» »

Kolikšna je povprečna starost moderaterjev na slo-tech ?

Kolikšna je povprečna starost moderaterjev na slo-tech ?

1
2
»

D3m ::

Spet odvisno o čem teče debata in kye ye nyihova šibka točka pogovora katerega potley brišeyo. (prenosnik Lenovo SL500, ne dela črka med H in K) :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Poldi112 ::

chironex je izjavil:

Pa je prisel se en "privrzenec". Tema pritozbe je pa tako ali tako tam samo za hec. Nad cem se bos pritozeval, ce se ne drzijo niti lastnih pravil. Pojdi hitro tozariti, šerifi ti bodo zagotovo naklonjeni, PM bo po mojem dovolj.


Čist informativno, a si mazohist?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

chironex ::

Poldi112 je izjavil:

chironex je izjavil:

Pa je prisel se en "privrzenec". Tema pritozbe je pa tako ali tako tam samo za hec. Nad cem se bos pritozeval, ce se ne drzijo niti lastnih pravil. Pojdi hitro tozariti, šerifi ti bodo zagotovo naklonjeni, PM bo po mojem dovolj.


Čist informativno, a si mazohist?


Ne, samo diktatorjev ne prenašam dobro. Njihove podrepne muhe pa še malo slabše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chironex ()

bambam20 ::

chironex je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

chironex je izjavil:

Pa je prisel se en "privrzenec". Tema pritozbe je pa tako ali tako tam samo za hec. Nad cem se bos pritozeval, ce se ne drzijo niti lastnih pravil. Pojdi hitro tozariti, šerifi ti bodo zagotovo naklonjeni, PM bo po mojem dovolj.


Čist informativno, a si mazohist?


Ne, samo diktatorjev ne prenašam dobro. Njihove podrepne muhe pa še malo slabše.



SI verjetno prostovoljno na forumu :).. Lahko vedno greš dol, če ti ne ugaja >:D

D3m ::

Potlej lahko tudi modi prostovoljno odidejo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

Lahko bi naredl en voting najbolj/najmanj priljubljenih modov >:D
#brezpodpisa

Pšenični ::

Ja se strinjam, dodali bi še, listo z predlogi za odstrel. Tud listo nepriljubljenih uporabnikov.

Za listo nepriljubljenih uporabnikov portala predlagam Yipeta. Tud zaradi njega jaz ne hodim več na ta portal kaj dosti, kej mi ni več do branja njegovih fint, moderatorji pa to podpirajo....Dobrodošli še drugi predlogi.

Poldi112 ::

Dobra ideja. In ko ne bodo dovolili te ankete naredimo slo-hate.si in jo izvedemo tam. Vse, ki tu niso zadovoljni, tudi zvabimo tja. Če bodo brisali reklame bomo aktivirali par pacientov, da bodo na par sekund odpirali nove teme. Pa naj brišejo to.

Ali pa, če se razvije malo samokritike in neha doživljati kakšno dvomljivo brisanje kot kratenje temeljnih človekovih pravic.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

D3m ::

Ahhhh tako hudo spet ni. Je pa težko modom. Biti nevtralen mod je težka stvar tudi s pravili, ker imajo svojo moralno prepričanje.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

chironex ::

bambam20 je izjavil:

SI verjetno prostovoljno na forumu :).. Lahko vedno greš dol, če ti ne ugaja >:D


Se pritozujem nad forumom? Ce si dobil ta obcutek si se zmotil.

Poldi112 ::

Imaš probleme z izražanjem? Ker ni edini, ki ima tak občutek...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Tilen ::

D3m je izjavil:

Potlej lahko tudi modi prostovoljno odidejo?


Kaj pa dohodek? Zaradi enega jypeta se mu ne odrečem!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

chironex ::

Poldi112 je izjavil:

Ker ni edini, ki ima tak občutek...

Se zgodi tudi boljšim...

shadeX ::

Poldi112 je izjavil:

Dobra ideja. In ko ne bodo dovolili te ankete naredimo slo-hate.si in jo izvedemo tam. Vse, ki tu niso zadovoljni, tudi zvabimo tja. Če bodo brisali reklame bomo aktivirali par pacientov, da bodo na par sekund odpirali nove teme. Pa naj brišejo to.

Ali pa, če se razvije malo samokritike in neha doživljati kakšno dvomljivo brisanje kot kratenje temeljnih človekovih pravic.


Mja, tako hudo pa spet ni. Bodite zadovoljni da lahk nekaj svojega časa preživite na tej strani. Je edini slovenski forum ki ga obiskujem. Brez njega bi bilo prav pusto.

Kar se tiče moderatorjev. Jah..tud mene pizdi če kdo pobriše post zaradi svojega neprepričanja ampak, jebi ga. Kaj češ? Ne bom zaradi tega delal galame ter delal novih strani aka slo-hate lol. :))

Mavrik ::

Glede na to da je bil namen teme bolj ali manj žaljenje naših moderatorjev in se je vse skupaj sprevrglo v offtopic spam... Bo dovolj.
The truth is rarely pure and never simple.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Moderiranje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15925270 (21512) šajtrga

sprementiev vzdevka

Oddelek: Slo-Tech
272795 (2281) kuglvinkl

Več podobnih tem