» »

Kolikšna je povprečna starost moderaterjev na slo-tech ?

Kolikšna je povprečna starost moderaterjev na slo-tech ?

«
1
2

Netrunner ::

Kot je v naslovu napisano "Kolikšna je povprečna starost moderaterjev na slo-tech?"
  • zaklenil: Mavrik ()

Twix ::

Po odgovorih sodeč v raznih temah sploh v slo-tech oddelku foruma ter po zasebnih sporočilih bi lahko sklepali, da so predvsem precej mladi aroganti, vzvišeni pubertetniki, ki nabijajo svoj ego (ne vsi! Nekatiri so najbrž prave duše, sam jih še nism vseh spoznal). Kot je pravil doktor Andrej Stare v intervjuju, prilika dela tatu. To je tu jasno.
Vendar pa temu ni tako, nekateri so verjetno že precej čez trideseta in morda več. Namreč to je najbrž retorično vprašanje in bo debata o starosti verjetno zgolj ugibanje (kar pa tudi ni preveč narobe..).
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twix ()

korenje3 ::

po moje so že v nekje v 30 do 35 let...
pred 15 leti so bili še 20 letni froci ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

flbroker ::

Kje so ti zbrisali objavo?

jype ::

44

Pa napiše se moderátor.

shadeX ::

Js bi reku okol 30 :P

bdoxx ::

14let

noob96 ::

~25,72

c3p0 ::

Po odgovorih sodeč v raznih temah sploh v slo-tech oddelku foruma ter po zasebnih sporočilih bi lahko sklepali, da so predvsem precej mladi aroganti, vzvišeni pubertetniki, ki nabijajo svoj ego


Male vlasti, velike slasti.

hojnikb ::

In kaj ma starost veze z kvaliteto moderiranja ?
#brezpodpisa

alexa-lol ::

Po eni strani lahko rečem: "Starejši ljudje so bolj modri", po drugi pa: "Bolj star, bolj nor".

Jupito ::

Zadnje čase brišejo (in še učeno komentirajo zraven) kot nori, pa bi rekel, da so večinoma penzionerji. Od kje jim sicer cajt? :D
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jupito ()

Netrunner ::

Meni so par tem izbrisali brez nekega tehtnega razloga, vendar se ne obremenjujem kaj preveč s tem :) ...

Za starost težko rečem saj kot je bilo že omenjeno

=> starost je modrost / bolj star bolj nor

vendar sklepam da so vsi oz. večina hodi v srednjo šolo ali fax.

Janac ::

Po mojem zadnjem računanju mi je prišlo povprečje 27.66666667

Netrunner ::

Janac je izjavil:

Po mojem zadnjem računanju mi je prišlo povprečje 27.66666667


Lahko podaš še formulo po kateri si dobil to povprečje ? :)

AndrejS ::

Mislim da max 15 let - vsaj po obnašanju in brisanju tem

Jupito ::

OK, mislim, da sem po dolgem in tehtnem razmisleku našel kompromis, s katerim bodo zadovoljni vsi!

fukncija = moderator => starost = moderator
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

Dr_M ::

Eni so tlinajst.

kuglvinkl ::

Huh, eni so tli!
Your focus determines your reallity

Netrunner ::

Dr_M je izjavil:

Eni so tlinajst.


upam da ne ... če moderirajo 13 letniki potem je to maj zadnji post na tem forumu

kuglvinkl ::

Kolk so moderatorji stari, je seveda poslovna skrivnost, ki vam je žal ne moremo zaupati. Da pa ne bomo tako skrivnostni, so pa nekateri niki, pod katerimi so včasih tipkali čisto pravi primerki človeške rase, zamenjani z AI. V vseh pogledih boljš.

Ampak, da naredimo konec ugibanj. Vsi so starejši od pet let. So pa eni tut tli.

replenish, a je zate sprejemljivo, da moderirajo 12 in 14 letnihi, pa ti hodjo samo 13 letniki na qrac? Tko nas zanima, da vemo koga umaknit za en let, al pa da jih prpravmo, da bodo en let miroval. A štekaš?

UPDATE, ker sem pozabu dodat: ST se trudi, da bo uporaba vseh njegovih storitev in vsebin fantastična izkušnja. (ta quote sem spizdu od Jobsa. Če loh Tim, loh tut jest).
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

noob96 ::

Kakšn nesmiseln in bedn post je pa tole?

