» »

Windows on devices

Windows on devices

moose_man ::

Upam da sem zadel pravilni del foruma s temlem vprasanjem.

Listo mimogrede sem naletel na tole stran. Ce prav razumem, gre za to, da je uporabniku ponujena moznost, da se preizkusi v ustvarjanju Windows aplikacij na Intel Galileo boardu:

https://www.windowsondevices.com

Ko sem se prijavil z fake imenom in priimkom, da bi dobil vec informacij, so mi poslali povezavo na stran z malenkost podrobnejsim vprasalnikom (vpisat je bilo treba samo se naslov na katerega naj bi poslali paket, mislim da je bilo tudi nekaj vec vprasanj v zvezi s programerskimi izkusnjami), na strani pa je poleg terms and license agreementa bilo napisano le se to:


Welcome to the Windows Developer Program for IoT
We’re glad to have you engaged and on-board. We want to get you a dev kit and some software and see what you can make!

We’ll just need your shipping address to get started.


Je stran zanesljiva?
V kolikor je; ali ve kdo tocneje povedat za kaj gre pri celi zadevi?
Posljejo tudi platformo na dom (dost tezko verjamem da je to res, ampak tekst je tako nejasen da tega ne izkljucuje)?

In ja, sem googlal pa nic kaj pametnega nasel v doglednem casu.

stb ::

black ice ::

Thank you for signing up for the Windows Developer Program for IoT. We'll let you know when your kit has shipped.

Thank you,
Microsoft IoT Team


Očitno pošiljajo. Sporočim, če bom prejel še kakšno informacijo ali celo dev kit.

stb ::

Ja, je tudi mene presenetilo da ni IF, ampak WHEN. Je pa WHEN lahko tudi NEVER. :))
Bomo videli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropska komisija začela preiskavo Googla in Facebooka zaradi GDPR

Oddelek: Novice / Tožbe
74025 (3286) zuzelka
»

Studying in Slovenia

Oddelek: Šola
265314 (2006) BivšiUser2
»

Petya prizadela vsaj 65 držav

Oddelek: Novice / Kriptovalute
1910965 (9229) opeter
»

Brian Krebs žrtev največjega napada DDoS v zgodovini

Oddelek: Novice / Varnost
249287 (5866) OK.d

Več podobnih tem