» »

GSM operater

GSM operater

SkIDiver ::

Jah mene zanima ker GSM operater vam je boljši al simobil al mobitel? Glede ponudbe, pokritosti, prijaznosti skratka vsega.

ahac ::

Simobil!
Veliko nižje cene, boljše storitve, sicer malo slabša pokritost, ampak vsaj omrežje se ne sesuva.
Mobitel je podn. Sam jeba*o folk: Audiovox, bonus na dohodne klice, ...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

TheHijacker ::

Mobitel:

Boljša pokritost tudi v manjših krajih, ugodne cene, akcije, mobi,...
http://www.google.si

ahac ::

Hijacker:
Boljša pokritost. JA, pač 3 leta prednosti.
Ugodne cene: Veliko viške cene kot pri Simobilu!
Akcije: Slabše kot pri Simobilu.
Mobi: Halo (veliko cenejši, več storitev, izbira tarife, Odisej)!
Mobi:
v 040: 60 sit/min v 041/031: 27sit
Halo:
v 041/031: 30sit v 040: 24 sit
Torej: če ne živiš v kakšnih rovtah kjer še ni 040 signala je Simobil veliko boljši.

R0K ::

mobitel roxxxxx.simobil je en puši kurac.zdey majo lude akcije pol bodo pa šli v minus in nabil cene ....
...kar se mobitelu ne bo zgodili ki konstatno drži in spušča cene

|ViPeR| ::

Absolutno Simobil!8-)
Vse prednosti je že naštev ahac.

lp

OZZY ::

zaenkrat ma simobil veliko boljše akcije kot mobitel. Ma pa po mojih izkušnjah mobitel boljšo pokritost. ma brat simobil in mu nekje ne vleče, kjer meni brez problema.
Go with the flow.

tejo ::

Priporočam SiMobil! :D

Elemen_T ::

Veliko več ljudi ima mobitel kot operater, zato se trenutno bolj splača mobitel. Nič ne rečem, verjamem da je simobil bolj kvaliteten in oh in sploh, vendar bi to držalo le v primeru če bi imela velike večina simobil ;). Kaj pa 5 sit iz mobitel na mobitel in cena sms storitev, pa gostovanje v obe smeri brez naročila? Še bi našteval.

baghera ::

Hm, jest mam SImobil, fotr Mobitel, pa v naših rovtah bolje Simobil lovi s 4 črticami od 5, Mobitel ma 2.
Jest drgač ne podpiram Mobitela, telekoma, Siola dokler so pod državno oblastjo. Bi reku dokler jim nekdo stolčk drži. Firma bi bla 50% uspešnejša v privatni lasti, kjer si direktorji borijo za obstoj firmi, ne pa tle ko jih vlada postavi zato, da majo svojega na čelu take firme, pa da svojo stranko promovirajo.

sori če sm ušel s teme

LP

ahac ::

Elemen_T
Kaj pa 5 sit iz mobitel na mobitel in cena sms storitev, pa gostovanje v obe smeri brez naročila? Še bi našteval.
Kaj hočeš s tem povedat?
Mobitel 5 sit na Mobitel še dolgo ne bo (razen od 24h do 5h, ampak če me kdo takrat pokliče ga... sej mam ponoč itak GSM ugasnjen). SMSe je imel Mobitel vedno dražje. Zdaj jih je sicer znižal, ampak vprašanje je koliko časa bodo cenejši.
Kako misliš gostovanje brez naročila? A Mobi? Isto ima Halo (samo manj zapleteno - ni treba vklopit pred odhodom v tujino).

Sicer se da pa na Mobisuxu zelo hitro izračunat kaj te pride ceneje.

Cosmo ::

Kak mi grejo na zivce taki debilni posti (primer ROK), ki so totalno neargumentirani in fanaticno zagovarjajo svoja stalisca - npr zato ker ga on uporablja je ziher the best in oh in sploh. Ta folk zgleda odgovarja samo zato da provocira in nabija tocke.

Takim bi morali dodajati najrazlicnejse slabsalne nazive (like zobata owca & stuff), ne pa recimo komu, ki vprasa kje bi lahko dobil tapata warez software....(kje ste ze vidli da bi dijak/student imel 200+ ksit za neki x program..) Get real..
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

ahac ::

ROK:
Ravno Mobitel bo šel v izgubo z UMTS koncesijo.
TheEdge: Imaš prav!

blue96 ::

simobil
.

ahac ::

Simobil bo imel od 15. dalje (pa do konca poletja enkrat) 50% cenejše klice iz Hrvaške (VIP.net), Avstrije(A1) in Italije(TIM)! :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jeti ::

Čeprav nimam mobitela (in si ga niti ne mislim omisliti še kar lep čas) - Simobil.
Prednosti je že ahac naštel, z njimi se strinjam, še en razlog, ki govori proti Mobitelu, pa je, da je to član "čudovite" monopolistične triperesne deteljice Telekom-Siol-Mobitel.
Če ne bi bilo Simobila (konkurence), cene ne bi bile tako nizke in paketi ne tako ugodni.

Torej, jaz sem za Simobil.
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

SkIDiver ::

Kaj pa klici iz 041 in 031 v 040 in obratno? Mobitel je glede tega kar precej drag. simobil je bol ugodn.