Tilen ::

Poslovna skrivnost je tudi to, da vsak moderator prejema vsaj 500 EUR mesečno, vse kar je več, je odvisno od dodatne funkcije in uspešnosti. Uspešnost opravljenega dela se meri glede na število uspešno zavrnjenih zahtev v pritožbah. Dodatek varira med 0 in 30%, kjer 30% predstavlja 100% uspešnost (vsi zahtevki v pritožbah uporabnikov so uspešno zavrnjeni s strani moderatorja). Takoj, ko se moderator za svoje dejanje mora opravičiti, se dodatek iz tega naslova za en mesec zniža na 0%.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

kuglvinkl ::

Ja, Tilen, in pol eni mislijo, da je moderatorska lahka...
Your focus determines your reallity

Dr_M ::

A ob teh postih stojite ali sedite?
Ce stojite, bi bli lahko stand up komedijanti. Sicer slabi, ampak vazen je namen.

kuglvinkl ::

noob96 je izjavil:

Kakšn nesmiseln in bedn post je pa tole?


Ja pr 18tih je zate ta post otročji. Za nas, ki smo starejši od pet pa ne. A štekaš?

Dr_M je izjavil:

A ob teh postih stojite ali sedite?
Ce stojite, bi bli lahko stand up komedijanti. Sicer slabi, ampak vazen je namen.


Ni slaba :)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Janac ::

V čast mi je, da me lahko moderirate!

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Netrunner ::

kuglvinkl je izjavil:


replenish, a je zate sprejemljivo, da moderirajo 12 in 14 letnihi, pa ti hodjo samo 13 letniki na qrac? Tko nas zanima, da vemo koga umaknit za en let, al pa da jih prpravmo, da bodo en let miroval. A štekaš?


Nisem ciljal na točno specifične letnike ampak na obdobje tam okoli ... in mimogrede nihče mi ne gre na k...

Postavil sem enostavno vprašanje brez namena se kregat, vendar očitno "ne štekam" da to očitno ni mogoče na tem forumu.

gzibret ::

replenish - jype-tov izračun je še najbolj pravilen. Verjeli ali ne.... Če vam je lažje, tudi mi težko verjamemo...

Čeprav tisti modi, ki imajo tli leta, sedaj grdo zbijajo povprečje.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

chironex ::

Twix je izjavil:

Po odgovorih sodeč v raznih temah sploh v slo-tech oddelku foruma ter po zasebnih sporočilih bi lahko sklepali, da so predvsem precej mladi aroganti, vzvišeni pubertetniki, ki nabijajo svoj ego (ne vsi! Nekatiri so najbrž prave duše, sam jih še nism vseh spoznal). Kot je pravil doktor Andrej Stare v intervjuju, prilika dela tatu. To je tu jasno.
Vendar pa temu ni tako, nekateri so verjetno že precej čez trideseta in morda več. Namreč to je najbrž retorično vprašanje in bo debata o starosti verjetno zgolj ugibanje (kar pa tudi ni preveč narobe..).


Tole!

kuglvinkl je izjavil:

Ja, Tilen, in pol eni mislijo, da je moderatorska lahka...


Ne ni lahka. In tu se razlikujejo dobri moderatorji od slotechovih. Dobri opravljajo svoje delo, slotechovi pa cenzurirajo javno mnenje in si pumpajo ego.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chironex ()

D3m ::

So mladi. Med 20-30 nekateri več. Nekateri delajo v Big Bangu nekateri so odvetniki nekateri so programerji. Anyway so pametni in so butasti. To je treba vzeti v zakup.
Lahko si pa kupite voodoo doll pa si zamislite in jih špikajte.
|HP EliteBook|R5 6650U|

chironex ::

D3m je izjavil:

So mladi. Med 20-30 nekateri več. Nekateri delajo v Big Bangu nekateri so odvetniki nekateri so programerji. Anyway so pametni in so butasti. To je treba vzeti v zakup.
Lahko si pa kupite voodoo doll pa si zamislite in jih špikajte.


Mogoce jih bomo imeli pa moznost srecat afk in se jim bomo lahko v zivo "zahvalili" (glede na to, da so vsi po vrsti mladi samopromotorji imajo v profilih prava imena, vcasih me prime, da bi si dal slike nekaterih v denarnico, da jih ne spregledam na cesti ali ob sklepanju poslov, recroutingu itd). Take mlade talente je treba nagraditi ze v mladih letih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chironex ()

bauci ::

Problem ni v starosti. Problem je, da nimajo enakih kriterijev za vse, ki smo na forumu.

jype ::

chironex> cenzurirajo javno mnenje

Tvoje mnenje ni javno.

bauci> nimajo enakih kriterijev za vse, ki smo na forumu.

