» »

ps3 praska med igranjem

ps3 praska med igranjem

videk18 ::

lp, pred 5 dnevi sem dobil rabljen ps3 250gb, ki dela vse lepo in prav. zanima pa me ali je normalno, da naprimer po pol ure igranja call of duty black ops 2 kr fajn vroč, toda kljub temu teču igra kot spodmazana. pa še ena stvar, ki me bolj moti. Med igranjem iger na ps3 pač laufajo ti ventilatorji, ki niso nevem kaj moteči. toda samo ko igram igro pa začne nekaj praskati. med tem dela vse normalno in gladko kar se tiče igranja igre. to pa tam v ps3 praska samo ko igram igro naprimer če pritisnem start da gre na pavzo al pa ps3 menu, praskanja ne slišim več. A je to običajna stvar ali je kaj treba popravt.
LP in vala za odgovor

hojnikb ::

verjetno je bluray pogno že znucan..
#brezpodpisa

crniangeo ::

to ti vrti plošček za dvd :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

videk18 ::

in kok stane menjava blu ray pogona, pa kaj je z temperaturo.

c3p0 ::

Ponavadi se menja le laser, je mnogo ceneje.

Verjetno je v konzoli že dosti prahu, priporočam čiščenje. Če nimaš ravno dveh levih rok, jo odpreš in spihaš npr. s kompresorjem.

videk18 ::

hvala vam vsem ki ste odgovorili
ko sem konzolo dobil je bila odzunaj res že pošteno prašna, zato jo bom pogledal tudi odznotraj. gldede čiščenja, ali je tvegano odpiranje in čiščenje kar se tiče samega delovanja konzole in pa poškodb komponent

gašper040 ::

na čiščenje ga neseš v ljubljano v btc v trgovino konzolko in ti ga za 15 evrov očistijo

iBomba ::

Če te je strah da bi se pregrel kupi eno hladilno ploščo za prenosnika s čimvečjim ventilatorjem in je zadeva veliko bolj hladna. Če imaš odklenjenega pa lahko povišaš tudi hitrost ventilatorja. Ker stock deluje nekje na max 50% vrednosti da ni preglasen. Sicer pa pri meni hladilna plošča deluje več kot odlično. Bom mu pa v prihodnje spodaj in ob straneh navrtal majhne luknjice da bo tako hlajenje še boljše.

Ciscenje ni problematicno, odpres zgornji pokrov in samo spihas/posesas ven prah. In ne mores nicesar poskodovat:-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iBomba ()

Seljak ::

Z izpihovanjem lahko marsikaj poškoduje za to ne na pamet. Če bo uporabil kar nek kompresor,mu lahko že kondenz,ki ga navaden kompresor brez ustreznih filtrov pljuva lahko poškoduje komponente. Potem je lahko problem prevelik pritisk kompresorja. Najbolje je uporabiti kompresor,ki je namenjen za izpihovanje elektronskih naprav,lahko nabaviš stisnjen zrak v piksni. Paziti moraš tudi na ventilatorje. Preveč pihanja po njih jih lahko poškoduje,za to je pametno ventilatorje zablokirati,da se ne vrtijo,ko izpihuješ.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S cim cistiti prah/PC v studentski sobi

Oddelek: Pomoč in nasveti
467450 (6351) Unknown_001
»

Cena čiščenja prahu v prenosniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7518480 (14055) Zheegec
»

Pregrevanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
386947 (5949) MasterTade
»

Spihovanje-čiščenje računalnika z kompresorjem, je to pametno počet?

Oddelek: Pomoč in nasveti
173868 (3429) Dami
»

Čiščenje komponent

Oddelek: Strojna oprema
221439 (1079) bzp

Več podobnih tem