Jz mam sicr mobitel bi mel simobil ampak klici iz mobitel na simobil niso preveč ugodni se mi zdi.

Loki ::

ROK mobitel roxx????

Si v zadnjem casu kej telefoniral v 040?
A se zavedas, da te to pride ~5 SIT/min vec, kot ce bi telefoniral v ZDA??

Jest sicer sem pri Mobitelu, ampak sam zato, ker ma foter ene popuste pri narocninah..., drgac bom pa verjetn kmal sel na Simobil alpa na WWI.
I left my wallet in El Segundo

Vuco ::

Najbol nazivce mi gre folk k kr neki pametuje kle ... Elemen_T: zarad tega ker ma mobitel vec uporabnikov je bolsi ??!!!!!????? Ej clovk kaj je to kak nov ekonomski zakon al pac zivis se v kameni dobi ?! Ne vem kako za vraga lahko recs da je mobitel bolsi zarad tega k ma vec narocnikov, ti nisi normaln ce si to izjavu pri zdravi pameti !:|
Si mobil pa itak bols, sam k je ppokritost mal zanc, to je pa edina napaka si mobila !

ahac ::

Sk|Diver:
Brez skrbi. Prijatelji iz 031/041 te bodo še vedno klicali (vsaj mene kličejo), čeprav bodo plačali (pre)več. Ampak to je pa njihov problem.

kuzifix ::

Simobil!
Zakaj? Po kratki racunici sem ugotovu da so fajn cenejsi (klic iz 040 v o41 je cenejsi kakor iz 041 v 041 - doloceni paketi), cemur gre zahvala da hoce simobil pridobiti nove narocnike, mobitel pa stare obdrzati. Tudi akcije ima simobil boljse ... Sej ubistvu ste ze vse sami prej povedal :). Po dveh letih mobitela sem saltu na simobil, sam mobitela nocm skenslat dok mi ne mine tistih 18 mescev za timporta ... Zbunj ;(
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

blue96 ::

jp, simobil rulz.
.

BustA ::

Jest sm za Si.Mobil !!!!!!!!!!
Sam poglej kašne telefone majo:D
Devide Et Impera

Mlchk ::

He, SiMobil je men zakon!
Mene je na SiMobil ,,prvabu'' moj bratranec DeLuX.
Matka in brat sta se zmerom na Mobitelu.
Zdaj bo pa mali sklenil pogodbo in lepo šel na SiMobil.
Zmerom več folxa bo na SiMobilu in zmeraj cenejše bo!
Tako, da je SiMobil res car!

Binji ::

Mobitel ker je veckrat dosegljivo omrezje, pa se cenovno ugodno.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

R0K ::

pa še neki.pr mobitelu pridejo sporočila dost hitrej kot pr simobilu.če ne vrjamte probite ...

ahac ::

Binji, ROK:
To ni res!
Mobitelovo omrežje je manjkrat dosegljivo in se večkrat sesuje.
Sporočila iz interneta pri Mobitelu velikokrat sploh ne pridejo!
O cenovni ugodnosti je bilo pa že dovolj napisano.
btw. V novem Jokerju so cene gostovanja v tujini. 95% cen je pri Simobilu nižjih.

abcde7 ::

Vsak svoje blago hvali.... Če maš simobilovega hvališ simobil, mobitel pa mobitel!

Jest mam mobitel! Men je bl ql! Drgač pa oboji mastno služjo!

Binji ::

actually mam jst zdej simobil (ze 4 mesce) in odklepam mobita za mobitel.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Matty ::

definitivno simobil...

Vendar... sam imam Mobitel... In se splaca... zato, ker NITI en, ki ima GSM nima simobila. In vecino pogovorov naredim GSM-GSM. In ce imam druzinski paket se to splaca... (040 v 041/031 mi je predrago)

Morpheus ::

Mobitel je bolši sam zato ker je pač prej nastal... Prodal 200k mobitelov, tko da ma več folka mobitel in zato se bolj splača kupovt mobitel... Sam če pa tko gledaš ma je pa minuta klica is haloja na mobi sam za 3 sit dražja kt pa iz mobi na mobi, tko da jst mislm da sta oba ponudnika prbližn enaka.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

blue96 ::

mhm, jest sm se vseeno na simobilu, ma cnejse predplacilce v primerjavi kvalitete...
.

Medved ::

1.) Vse firme(mal bl resne)majo MOBITEL
2.) SIMOBIL imajo vglavnem šojarji (tudi akcije so za šolarje-po uspehu), mladina itd
3.) stvar je pa taka:če imaš BIZNIS skor moraš imet MOBITEL, ker ga imajo vsi in je potem ceneje v MOBITEL omrežju
4.) ker operater je pa boljš je pa drugo vprašanje, po moje je vseen sam da dela:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiMobil Pomlad - Nokia 3310, DA ali NE?

Oddelek: Loža
432624 (2189) Fantom
»

mobitel

Oddelek: Loža
442265 (1806) MadMax
»

mobitelove majčke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
503999 (3517) R0K
»

Naročniški paketi

Oddelek: Loža
272171 (1894) misko
»

20 marec+simobil

Oddelek: Loža
212142 (1868) Cveto

Več podobnih tem