Absurdno bi bilo imeti enake kriterije za genije in invalide.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: boolsheat ()

Dr_M ::

Se pravi, je vam invalidom dovoljeno precej vec?

bauci ::

Kdo pa določa na tem forumu kdo je genij in kdo invalid?

kuglvinkl ::

invalidi. Kdo pa?!
Your focus determines your reallity

jype ::

Ja, sej je easy:

chironex ::

jype je izjavil:

chironex> cenzurirajo javno mnenje

Tvoje mnenje ni javno.


Ko ga javno izrazim je javno. Tudi sicer, vidim koliko postov meni izbrisejo, kadar se ne ujema z njihovim pravorekom (linux/os uber alles), vidim tudi kako drugim izginevajo zapisi, spet kadar se obregnejo ob njim ljubi os. To je cenzura javnega mnenja. Pa ce se ti strinjas ali ne.

Netrunner ::

Očitno je precej nezadovoljstva nad moderatorji. Ali se ve kdo je "šef" slo-tech-a ? .... moderatorji verjetno imajo kakšen "višji nadzor" oz. nekoga ki jih vsaj malo kontrolira ali ne ? Je sploh kdo glavni tukaj ali vsak neki zase upravlja?

francek1 ::

Edini pravi odgovor je glede na faile nekaterih PREMALO.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

jype ::

chironex> Ko ga javno izrazim je javno.

Ne, tvoje mnenje ni mnenje javnosti, tako da javno mnenje ni cenzurirano, če je cenzurirano tvoje mnenje, tudi v primeru, da sta mnenji enaki.

chironex ::

Netrunner je izjavil:

Očitno je precej nezadovoljstva nad moderatorji. Ali se ve kdo je "šef" slo-tech-a ? .... moderatorji verjetno imajo kakšen "višji nadzor" oz. nekoga ki jih vsaj malo kontrolira ali ne ? Je sploh kdo glavni tukaj ali vsak neki zase upravlja?


Ne samo da jih nihce ne kontrolira, niti lastnih pravil se ne držijo. Uveljavljajo neko egotripaško diktaturo, verjetno ravno zaradi pomanjkanja nadzora.

jype je izjavil:

chironex> Ko ga javno izrazim je javno.

Ne, tvoje mnenje ni mnenje javnosti, tako da javno mnenje ni cenzurirano, če je cenzurirano tvoje mnenje, tudi v primeru, da sta mnenji enaki.


O čem ti govoriš? Si spet kaj takega pojedel? Tole nima veze niti s tvojo prejsnjo izjavo kaj šele mojo. Me pa veseli, da se strinjaš, da gre za cenzuro, je v kontekstu debate več vredno kot vse ostalo kar si povedal, sploh ker si eden tistih priviligiranih, ki bi ga, če bi bili vatli za vse enaki, morali že davno zabrisati iz table (kot so enega mojih prejsnjih nickov). Verjetno samopromotorji racunajo, da jim bos sluzbo pri zemanti zrihtal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chironex ()

dzinks63 ::

Dovolj offtopica, odgovor na vprašanje teme je približno podal jype, ta tema ni namenjena vsesplošnemu nezadovoljstvu nad delom moderatorjev, če ima kdo konkretne pripombe, je zato odprta tema pod pritožbe.

chironex ::

Pa je prisel se en "privrzenec". Tema pritozbe je pa tako ali tako tam samo za hec. Nad cem se bos pritozeval, ce se ne drzijo niti lastnih pravil. Pojdi hitro tozariti, šerifi ti bodo zagotovo naklonjeni, PM bo po mojem dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chironex ()

shadeX ::

Zgleda da se je čistka med moderatorji že začela. dzinksu so prvemu vzeli naziv moderatorja. Nisem si mislil da bo imela ta tema sploh kakšen vpliv :))


hojnikb ::

dzinks je še vedno moderator.. just look closely :)
#brezpodpisa

shadeX ::

Hm, po pravici povedano je njegov avatar enak drugim :) Tako jaz vidim ^^

EDIT: razn kugnvinkl je v tej temi še edini ki ima drugačen avatar :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

hojnikb ::

spešl avatar se vidi samo v temah, kjer je tisti uporabnik moderator, drugot ne.
#brezpodpisa

shadeX ::

Aja? Neki novega zame :), ker to sicer prvič vidim (moderatorja brez posebnega avatarja).

khm... debata lahk gre naprej :))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Moderiranje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15925546 (21788) šajtrga

sprementiev vzdevka

Oddelek: Slo-Tech
272815 (2301) kuglvinkl

Več podobnih tem