» »

Nakup vgradne pečice

Nakup vgradne pečice

Arto ::

Zdravo!

Za kuhinjo kupujem novo vgradno pečico in nimam pojma na kaj moram biti pozoren - razpon v ceni je med 250€ - 1000€, vendar poleg raznih samočistilnih funkcij ne opažam drastičnih razlik. Kakšen predlog, morda ima kdo izkušnje s kakšno konkretno pečico ali vsaj znamko? Na kateri cenovni razred naj ciljam?

Hvala za odgovore!

betmen ::

a Kw ne gledaš?

Aston_11 ::

A ni 2 kW nek standard teh kuhinjskih aparatov?

Krigl ::

mene pri moji moti ker nima digitalnega prikaza temperature in pa trojnega stekla na vratih (ki naj bi bilo hladno na dotik ko kaj delaš)

noob96 ::

samočistilna je no go :D gobico pa piči miško

...:TOMI:... ::

Why?
Tomi

c3p0 ::

Piroliza je super stvar, priporočam, moja gobice ni videla v treh letih, pa je čista "ko suza".

donvito ::

Arto je izjavil:

Zdravo!

Za kuhinjo kupujem novo vgradno pečico in nimam pojma na kaj moram biti pozoren - razpon v ceni je med 250€ - 1000€, vendar poleg raznih samočistilnih funkcij ne opažam drastičnih razlik. Kakšen predlog, morda ima kdo izkušnje s kakšno konkretno pečico ali vsaj znamko? Na kateri cenovni razred naj ciljam?

Hvala za odgovore!


http://www.gorenje.si/izdelki/veliki-go...

fosil ::

c3p0 je izjavil:

Piroliza je super stvar, priporočam, moja gobice ni videla v treh letih, pa je čista "ko suza".

Narobe si razlagaš pirolizo.
Res ni treba drgnit umazanije, ampak še vedno je pa treba pobrisat zažgane ostanke.
Tako je!

c3p0 ::

Piše gobica. Pol ure drgnjenja z gobico proti obrisanju s krpo je pa že mala razlika, ne?

francek1 ::

Predvsem pazi, da te ne naserjejo z modelom, ki hladi pečico na zunanji strani z izpihavanjem zraka. To je zdaj zelo kao moderno, v poletnem času pa ti v stanovanju ustvari savno. Pečica mora imeti dovolj močno zunanjo izolacijo, da tega ne rabi. Pa izogibaj se kakršnekoli digitalne tehnike. Mehanski gumbi so zakon.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Arto ::

francek1 je izjavil:

Predvsem pazi, da te ne naserjejo z modelom, ki hladi pečico na zunanji strani z izpihavanjem zraka. To je zdaj zelo kao moderno, v poletnem času pa ti v stanovanju ustvari savno. Pečica mora imeti dovolj močno zunanjo izolacijo, da tega ne rabi. Pa izogibaj se kakršnekoli digitalne tehnike. Mehanski gumbi so zakon.

Evo take nasvete rabim, super :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero vgradno pečico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13633915 (1976) krho
»

Katero pečico kupiti?

Oddelek: Loža
3711945 (4478) Mare2
»

Nakup bele tehnike

Oddelek: Loža
4411908 (10867) IL_DIAVOLO
»

+/- ;) BELE TEHNIKE

Oddelek: Kaj kupiti
3611079 (10056) RejZoR
»

komplet bela tehnika

Oddelek: Kaj kupiti
127493 (7185) prepecenc

Več podobnih tem