» »

HTC One (M8)

HTC One (M8)

Eva4 ::

Pozdravljeni!
Sem pred nakupom novega telefona, všeč mi je HTC one M8, vendar me zanima, če se splača počakati na izdajo Iphona 6, ki naj bi prišel v septembru, Če ima kdo izkušnje z applovim operacijskim sistemom, ter vzdržljivostjo applovih baterij bi ga prosila za pomoč, prav tako me zanima vaše mnenje, saj se ne morem odločiti.
  • spremenil: Mavrik ()

hojnikb ::

Tudi če pride semptembra, se boš morala še kr načakat, da ga bojo naši dobil :)

Sicer je pa m8 odličen telefon in nimaš kej zgrešit z njim.
#brezpodpisa

Milanista ::

Če ne potrebuješ telefona točno sedaj pol se splača počakat saj če te nebo iphone6 prepričal si lahko še vedno kupiš htc-ja tak da moje mnenje je da počakaš. Sicer nimam iphona ampak ios uporabljam na ipadu in morem rečt da sem z njim zqdovoljen. Sedanje baterije v iphonih niso bile nevem kak vzdržljive ampak naj bi se to z iphone6 spremenilo.

Eva4 ::

Počakala bi že, me pa skrbi kako bi se meni Iphone sploh obnesel, ker vem da ga nekateri ful kritizirajo, drugi pa hvalijo in da pri temu telefonu tut velik znamko plačaš, tako da me zanima, če je funkcijsko res tako dober, ali večini predstavlja le statusni simbol

Milanista ::

Iphone6 naj bi bil po specifikacijah enak kot pa najnovejši foni od androida in pri vsakem fonu plačaš znamko. In iphone6 bo do sedaj največja nagradnja pri iphonih tak da najboljše je da še počakaš pa ko bo zunaj primerjaš oba fona in kupiš tistega keri ti bo najbolj odgovarjal in ne poslušaj ljudi ki bo kr za brezverze kritizirali bilo kateri fon ampak preberi reviewe na različnih straneh.

tx-z ::

Js bi raj vzel HTC One. Ampak sam zato kr mi Apple pač niti prbližn ni všeč. Sta pa oba (oz. bosta) top med top, tko da izberi tisto, kar ti je bližje po vizualnosti in operacijskem sistemu :)
tx-z

hojnikb ::

Heh, toliko se govori o iphonu in kak bo, čeprav pa nihče zares ne ve, kaj bo dejansko noter :)
#brezpodpisa

shadeX ::

Eno vprašanje. Tudi jaz bom v kratkem kupil telefon in se zanimam za HTC ONE (sicer M7 verzijo). Skrbi me edino to ker vidim da ima vgrajeno baterijo in se jo ne da odstraniti.

Kaj narediš v primeru ko pride baterija slabša? (vem da sem jaz na svojem HTC Desire menjal baterijo ker ni zdržala niti pol dneva ).

black ice ::

Jaz ga imam skoraj eno leto in ni opaznega zmanjšanja kapacitete baterije. M7 je drugače zelo nehvaležen telefon za razstavljanje, zato je boljša menjava celotnega telefona.

Mavrik ::

shadeX je izjavil:


Kaj narediš v primeru ko pride baterija slabša? (vem da sem jaz na svojem HTC Desire menjal baterijo ker ni zdržala niti pol dneva ).


Vrneš ga na servis kjer to naredijo namesto tebe, neke druge izbire nimaš - isto je tudi z m8 verzijo.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

knesz ::

Vem, da je govora o M8, ampak... kaj pa LG G3? Vrhunski telefon, pa za razliko od ostalih, soliden servis v slo, kjer menda ne poznajo stika s tekočino.

Mavrik ::

Pustimo tole temo o M8 (je avtorica jo tako imenovala), teme za predloge in G3 že obstajajo.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

shadeX ::

knesz je izjavil:

Vem, da je govora o M8, ampak... kaj pa LG G3? Vrhunski telefon, pa za razliko od ostalih, soliden servis v slo, kjer menda ne poznajo stika s tekočino.


Tudi jaz se odločam med HTC One in LG G3. Najbrž se bom odločil na koncu za slednjega ker lahko baterijo SAM zamenjam pa še slot za sd kartico ima. Samo še kakovost zvoka me mora prepričati ( Kar pri HTC Ni problem ), in je moj.

knesz ::

Mavrik je izjavil:

Pustimo tole temo o M8 (je avtorica jo tako imenovala), teme za predloge in G3 že obstajajo.

