» »

Kateri telefon za okoli 300€

Kateri telefon za okoli 300€

rajc123 ::

Pozdravljeni kupujem nov telefon in sem v dvomih kaj vzeti. Med ogledanimi telefoni so Galaxy s5, LG G3, HTC one m8 in pa iphone 5s (vem da izstopa med temi telefoni ker gre za drug operacijski sistem ampak do sedaj sem ga uporabljal). Najbolj mi je vazno, da bo telefon deloval tekoče in ne bo štekal, da bo kamera dobra in pa da bo se nekaj casa dobival posodobitve. Med nastetimi se najbolj zanimam za lg g3 pa me zanima ce je kdo ki je imel iphone 5s in pa lg g3 da bi mi povedal ali se lahko pprimerjata telefona po tekocem delovanju in da mi pove z katerim je bil bolj zadovoljen in zakaj (sam sem imel 5s in mi je bil ok samo bi rad sedaj nekaj z androidom ampak ce se ne morejo primerjati z 5s bom vzel 5s). Ce imate se kaksne druge predloge za kaksen telefon ki ni nastet pa bi ustrezal zahtevam ga napisite.

loveJDM ::

lumie si pogledal kaj?Razen če te windows res tako moti,drugače so pa dobri telefoni

rajc123 ::

nebi windowsa mi ni všeč

someboody99 ::

Če bi res rad nekaj z Androidom, potem G3

IL_DIAVOLO ::

Moto g 3rd gen

fr4nc ::

Sam sem mel LG G3 32GB (torej z 3GB) verzijo.
Če telefon uporabljaš veliko ti ga odsvetujem, saj se zelo greje in izjemno hitro sprazni - in ja to sta bila glavna razloga zakaj sem ga prodal.

Sedaj imam Sony Xperia Z2 in če bi še enkrat bil v istem položaju, bi še enkrat prodal G3 in kupil Z2.
BTW: Z2 že ima 5.1.1 Android.

Če kupuješ rabljeno potem dobiš v ta budget Z2, mogoče še celo Z3 :)
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Ciklamen ::

Na OnePlus store-u imaš One za 300€ 64 GB verzijo. Dam roko v ogenj, da je to trenutno še vedno najboljši nakup. Poštnina je nekje 12 al 15€.
- End of the Post ->

rajc123 ::

@fr4nc - dobro to da baterija ne drzi veliko sem navajen ze da moras vsak dan polniti telefon kako je pa drugace g3 je deloval tekoce ni nic stekal ali kaj takega?

@Ciklamen - sem gledal one plus one pri njemu me moti samo velikost ker mi je prevelik.

IL_DIAVOLO ::

OnePlus je preprosto preciglast, pa lahko ima ne vem kakšne specse.

rajc123 ::

malo sem gledal review-e pa sem dokaj zmeden zdaj se odločam med g3, xperia z2 ali z3, htc one m8, (vem da ni ravno pravi forum ampak med kandidati je tudi iphone 5s, mogoce ga je kdo imel in bi mi znal povedati razlike med njim in katerim katerim od nastetih android naprav). Se pravi kaj od nastetega bi bilo najbolje vzeti oz. kaksen drug predlog samo da ni prevelik telefon (note, one plus one, ...)

Thunder wave ::

Z3. Zakaj? Ker ima najboljšo baterijo izmed naštetih, ostale specifikacije pa so si med seboj zelo podobne. Prednost 5s-a je njegova velikost in iOS (če je slednje prednost je zelo subjektivno). Ampak zelo zmogljiv telefon v manjši obliki tudi dobiš pri Z3 Compact.

klinker ::

Glas za 5S.
Jebiga...droid ne pride blizu iOSu, razen pri cifrah v specsih aparata.
Seveda se bo sedaj usul val haterjev, ampak realnost je taka.
Opcija ti je se Nexus 5, kar se OSa tice, ampak je vse ostalo kilavo...no...baterija pa fotkic sta srot, ostalo je popolnoma OK.
By Droid user ;)

fr4nc ::

rajc123 je izjavil:

@fr4nc - dobro to da baterija ne drzi veliko sem navajen ze da moras vsak dan polniti telefon kako je pa drugace g3 je deloval tekoce ni nic stekal ali kaj takega?


Že že...ampak meni ni držal niti skos cel dan...Z2 mi sedaj zdrži praktično 2 dni (recimo od ponedeljka zjutraj do torka zvečer) - telefona sem uporabljam enako (baterija pri Z2 drži vsaj "baterija G3*1,7 časa" - torej skoraj 2x dlje).
Z2 deluje bolj tekoče. G3 sem še imel pred mesecem dni in je imel 5.0.2 Andorid, na Z2 pa imam sedaj 5.1.1 - mogoče je zaradi tega razlika.
Aia...pa pri G3 še me je zelo motila "črna" barva, ki dejansko res ni ravno črna...sicer pri Z2 tudi črna, ravno ni popolna, a je boljša.

Če boš vzel G3, potem vzami 32GB... in ja več kot 300€ G3 32GB ni vreden (sam sem 2 meseca starega popolnoma brez praske prodal za 280€ z pametnim Circle etuijem in PURO zaščitno folijo)
Drgače pa Z2 tudi moraš dobiti za okoli 300€ in menim, da je boljši nakup...je tudi vodotesten :)

Kar se tiče 5S-kaj pa vem...kmalu pride ven 6S (kolikor vem)...če že hočeš 5S počakaj do izida 6S, da pade cena 5S.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri telefon za okoli 300€

Oddelek: Mobilne tehnologije
495431 (3421) Voluhar88
»

LG G3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24954545 (23729) moxon
»

Potrebujem pomoč pri nakupu novega telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
153030 (2768) worteleven
»

Telefon za 300-350EUR

Oddelek: Mobilne tehnologije
303056 (2057) Dober dan

Več podobnih tem