» »

Deinstalacija Win2000?

Deinstalacija Win2000?

kuntek ::

Kako naj deinstaliram Win2000, ki je na svoji particiji?
Pa ne me grajat, ker jih bom dol dal. Bom čez nekaj časa samo Win2000 imel na računalniku.8-)

OrlyTM ::

Formatiraj particijo ... če imaš poleg tudi winme ali win98, uporabi zagonsko disketo winme, ubij particijo in naredi novo, ter jo sformatiraj na fat32 ... tako win2k ne spljoh več :)
Zagonska more bit od winME, ker je na njej fdisk, ki zna zbrisat ntfs particijo.
Lahko pa uporabiš tudi kak partition magic, česar pa jaz ne poznam, ker še nisem uporabljal ... je pač najbolj preprosto z fdiskom :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andrej ::

mas tudi na www.budja.com navodila za to...

Milko ::

A mas WIN2000 instalirane na NTFS partricijo al FAT32? Predvidevam, da na NTFS. Postopek je sledec (je cist simpl). Vstavi boot disketo #1 od Win2000 (ce je nimas, si jo naredi...vse potrebno je na CDju). Pozeni instalacijo in ko te vprasa ali zelis formatirat oz. konvertirat izbrano partricijo, jo formatiraj v FAT32. fdiska raje ne uporabljaj, ker lahko izgubis podatke...Ce pa imas Win2000 instalirane na FAT32 partriciji, preprosto zadegaj v disketnik Startup disk od WinXX (gor si prej skopiraj se format.com) in sformatiraj zeljeno partricijo...

kuntek ::

Andrej, prebral sem navodila in sformatiral NTFS particijo z Win2000 samo potem pa nikjer nisem našel tistih datotek, ki bi jih bilo še treba izbrisati. A je zdaj vse v redu? Vse dela OK.

andrej ::

ce jih nisi naso jih ne rabis zbrisat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delanje particij (NTFS)

Oddelek: Operacijski sistemi
151827 (1690) pivmik
»

Težave z WINxp formatiranje diska!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121398 (1179) TESKAn
»

W2K clean install help!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131957 (1820) andrej
»

2 op. sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
131445 (1311) Milko
»

Znebiti se Win98

Oddelek: Operacijski sistemi
122096 (1934) OrlyTM

Več podobnih tem