Se strinjam. Hotel sem samo dobronamerno omeniti tretjo možnost, glede na to, da je G3 sveža igrača. Saj veš, v tistem stilu "škoda, ker nisem prej vedel/a za to možnost" :)

Eva4 ::

Prašala bi samo še, če ima kdo kaj izkušenj z telefonom HTC One, ali je kamera res malce slabša, tako kot pravijo?

mirkuma ::

Imam HTC One (M7), baterija je OK, updejti hitri (takoj za Nexusi) in redni (se pozna da sta tako M7 kot M8 tudi Google edition telefona; HTC je uradno naznanil tudi podporo za Android L). Kamera je v redu, v slabih svetlobnih pogojih dobra, pri normalni svetlobi pa odlična, če se malo poigraš z nastavitvami (manual mode) in vzameš v zakup da ima samo 4mega-pike (se pozna, če hočeš iz slike izrezati kakšen detail ali povečati kakšen del fotke). M8 je v bistu nadgrajen M7, tako da je po moje še boljša zadeva.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

puda ::

Sam si ga lastim in ti lahko povem, da je kamera čisto uredu. Kar se pa tiče telefona kot celota pa nobenih pripomb. Samo v primeru če telefon uporabljaš izključno za fotografiranje kupi drugega oziroma kupi fotoaparat.

black ice ::

puda je izjavil:

Samo v primeru če telefon uporabljaš izključno za fotografiranje kupi drugega oziroma kupi fotoaparat.

Ni to že samoumevno?

puda ::

black ice je izjavil:

puda je izjavil:

Samo v primeru če telefon uporabljaš izključno za fotografiranje kupi drugega oziroma kupi fotoaparat.

Ni to že samoumevno?


Ja dokler folk ocenjuje telefone izključno po kameri očitno ne :)

Buddah ::

Se oproščam za obujanje stare teme, pa vendar...
Kakšne so kaj vaše izkušnje z dot view-om? Razmišljam o nakupu a vendar še vedno ne vem ali bi odkartal teh 30€ kolikor stanejo sedaj...nekaj je tudi ponaredkov za smešne cene vendar so baje težave z zapiranjem telefona itd. Se morda bolj splača kupiti samo nadomestno folijo za čez ekran?

puda ::

Jaz sem ga dobil zastonj pri nakupu telefona in sem ga testiral 2 minute potem pa pospravil in mi prah nabira. Je pač ovitek z dokaj zanimivimi funkcijami kej več pa ne vem rečt, ker itak ne maram ovitkov.

Buddah ::

Mi ga morda podariš? :P
Uporabljaš kakšno drugo zaščito? Zaenkrat imam samo ovitek, ki ščiti zadnjo stran. Kako je kaj z praskami ekrana?

puda ::

Ovitkek bom obdržal, če ga bo kdo potem uporabljal, ko bom jaz menjal telefon.
Brez zaščite, na ekranu je ena praska opazna samo, če jo iščeš verjetno nastala, ko mi je iz žepa padu med sedež od avta. Na zgornjem robu pa je manjša oddrtina, ko mi je padel iz postelje na rob kovinskega okvirja mize na tleh.
Drugače pa ne razumem zakaj bi uzel HTC one M8 in ga imel v ovitku, če je edina večja prednost proti konkurenci ravo aluminij in dizajn....

Buddah ::

Good point there...dejansko je "škoda" met ovitek gor glede na to da je lep telefon za pogledat.
Zdej razmišlam če bi dejansko mogoče samo nalepil folijo čez ekran in je to to :)

Tody ::

Časi ko so se šipce toliko spraskale da nisi nič več videl so davno mimo gorila glass je dejansko hudo dobra stvar in meni se zadnji 2 telefona nista nič spraskala (okey kaka praska sem in tja), tko da nevem zakaj komplicirate toliko. Hočeš nočeš boš moral čez 3 leta menjat, ker ti bo šla baterija al pa wireless al pa ....

shadeX ::

Problem je če ti telefon pade in ovitek ublaži poškodbo. Ne govorim sedaj z 2metrov, ampak lahko ti pade s postle, mize itd. Šipica se v večini primerov po takih padcih ne bo raztreščila ampak bo pustilo grdo poškodbo za sabo na ohišju..

Jaz sem extremno previden sploh pri telefonih. V življenju mi ni 3x padel iz rok noben telefon. Zadnji (HTC ONE M7), mi je pa slučajno padel iz odprtega žepa med skokom čez potok. Na srečo ni padel v vodo in je padel na suho, ampak če ne bi bilo ovitka bi lahko na lep aluminij kar pozabil.

Kaj ti pomaga lepo ohišje če je potem poškodovano od udarcev.


Hočeš nočeš boš moral čez 3 leta menjat, ker ti bo šla baterija al pa wireless al pa ....


Moj predzadnji telefon (HTC Desire), sem imel 5 let :)

Egidij88 ::

Tale Dot za M8 je vsaj uporaben. Vsi ostali ovitki itd. so mi pa čisto brezvezni, za vsakdanjo uporabo. Kupiš nov telefon in imaš trdega, ker je tako erotičen build. :)) Potem pa nek ovitek čez... za heavy duty outdoor zadeve kupiš etui.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bilo je nekoč: HTC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6015320 (10856) shadeX
»

Kateri telefon za okoli 300€

Oddelek: Mobilne tehnologije
121939 (1299) fr4nc
»

Lumia 520 Mnenja,nasveti...

Oddelek: Mobilne tehnologije
479820 (7535) luxxx7
»

Smartphone with hardware home button

Oddelek: Mobilne tehnologije
132415 (1880) Ashrack
»

HTC nepričakovano z višjo izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9727608 (25571) hojnikb

Več podobnih tem