil (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
504976 (3123) Jan987
»

GSM operater

Oddelek: Loža
322401 (2061) Medved
»

mobitel

Oddelek: Loža
442281 (1822) MadMax
»

mobitelove majčke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
504033 (3551) R0K

Več podobnih tem